Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Deri Koltuk Takımları Modern Deri Kanepe Modelleri Sabit Oturumlu

Modern deri kanepe modelleri sabit oturumlu gerçek deri çalışması ve özel ölçü imkanı olup ve zengin renk deri seçeneği kişiye özel seçenekleri ile özel sipariş üzeri istenilen adetler ile üretim uygulanır.

Tuncer Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0538 835 82 06 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Deri Koltuk Takımları Modern Deri Kanepe Modelleri Sabit Oturumlu

Kodu: 5715 - Deri Koltuk Takımları Modern Deri Kanepe Modelleri Sabit Oturumlu

Kodu: 13645 - Modern Deri Kanepe Kahve Renk Gerçek Deri

Kodu: 13645 - Modern Deri Kanepe Kahve Renk Gerçek Deri

0538 835 82 06 0534 473 29 60

Deri Koltuk Takımları Modern Deri Kanepe Modelleri Sabit Oturumlu

Modern deri kanepe modelleri sabit oturum gerçek deri çalışması ve özel ölçü imkanı olup ve zengin renk deri seçeneği kişiye özel seçenekleri ile özel sipariş üzeri istenilen adetler ile üretim uygulanır.
Deri koltuk takımları, istenilirse orijinal deri üç kişilik, veya iki kişilik, büyük boy tasarım kişiye özel ölçü istenilen, veya deri renk seçeneği, ile büyük boy kanepe, Sipariş üzeri oturuma odanıza tasarım mücevheri olacak, Modern deri kanepe modelleri, üç kişilik oturum koltuk, çizgilerdeki şekli ile dikkat çekici kanepe modeli, takım tarzında tüm çevresi hakiki deri çalışma edilmiş olup sağlam bir koltuk sağlam gerçek deri ile üretilip teslim olmuştur. Sizde bu, Deri koltuk takımları kişiye özel sipariş üzeri üretilir. Deri kanepe modellerini, yüzeyi istenilirse iki oturum şiltesi, veya istenilen, dört oturum şilteli, pürüzsüz bir yüzeye sahip olabilir. Sağlam Modern deri kanepe modelleri, kişiye Öźel üretim ile görünüm, parlak asla modası geçmeyen, modern orijinal deri kanepe, tasarıma sahip sağlam ahşap ayaklar ile tamamlanmaktadır.
Koltuk deri takımları, ister yaşam alanlarınız, ister oturma salonunuz, ister kitap okurken, veya televizyon seyrederken veya ofis yaşam alanlarınız için aileniz ve arkadaşlarınız ile vakit geçirirken, yoğun bir günün ardından veya hafta sonu molasında size gereken konforu sağlayacaktır.
Sipariş üzeri, Farklı ölçü imkan seçenekleri, Farkı gerçek deri, Fiyat bilgisi, deri renk seçenekleri, kapitone modern dizayn edilmiş koltuk çalışması, ile kişiye özel istenilirse, dört kişilik, veya orijinal üç kişilik, yine istenilirse, deri kanepe iki kişilik modelinde ise, Kullanılan malzeme koltuk tasarım ürünlerde çok faklı olmaktadır.
Ağaç kısmı Gürgen iskelet kısmı olsun, deri koltuk da uzun yıllar kullanılması yüksek kalite malzeme kullanılmalıdır.
Sizlere özel, Özel ölçü kanepe, de deri çalışmasını malzeme olarak kaldırması gerekiyor ve kaliteyi ustalık ön plana çıkartmaktadır.
Özel ölçü modern deri kanepe modeli, modern koltuk özel ölçü veya istenilen deri renk seçeneği ile kişiye özel ölçülerde sipariş üzerine teslim olan özel tasarım modern deri takım, koltuk modelinden bir kaç örnekler.
Modern deri kanepe modelleri, özel ölçü sipariş üzeri üretim adetli üretimi. Tuncer Luxury ile en iyi işçiliği keşfedin. Deri koltuk takımları.

Notu: 5,0 Yıldız - Toplam Oy: 920

5715 - Tuncer Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

Hakiki Deri Koltuk modelleri geniş bir arşive sahiptir. Burada sizlere tüm dünyada gelmiş geçmiş tüm zamanların en iyi tasarımlarını sunuyoruz. Hakiki deri koltuk yaptırmayı düşünenler için ilk düşünmeleri gereken şekil veya kombinasyon değil model olmalıdır.
Evet, yanlış okumadınız. Nasıl bir model/tasarım olmalı? Örneğin bir üçlü kanepe modeli beğendiniz. Ancak siz köşe takımı arıyorsunuz. Modeli beğendiniz fakat köşe takımı olmadığı için vazgeçtiniz.
Hayır, vazgeçmeyin! O model zaten hem koltuk takımıdır, hem köşe takımıdır hem de çok daha fazlasıdır.
İşte biz Tuncer Luxury, özel üretim yapıyoruz. Exclusive çalışıyoruz. Tamamen müşteriye özel üretim yaptığımız için beğendiğiniz bir model sadece bir kanepe (istediğiniz uzunlukta), bir oturma grubu, bir köşe takımı olarak üretilmektedir. Yuvarlak gibi şekillerde de düşünebilirsiniz.
Hakiki deri seçeneklerimiz oldukça zengindir. İtalyan ve yerli hakiki deri seçenekleride yüzlerce desen ve renk mevcuttur.
Gödüğünüz modellerin tümü;

  • İstediğiniz renklerde hakiki deri seçenekleri
  • İstediğiniz tür hakiki deri çeşitleri
  • Yerli veya ithal hakiki deri seçenekleri
  • Tekli, İkili, Üçlü, Dörtlü veya daha uzun kanepe
  • Köşe koltuk
  • Oturma grubu/Koltuk takımı
  • C şeklinde, U Şeklinde, S Şeklinde üretim
  • Yatak sandık entegrasyonları
gibi, aklınıza gelebilecek her şeye uygun üretimi yapılmaktadır.

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

modern deri koltuk modelleri ofis deri koltuk modelleri gerçek deri koltuk modeller deri koltuk takımlar gerçek deri modern kanepe modelleri deri koltuk özel ölçü modelleri üretimi lüks deri koltuk modelleri ofis için modern deri kanepe fiyatlar gerçek deri takım koltuk leather sofa models hakiki deri koltuk ofis için genuine leather couches genuine leather sofas models leather sofas deri koltuk iki kişilik modeller modern deri koltuk üç kişilik modelleri deri koltuk takımları
MesajYaz