Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Chester Koltuk Modeli Hakiki Deri Taba Kahve Üçlü Kanepe Model

Tuncer luxury olarak kişiye özel sipariş üzeri Hakiki deri chester koltuk modeli istediğiniz renk gerçek deri ve kumaşlarda, evinizin ölçülerine göre özel ölçü olarak sipariş üzeri üretilir. Üçlü kanepe model ise hakiki deri roma taba rengi deri kullanılarak üretilmiştir. Teslim edilmiştir.

Deri Koltuk Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0532 691 00 95 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Chester Koltuk Modeli Hakiki Deri Taba Kahve Üçlü Kanepe Model

Kodu: 10886 - Chester Koltuk Modeli Hakiki Deri Taba Kahve Üçlü Kanepe Model

Kodu: 16900 - Hakiki Deri Roma Taba Kahve Üçlü Kanepe Model

Kodu: 16900 - Hakiki Deri Roma Taba Kahve Üçlü Kanepe Model

Kodu: 16899 - Hakiki Deri Roma Taba Kahve Üçlü Kanepe Model

Kodu: 16899 - Hakiki Deri Roma Taba Kahve Üçlü Kanepe Model

Kodu: 16898 - Hakiki Deri Roma Taba Kahve Üçlü Kanepe Model

Kodu: 16898 - Hakiki Deri Roma Taba Kahve Üçlü Kanepe Model

Kodu: 16897 - Hakiki Deri Roma Taba Kahve Üçlü Kanepe Model

Kodu: 16897 - Hakiki Deri Roma Taba Kahve Üçlü Kanepe Model

0216 313 00 35 0532 691 00 95 Kodu 10886

Chester Koltuk Modeli Hakiki Deri Taba Kahve Üçlü Kanepe Model

Tuncer luxury olarak kişiye özel sipariş üzeri Hakiki deri chester koltuk modeli istediğiniz renk gerçek deri ve kumaşlarda, evinizin ölçülerine göre özel ölçü olarak sipariş üzeri üretilir. Üçlü kanepe model ise hakiki deri roma taba rengi deri kullanılarak üretilmiştir. Teslim edilmiştir.Sipariş üzeri kişiye özel chester kanepe özel ölçü imkanı ve hakiki deri renk seçeneği ile sipariş üzeri üretilir. Gerçek deri chester koltuk modelinin tamamı kapitoneli desenlidir. Chester kanepe modelinin ayakları torna ahşap ayaklıdır. Ürünlerimizin tamamında gürgen iskelet kullanılmaktadır. Taba kahve chester kanepe modelinde minder yumuşaklığı isteğinize göre ayarlanır. Taba Kahve Chester olup kanepe de ise Her çeşit minder ve dikiş alternatifleri kalite önem taşır ve sizlere sunulur. Hakiki deri chester koltuk modelinde kullanılan tüm döşemelik malzemeler 1. sınıf malzemelerdir. Ürünlerimizin tamamında HR kalitesinde süngerler (şu anda en kalitelisidir) kullanılır. Sipariş üzeri kişiye özel chester kanepe özel ölçü üçlü kanepe imkanı ve hakiki deri renk seçeneği ile sipariş üzeri üretilir.

Notu: 4,3 Yıldız - Toplam Oy: 1469

10886 - Deri Koltuk Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

Hakiki Deri Koltuk modelleri geniş bir arşive sahiptir. Burada sizlere tüm dünyada gelmiş geçmiş tüm zamanların en iyi tasarımlarını sunuyoruz. Hakiki deri koltuk yaptırmayı düşünenler için ilk düşünmeleri gereken şekil veya kombinasyon değil model olmalıdır.
Evet, yanlış okumadınız. Nasıl bir model/tasarım olmalı? Örneğin bir üçlü kanepe modeli beğendiniz. Ancak siz köşe takımı arıyorsunuz. Modeli beğendiniz fakat köşe takımı olmadığı için vazgeçtiniz.
Hayır, vazgeçmeyin! O model zaten hem koltuk takımıdır, hem köşe takımıdır hem de çok daha fazlasıdır.
İşte biz Tuncer Luxury, özel üretim yapıyoruz. Exclusive çalışıyoruz. Tamamen müşteriye özel üretim yaptığımız için beğendiğiniz bir model sadece bir kanepe (istediğiniz uzunlukta), bir oturma grubu, bir köşe takımı olarak üretilmektedir. Yuvarlak gibi şekillerde de düşünebilirsiniz.
Hakiki deri seçeneklerimiz oldukça zengindir. İtalyan ve yerli hakiki deri seçenekleride yüzlerce desen ve renk mevcuttur.
Gödüğünüz modellerin tümü;

  • İstediğiniz renklerde hakiki deri seçenekleri
  • İstediğiniz tür hakiki deri çeşitleri
  • Yerli veya ithal hakiki deri seçenekleri
  • Tekli, İkili, Üçlü, Dörtlü veya daha uzun kanepe
  • Köşe koltuk
  • Oturma grubu/Koltuk takımı
  • C şeklinde, U Şeklinde, S Şeklinde üretim
  • Yatak sandık entegrasyonları
gibi, aklınıza gelebilecek her şeye uygun üretimi yapılmaktadır.

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

chester koltuk modeli taba kahve üçlü kanepe gerçek deri koltuk takımları tekli deri koltuk modelleri hakiki deri chester koltuk takımları gerçek deri chester koltuk takımları hakiki deri modern koltuk takımları genuine modern sofas roma chester kanepe modeli taba chester kanepe modeli kahve deri chester kanepe modeli özel ölçü chester modeller üçlü chester kanepe modelleri
MesajYaz