Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Modern Koltuk Takımlar Üç Kişilik Deri Kanepe Modeli

Üç kişilik deri kanepe modeli yüksek ayaklı tasarım ile şehirli yaşama merhaba deyin modern koltuk en küçük alanlara bile tamamlamak için oturum yeri gerçek deriye göre çalışma sırasında konforlu olması için oturum alanı yüksek kalite olmalıdır. Tuncer Luxury olarak kişiye özel sipariş üzeri kupon ürün çalışmakta olduğumuz.

Deri Koltuk Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0532 691 00 95 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Modern Koltuk Takımlar Üç Kişilik Deri Kanepe Modeli

Kodu: 7552 - Modern Koltuk Takımlar Üç Kişilik Deri Kanepe Modeli

Kodu: 12660 - Gerçek Deri Modern Kanepe Şık Tasarım

Kodu: 12660 - Gerçek Deri Modern Kanepe Şık Tasarım

Kodu: 10651 - Modern Gerçek Deri Koltuk Modeller

Kodu: 10651 - Modern Gerçek Deri Koltuk Modeller

Kodu: 10650 - Modern Gerçek Deri Koltuk Takımlar Ofis Kanepe Modeller

Kodu: 10650 - Modern Gerçek Deri Koltuk Takımlar Ofis Kanepe Modeller

Kodu: 10649 - Modern Gerçek Deri Koltuk Modelleri Ofis Koltuk

Kodu: 10649 - Modern Gerçek Deri Koltuk Modelleri Ofis Koltuk

0216 313 00 35 0532 691 00 95 Kodu 7552

Modern Koltuk Takımlar Üç Kişilik Deri Kanepe Modeli

Üç kişilik deri kanepe modeli yüksek ayaklı tasarım ile şehirli yaşama merhaba deyin modern koltuk en küçük alanlara bile tamamlamak için oturum yeri gerçek deriye göre çalışma sırasında konforlu olması için oturum alanı yüksek kalite olmalıdır.
Tuncer Luxury olarak kişiye özel sipariş üzeri kupon ürün çalışmakta olduğumuz. Gerçek deri kanepelerimiz birinci sınıf işçilik ve gerçek deri renk seçenekleriyle sipariş üzeri adetli modern kanepe üretilmektedir. Firmamız Modoko bölgesinde uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Fiyat ve detaylar için mutlaka arayınız

Modern koltuk takımları, sizde birbirinden güzel deri renk seçenekleri ile sipariş vererek sahip olabilirsiniz? Modern koltuk çalışmasında konfor ön planda olup, oturumu yumuşak ve konforlu kanepe olup oturum kısmı yüksek kalite hr sünger kullanılmış olup modern koltuk da zarif olması şık olmasını sağlamakta olup iskelet kısmı ise gürgen ağaç olup modern koltuk da ise ayak kısmı yüksek ayaklı olması temizlik için zorlanmayan ve döşeme kısmında gerçek deri birinci sınıf olup konforlu olması için yumuşak gerçek deri ile kaplanması teslim edilmiş modern üç kişilik konforlu tasarımı ile modaya uymaktadır.
Sipariş üzeri ölçü imkanı ile istenilen adetle üretim uygulanır. Modern koltuk takım zengin deri renk seçenekleri ile istediğiniz adetlerde ve ölçülerde üretilmektedir.
Gerçek Deri Koltuk Modern Kanepe Üç Kişilik
Modern koltuk lüks zengin gerçek deri renk seçenekleri ile istediğiniz adetlerde ve ölçülerde yerinize göre sipariş üzeri üretilmektedir. Kanepe modelleri, üç kişilik, kanepe, deri ikili, deri koltuk, modern takım, adetli olarak veya koltuk üç kişilik tasarım takım olarak sipariş üzeri yaptırılabilir. Zengin bir renk seçeneği ile birinci sınıf kaliteli deri ile kaplanmıştır. İtalyan tarzı kaliteli, gerçek deri elde işlenmiş anilin deri ile kaplanmıştır. Her parça benzersizdir ve açık renkten koyu sipariş üzeri özel ölçü imkanı modern deri doğal bir görünüme ve zamanla aşınacak ve yaş ve kullanımla birlikte güzel bir gerçek deri kanepe modeline sahiptir.

Notu: 4,3 Yıldız - Toplam Oy: 490

7552 - Deri Koltuk Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

Hakiki Deri Koltuk modelleri geniş bir arşive sahiptir. Burada sizlere tüm dünyada gelmiş geçmiş tüm zamanların en iyi tasarımlarını sunuyoruz. Hakiki deri koltuk yaptırmayı düşünenler için ilk düşünmeleri gereken şekil veya kombinasyon değil model olmalıdır.
Evet, yanlış okumadınız. Nasıl bir model/tasarım olmalı? Örneğin bir üçlü kanepe modeli beğendiniz. Ancak siz köşe takımı arıyorsunuz. Modeli beğendiniz fakat köşe takımı olmadığı için vazgeçtiniz.
Hayır, vazgeçmeyin! O model zaten hem koltuk takımıdır, hem köşe takımıdır hem de çok daha fazlasıdır.
İşte biz Tuncer Luxury, özel üretim yapıyoruz. Exclusive çalışıyoruz. Tamamen müşteriye özel üretim yaptığımız için beğendiğiniz bir model sadece bir kanepe (istediğiniz uzunlukta), bir oturma grubu, bir köşe takımı olarak üretilmektedir. Yuvarlak gibi şekillerde de düşünebilirsiniz.
Hakiki deri seçeneklerimiz oldukça zengindir. İtalyan ve yerli hakiki deri seçenekleride yüzlerce desen ve renk mevcuttur.
Gödüğünüz modellerin tümü;

  • İstediğiniz renklerde hakiki deri seçenekleri
  • İstediğiniz tür hakiki deri çeşitleri
  • Yerli veya ithal hakiki deri seçenekleri
  • Tekli, İkili, Üçlü, Dörtlü veya daha uzun kanepe
  • Köşe koltuk
  • Oturma grubu/Koltuk takımı
  • C şeklinde, U Şeklinde, S Şeklinde üretim
  • Yatak sandık entegrasyonları
gibi, aklınıza gelebilecek her şeye uygun üretimi yapılmaktadır.

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

taba renk deri koltuk takımları modern deri kanepe modelleri üç kişilik deri kanepe çeşitleri hakiki deri modern takımları gerçek deri koltuk takımları modern taba koltuk takımları genuine modern sofas üç kişilik deri kanepe modelleri iki kişilik taba deri kanepe çeşitleri modern koltuk takımları üç kişilik deri kanepe modeli
MesajYaz