Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Modern Üçlü Kanepe Ofis Lüks Koltuk Modeli Siyah Renk Gerçek Deri

Modern üçlü kanepe Büyük bir salon alanlarınız için veya lüks ofis alanlarınız için uygun bu koltuk modeli, güzel siyah renk gerçek deri çalışması ile eskişehir deki müşterimizin sipariş üzeri vermiş olduğu bu özel üretim parça olup büyük kanepe tercihinizi daha koltuklar arasından özel tasarım tercih edilip. Modern üçlü koltuk kullanabilirsiniz.

Deri Koltuk Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0532 691 00 95 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Modern Üçlü Kanepe Ofis Lüks Koltuk Modeli Siyah Renk Gerçek Deri

Kodu: 10708 - Modern Üçlü Kanepe Ofis Lüks Koltuk Modeli Siyah Renk Gerçek Deri

Kodu: 16665 - Üç Kişilik Kanepe Modeli Siyah Renk Gerçek Deri

Kodu: 16665 - Üç Kişilik Kanepe Modeli Siyah Renk Gerçek Deri

0216 313 00 35 0532 691 00 95 Kodu 10708

Modern Üçlü Kanepe Ofis Lüks Koltuk Modeli Siyah Renk Gerçek Deri

Modern üçlü kanepe Büyük bir salon alanlarınız için veya lüks ofis alanlarınız için uygun bu koltuk modeli, güzel siyah renk gerçek deri çalışması ile eskişehir deki müşterimizin sipariş üzeri vermiş olduğu bu özel üretim parça olup büyük kanepe tercihinizi daha koltuklar arasından özel tasarım tercih edilip. Modern üçlü koltuk kullanabilirsiniz. Sizlerde bizlere sipariş üzeri hakki deri renk seçebeği ile bizlere ısmarlayarak bu güzel parçaya sahip olabilirsiniz.

Hakiki deri koltuk modelleri, özel ölçü deri koltuk takım olarak tekli deri koltuk olarak veya kanepe olarak yaptırılabilir. Gerçek deri hakiki deri koltuklar. Örneğin bir hakiki deri kanepe köşe takımı olarak yapılabileceği gibi bir deri kanepe olarak yapılabilir. Koltuk ofis modelleri, gerçek, deri, koltuk, ofis modern lüks kanepe, salon deri takım, salon ofis deri koltuk adetli olarak veya kişiye özgün deri renk seçeneği ile kanepe olarak sipariş üzeri yaptırılabilir. Hakiki deri koltuk takımı. Örneğin bir hakiki deri ofis kanepe modeli veya adetli modern deri kanepe olarak sipariş üzeri yapılabilir.

Notu: 4,3 Yıldız - Toplam Oy: 1172

10708 - Deri Koltuk Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

Hakiki Deri Koltuk modelleri geniş bir arşive sahiptir. Burada sizlere tüm dünyada gelmiş geçmiş tüm zamanların en iyi tasarımlarını sunuyoruz. Hakiki deri koltuk yaptırmayı düşünenler için ilk düşünmeleri gereken şekil veya kombinasyon değil model olmalıdır.
Evet, yanlış okumadınız. Nasıl bir model/tasarım olmalı? Örneğin bir üçlü kanepe modeli beğendiniz. Ancak siz köşe takımı arıyorsunuz. Modeli beğendiniz fakat köşe takımı olmadığı için vazgeçtiniz.
Hayır, vazgeçmeyin! O model zaten hem koltuk takımıdır, hem köşe takımıdır hem de çok daha fazlasıdır.
İşte biz Tuncer Luxury, özel üretim yapıyoruz. Exclusive çalışıyoruz. Tamamen müşteriye özel üretim yaptığımız için beğendiğiniz bir model sadece bir kanepe (istediğiniz uzunlukta), bir oturma grubu, bir köşe takımı olarak üretilmektedir. Yuvarlak gibi şekillerde de düşünebilirsiniz.
Hakiki deri seçeneklerimiz oldukça zengindir. İtalyan ve yerli hakiki deri seçenekleride yüzlerce desen ve renk mevcuttur.
Gödüğünüz modellerin tümü;

  • İstediğiniz renklerde hakiki deri seçenekleri
  • İstediğiniz tür hakiki deri çeşitleri
  • Yerli veya ithal hakiki deri seçenekleri
  • Tekli, İkili, Üçlü, Dörtlü veya daha uzun kanepe
  • Köşe koltuk
  • Oturma grubu/Koltuk takımı
  • C şeklinde, U Şeklinde, S Şeklinde üretim
  • Yatak sandık entegrasyonları
gibi, aklınıza gelebilecek her şeye uygun üretimi yapılmaktadır.

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

deri koltuk ofis lüks modern deri kanepe modern deri koltuk ofis modelleri gerçek deri koltuk lüks deri takımları salon deri koltuk modelleri deri kanepe çeşitleri gerçek deri üçlü koltuk ofis gerçek deri koltuk modelleri siyah rengi deri koltuk modelleri polstermöbel istanbul luxus polstermöbel exklusive luxury living room furniture sets luxury sofas for living room ofis hakiki deri koltuk lüks koltuk modeli modern üçlü kanepe
MesajYaz