Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Deri Koltuk Luxury

Hakiki Deri Koltuk
Hakiki Deri Koltuk Koltuk döşeme merkezimizde hakiki deri koltuk üretiminde müşterilerimize özel hakiki deri koltuklar yapıyoruz. Chester Koltuklardan modern koltuklara kadar evlere, ofislere, cafe ve restoranlara, otellere kadar her mekan için her tarzda hakiki deri koltuk yaptırmak için Hakiki Deri Koltuk hizmetinizde.
İstanbul Modoko'da bulunan atölyemizde bugüne kadar sayısız müşterilerimize her tarz koltuk üretimi yaptık. Özel projeler bitirdik. Klasik tarzlardan modern tarzlara kadar en zor işçilikleri müşterilerimiz için yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. İşimiz tamamen el işçiliğidir. Bazen bir kanepe için yüzlerce kapitone, yüzlerce kabara tek tek büyük bir titizlikle yaptık.
Neler Yapıyoruz?Koltuk ile ilgili her türlü özel işlerinizi bize yaptırabileceğiniz gibi restorasyon işlerinizde de hizmet veriyoruz.
Aynı zamanda hakiki deri koltuk tamir ve boyama işlerinizi yapıyoruz. Hakiki deri boyama işlerinde bu işi yapan sayılı merkezlerden biriyiz. Hakiki Deri Koltuk ile işleriniz garantili yapılmaktadır.

12.07.2024

MesajYaz