Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Chester Koltuk Takımları Deri Kanepe Modeller Özel Ölçü Çalışması

Deri kanepe modeller özel ölçü çalışması kişiye özel tasarımı ile odanıza klasik koltuk ile rahatlama ve uyum atmosferinin sığınağına dönüştürün zamansız amerikan tarzı koltuk modeli olup trendleri aşarak kalıcı bir lüks sıcaklık duygusu yaratacaktır.

Tuncer Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0538 835 82 06 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Chester Koltuk Takımları Deri Kanepe Modeller Özel Ölçü Çalışması

Kodu: 5720 - Chester Koltuk Takımları Deri Kanepe Modeller Özel Ölçü Çalışması

Kodu: 10294 - Chesterfield Sofa Models

Kodu: 10294 - Chesterfield Sofa Models

Kodu: 9915 - Leather-chesterfield-sofa

Kodu: 9915 - Leather-chesterfield-sofa

Kodu: 9913 - Chesterfield-sofa--vintage-leather-sofa

Kodu: 9913 - Chesterfield-sofa--vintage-leather-sofa

Kodu: 9773 - Chesterfield Sofa Models

Kodu: 9773 - Chesterfield Sofa Models

Kodu: 8814 - American Chesterfield Models

Kodu: 8814 - American Chesterfield Models

Kodu: 7352 - Hakiki Deri Baklava Dilimli Chester Üçlü Koltuk Açık Kahve

Kodu: 7352 - Hakiki Deri Baklava Dilimli Chester Üçlü Koltuk Açık Kahve

Kodu: 7349 - Siyah Hakiki Deri Chester Kanepe

Kodu: 7349 - Siyah Hakiki Deri Chester Kanepe

0538 835 82 06 0534 473 29 60

Chester Koltuk Takımları Deri Kanepe Modeller Özel Ölçü Çalışması

Deri kanepe modeller özel ölçü çalışması kişiye özel tasarımı ile odanıza klasik koltuk ile rahatlama ve uyum atmosferinin sığınağına dönüştürün zamansız amerikan tarzı koltuk modeli olup trendleri aşarak kalıcı bir lüks sıcaklık duygusu yaratacaktır. Klasik koltuk tarzı chester kanepe modeli kişilik ile ayakları alt çizgisi boyunca güzelce özel el yapımı tasarım ile yüksek kalite iskelet kısmı gürgen ağaç olup imalat yapım aşamasında kullanılan klasik koltuk takım modeli olup döşeme kısmında ise kullanılan malzeme gerçek deriye göre alt yapı malzeme kullanılmış olup hakiki deri koltuk da kullanılan deri birinci sınıf gerçek deri ile uygulanmıştır. klasik koltuk chester kişiye özel deri renk seçeneği ve istenilen ölçüde klasik koltuk üretim sağlanır. Sizde sipariş üzeri bu güzel tasarım klasik koltuk takım mevcut salonunuza veya ofis için kullanılan şık tasarımı ile oturma odanıza ayrı bir stil katın ve odanıza rahat bir klasik chester kanepe modeli ile doldurun. Kişiye özel üç kişilik ve özel ölçü imkanı koltuk istenilen deri renk seçeneği ile üretilir ve sipariş üzeri adetli üretim uygulaması sağlanır.
veya farklı şekillerde ve ölçülerde kişiye özel adetlerde yapıyoruz. Exclusive üretim. Müşterilerimize özel üretim zengin hakiki deri renk ve çeşitlerle.
Hakiki deri chester ofis için veya takım olarak veya kanepe olarak yaptırılabilir. Gerçek deri hakiki deri koltuklar. Örneğin bir chester ofis için deri kanepe sipariş olarak yapılabileceği gibi adetli gerçek koltuk chester modeli olarak da sipariş üzeri adetli yaptırabilirsiniz. Chester koltuk takımlar.

Notu: 5,0 Yıldız - Toplam Oy: 220

5720 - Tuncer Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

Hakiki Deri Koltuk modelleri geniş bir arşive sahiptir. Burada sizlere tüm dünyada gelmiş geçmiş tüm zamanların en iyi tasarımlarını sunuyoruz. Hakiki deri koltuk yaptırmayı düşünenler için ilk düşünmeleri gereken şekil veya kombinasyon değil model olmalıdır.
Evet, yanlış okumadınız. Nasıl bir model/tasarım olmalı? Örneğin bir üçlü kanepe modeli beğendiniz. Ancak siz köşe takımı arıyorsunuz. Modeli beğendiniz fakat köşe takımı olmadığı için vazgeçtiniz.
Hayır, vazgeçmeyin! O model zaten hem koltuk takımıdır, hem köşe takımıdır hem de çok daha fazlasıdır.
İşte biz Tuncer Luxury, özel üretim yapıyoruz. Exclusive çalışıyoruz. Tamamen müşteriye özel üretim yaptığımız için beğendiğiniz bir model sadece bir kanepe (istediğiniz uzunlukta), bir oturma grubu, bir köşe takımı olarak üretilmektedir. Yuvarlak gibi şekillerde de düşünebilirsiniz.
Hakiki deri seçeneklerimiz oldukça zengindir. İtalyan ve yerli hakiki deri seçenekleride yüzlerce desen ve renk mevcuttur.
Gödüğünüz modellerin tümü;

  • İstediğiniz renklerde hakiki deri seçenekleri
  • İstediğiniz tür hakiki deri çeşitleri
  • Yerli veya ithal hakiki deri seçenekleri
  • Tekli, İkili, Üçlü, Dörtlü veya daha uzun kanepe
  • Köşe koltuk
  • Oturma grubu/Koltuk takımı
  • C şeklinde, U Şeklinde, S Şeklinde üretim
  • Yatak sandık entegrasyonları
gibi, aklınıza gelebilecek her şeye uygun üretimi yapılmaktadır.

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

chester koltuk modelleri deri koltuk takımları kanepe modelleri hakiki deri ofis kanepe modelleri deri chester kanepe üretimi ofis için deri koltuk chesterfield modelleri sofa models producer corner sofa models ofis deri kanepe modelleri deri chester koltuk modelleri gerçek deri takım koltuk modelleri ofis için chesterfield deri koltuk modelleri deri takım kanepe modelleri üretimi gerçek deri kanepe modelleri leather chesterfield sofa hakiki deri takımlar chester koltuk takımlar
MesajYaz