Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Modern Koltuk Takımlar Üç Kişilik Deri Kanepe Modeli Yüksek Ayaklı

Üç kişilik deri kanepe modeli yüksek ayaklı modeli tasarımı ile şehirli yaşama merhaba deyin modern koltuk en küçük alanlara bile tamamlamak için oturum yeri gerçek deriye göre çalışma sırasında konforlu olması için oturum alanı yüksek kalite olmalıdır.

Tuncer Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0538 835 82 06 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Modern Koltuk Takımlar Üç Kişilik Deri Kanepe Modeli Yüksek Ayaklı

Kodu: 7552 - Modern Koltuk Takımlar Üç Kişilik Deri Kanepe Modeli Yüksek Ayaklı

Kodu: 12660 - Gerçek Deri Modern Kanepe Şık Tasarım

Kodu: 12660 - Gerçek Deri Modern Kanepe Şık Tasarım

Kodu: 10651 - Modern Gerçek Deri Koltuk Modeller

Kodu: 10651 - Modern Gerçek Deri Koltuk Modeller

Kodu: 10650 - Modern Gerçek Deri Koltuk Takımlar Ofis Kanepe Modeller

Kodu: 10650 - Modern Gerçek Deri Koltuk Takımlar Ofis Kanepe Modeller

Kodu: 10649 - Modern Gerçek Deri Koltuk Modelleri Ofis Koltuk

Kodu: 10649 - Modern Gerçek Deri Koltuk Modelleri Ofis Koltuk

Kodu: 10648 - Modern Gerçek Deri Ofis Kanepe Modeller

Kodu: 10648 - Modern Gerçek Deri Ofis Kanepe Modeller

0538 835 82 06 0534 473 29 60

Modern Koltuk Takımlar Üç Kişilik Deri Kanepe Modeli Yüksek Ayaklı

Üç kişilik deri kanepe yüksek ayaklı modeli tasarımı ile şehirli yaşama merhaba deyin modern koltuk en küçük alanlara bile tamamlamak için oturum yeri gerçek deriye göre çalışma sırasında konforlu olması için oturum alanı yüksek kalite olmalıdır.
Modern kanepe, Yumuşak hr sünger kullanılmış olup modern koltuk da zarif olması şık olmasını sağlamakta olup iskelet kısmı ise gürgen ağaç olup modern koltuk da ise ayak kısmı yüksek ayaklı olması temizlik için zorlanmayan ve döşeme kısmında gerçek deri birinci sınıf olup konforlu olması için yumuşak gerçek deri ile kaplanması teslim edilmiş modern üç kişilik konforlu tasarımı ile modaya uymaktadır.
Sipariş üzeri ölçü imkanı ile istenilen adetle üretim uygulanır. Modern koltuk takım zengin deri renk seçenekleri ile istediğiniz adetlerde ve ölçülerde üretilmektedir.
Modern koltuk lüks zengin gerçek deri renk seçenekleri ile istediğiniz adetlerde ve ölçülerde yerinize göre sipariş üzeri üretilmektedir. Kanepe modelleri, üç kişilik, kanepe, deri ikili, deri koltuk, modern takım, adetli olarak veya koltuk üç kişilik tasarım takım olarak sipariş üzeri yaptırılabilir.
Zengin bir renk seçeneği ile birinci sınıf kaliteli deri ile kaplanmıştır. İtalyan tarzı kaliteli, gerçek deri elde işlenmiş anilin deri ile kaplanmıştır. Her parça benzersizdir ve açık renkten koyu sipariş üzeri özel ölçü imkanı modern deri doğal bir görünüme ve zamanla aşınacak ve yaş ve kullanımla birlikte güzel bir kanepe modeline sahiptir. Modern koltuk takımlar.

Notu: 5,0 Yıldız - Toplam Oy: 5

7552 - Tuncer Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

Hakiki Deri Koltuk modelleri geniş bir arşive sahiptir. Burada sizlere tüm dünyada gelmiş geçmiş tüm zamanların en iyi tasarımlarını sunuyoruz. Hakiki deri koltuk yaptırmayı düşünenler için ilk düşünmeleri gereken şekil veya kombinasyon değil model olmalıdır.
Evet, yanlış okumadınız. Nasıl bir model/tasarım olmalı? Örneğin bir üçlü kanepe modeli beğendiniz. Ancak siz köşe takımı arıyorsunuz. Modeli beğendiniz fakat köşe takımı olmadığı için vazgeçtiniz.
Hayır, vazgeçmeyin! O model zaten hem koltuk takımıdır, hem köşe takımıdır hem de çok daha fazlasıdır.
İşte biz Tuncer Luxury, özel üretim yapıyoruz. Exclusive çalışıyoruz. Tamamen müşteriye özel üretim yaptığımız için beğendiğiniz bir model sadece bir kanepe (istediğiniz uzunlukta), bir oturma grubu, bir köşe takımı olarak üretilmektedir. Yuvarlak gibi şekillerde de düşünebilirsiniz.
Hakiki deri seçeneklerimiz oldukça zengindir. İtalyan ve yerli hakiki deri seçenekleride yüzlerce desen ve renk mevcuttur.
Gödüğünüz modellerin tümü;

  • İstediğiniz renklerde hakiki deri seçenekleri
  • İstediğiniz tür hakiki deri çeşitleri
  • Yerli veya ithal hakiki deri seçenekleri
  • Tekli, İkili, Üçlü, Dörtlü veya daha uzun kanepe
  • Köşe koltuk
  • Oturma grubu/Koltuk takımı
  • C şeklinde, U Şeklinde, S Şeklinde üretim
  • Yatak sandık entegrasyonları
gibi, aklınıza gelebilecek her şeye uygun üretimi yapılmaktadır.

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

taba renk deri koltuk takımları modern deri koltuk modelleri üç kişilik deri kanepeler hakiki deri ofis koltuk takımları gerçek deri takımları modern ofis koltuk takımları genuine modern sofas üç kişilik kanepe modeller iki kişilik kanepe çeşitleri modern koltuk takımlar
MesajYaz