Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Deri Koltuk Takımları Modern Deri Kanepe Eviniz İçin Kusursuz Görünüm

Geçmiş yıllarda yalnızca resmi makamlarda kullanılan deri koltuklar, bu gün evleri de taçlandırmakta. Şık mekanların vazgeçilmezi olan deri koltuk takımları, bir çok farklı tarza uyacak şekilde kombinlenebilir. Deri modern kanepe eviniz ve ofis alanlarınız için kusursuz bir görünüm sağlar Parlak dokusu, sade dokulu deri kanepe bir atmosfere bile lüks bir hava katar.

Deri Koltuk Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0532 691 00 95 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Deri Koltuk Takımları Modern Deri Kanepe Eviniz İçin Kusursuz Görünüm

Kodu: 11524 - Deri Koltuk Takımları Modern Deri Kanepe Eviniz İçin Kusursuz Görünüm

Kodu: 18497 - Modern Deri Kanepe

Kodu: 18497 - Modern Deri Kanepe

Kodu: 18496 - Modern Deri Kanepe

Kodu: 18496 - Modern Deri Kanepe

Kodu: 18495 - Modern Deri Kanepe

Kodu: 18495 - Modern Deri Kanepe

Kodu: 18494 - Modern Deri Kanepe

Kodu: 18494 - Modern Deri Kanepe

0216 313 00 35 0532 691 00 95 Kodu 11524

Deri Koltuk Takımları Modern Deri Kanepe Eviniz İçin Kusursuz Görünüm

Geçmiş yıllarda yalnızca resmi makamlarda kullanılan deri koltuklar, bu gün evleri de taçlandırmakta. Şık mekanların vazgeçilmezi olan deri koltuk takımları, bir çok farklı tarza uyacak şekilde kombinlenebilir. Deri modern kanepe eviniz ve ofis alanlarınız için kusursuz bir görünüm sağlar Parlak dokusu, sade dokulu deri kanepe bir atmosfere bile lüks bir hava katar. Herhangi bir şekilde çizilip, kesilmediği müddetçe yıllarca eskimez.
Kişiye özel sipariş üzeri gerçek zengin deri renk seçeneği ile özel ölçü üretim deri kanepe ısmarlama olarak sahip olabilirsiniz.
Deri Koltuk Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz
Deri koltuk seçiminde renk önemli bir faktördür. Renk seçiminiz mekana uygun ve uyumlu olmalıdır. Henüz dekore edilmemiş bir ev için deri koltuk bakıyorsanız, orta tonlarda seçim yapmanız doğru bir tercih olabilir. Çok koyu renkte bir koltuk, duruma göre ortamı boğabilir. Beyaz bir deri koltuk ise temizliği her ne kadar kolay olsa da, çabuk kirlenebilir.
Evde evcil hayvanınızın olması, göz ardı edilmemelidir. Uzun vadede koltukların çabuk yıpranmasına zemin hazırlayabilirler. Her çeşit deri koltukta olduğu gibi, yine konumlandırılacağınız alana uygun boyutta deri koltuk takımları seçmelisiniz. Kişiye özel sipariş üzeri gerçek zengin deri renk seçeneği ile özel ölçü üretim deri kanepe ısmarlama olarak sahip olabilirsiniz.

Notu: 4,3 Yıldız - Toplam Oy: 1332

11524 - Deri Koltuk Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

Hakiki Deri Koltuk modelleri geniş bir arşive sahiptir. Burada sizlere tüm dünyada gelmiş geçmiş tüm zamanların en iyi tasarımlarını sunuyoruz. Hakiki deri koltuk yaptırmayı düşünenler için ilk düşünmeleri gereken şekil veya kombinasyon değil model olmalıdır.
Evet, yanlış okumadınız. Nasıl bir model/tasarım olmalı? Örneğin bir üçlü kanepe modeli beğendiniz. Ancak siz köşe takımı arıyorsunuz. Modeli beğendiniz fakat köşe takımı olmadığı için vazgeçtiniz.
Hayır, vazgeçmeyin! O model zaten hem koltuk takımıdır, hem köşe takımıdır hem de çok daha fazlasıdır.
İşte biz Tuncer Luxury, özel üretim yapıyoruz. Exclusive çalışıyoruz. Tamamen müşteriye özel üretim yaptığımız için beğendiğiniz bir model sadece bir kanepe (istediğiniz uzunlukta), bir oturma grubu, bir köşe takımı olarak üretilmektedir. Yuvarlak gibi şekillerde de düşünebilirsiniz.
Hakiki deri seçeneklerimiz oldukça zengindir. İtalyan ve yerli hakiki deri seçenekleride yüzlerce desen ve renk mevcuttur.
Gödüğünüz modellerin tümü;

  • İstediğiniz renklerde hakiki deri seçenekleri
  • İstediğiniz tür hakiki deri çeşitleri
  • Yerli veya ithal hakiki deri seçenekleri
  • Tekli, İkili, Üçlü, Dörtlü veya daha uzun kanepe
  • Köşe koltuk
  • Oturma grubu/Koltuk takımı
  • C şeklinde, U Şeklinde, S Şeklinde üretim
  • Yatak sandık entegrasyonları
gibi, aklınıza gelebilecek her şeye uygun üretimi yapılmaktadır.

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

deri modern kanepe deri koltuk takımları gerçek deri koltuk takımları deri koltuklar modern deri koltuki özel üretim deri kanepe tekli deri koltuk modelleri hakiki deri chester koltuk takımları gerçek deri chester koltuk takımları hakiki deri modern koltuk takımları genuine modern sofas koltuk takımları modern deri kanepe modelleri
MesajYaz