Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Hakiki Deri Koltuk Boyama Çiftehavuzlar Modern Deri Kanepe Boyama

Hakiki Deri Koltuk Boyama ÇifteHavuzlar, dan müşterimiz Mine Hanımın Modern Deri Kanepe Boyaması ise atölye ortamaına alınarak yapmış olduğumuz deri kanepe boyama ve bakımı deri modern koltuk boyama yapmış olduğumuz atölye ortamında yapılan işlem olup modern deri koltuk modelini kurtarmış ve yeni haline getirmiş bulunduk.

Deri Koltuk Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0532 691 00 95 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Hakiki Deri Koltuk Boyama Çiftehavuzlar Modern Deri Kanepe Boyama

Kodu: 11597 - Hakiki Deri Koltuk Boyama Çiftehavuzlar Modern Deri Kanepe Boyama

0216 313 00 35 0532 691 00 95 Kodu 11597

Hakiki Deri Koltuk Boyama Çiftehavuzlar Modern Deri Kanepe Boyama

Hakiki Deri Koltuk Boyama ÇifteHavuzlar, dan müşterimiz Mine Hanımın Modern Deri Kanepe Boyaması ise atölye ortamaına alınarak yapmış olduğumuz deri kanepe boyama ve bakımı deri modern koltuk boyama yapmış olduğumuz atölye ortamında yapılan işlem olup modern deri koltuk modelini kurtarmış ve yeni haline getirmiş bulunduk. Hakiki deri koltuk boyama ve bakımı işlemi ise atölye ortamına alınarak deri koltuk gerçek deri boyamasını el işçilik ile yapılıp profesyonel bir şekilde atölye ortamında yapılmalıdır.
Hakiki deri koltuk takımlarınıda ise Hakiki Deri doğal bir kaplama ürünü olduğundan kumaş kaplama ile kıyaslanması kesinlikle yapılmaz ve kullanım hatasına yol açar.

Notu: 4,3 Yıldız - Toplam Oy: 84

11597 - Deri Koltuk Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Koltuk Boyama

Hakiki Deri Koltuk boyama ve gerçek deri koltuk yüz değişimi işlerinizde beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak işinin uzmanı Tuncer Koltuk, Modoko'da hizmet vermektedir. Hakiki Deri koltuk boyama işlerinde sadece boyama işlemi değil aynı zamanda bollaşma, yırtık tamiratları, renk değişimi konusunda da koltuklarınızı sıfır ayarında yeniliyoruz.
Hakiki derilerin gerekli bakımları yapılmadığında kumaş vb. ürünlerden farklı çürümeler meydana gelir, canlılığını yitirir. Hakiki Deri, bir koltuk takımının maliyetini üç-dört misline çıkaracak kadar yüksek fiyatlı ürünlerdir. Bu nedenle hakiki deri işi özenle yapılması gereken riskli bir iştir.
Şimdiye kadar pek çok müşterilerimizin hakiki deri koltuklarının tamir ve boyama işlerini titizlikle yaptık, büyük beğeniler aldık. Sorunsuz işçiliğimizle olması gerekenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.
Whatsapp veya e-posta aracılığı ile bize hakiki deri koltuklarınızın resimlerini yollayıp bilgi alabilirsiniz.
Yapılacak olan işin resimlerini mutlaka görmemiz gerekiyor. Hakiki deri koltuktuklarınızın ilk günkü gibi olmasını istiyorsanız bugün bizimle iletişime geçiniz.

Hakiki Deri Koltuk Boyama

çiftehavuzlar hakiki deri koltuk boyama etiler gerçek deri koltuk boyama ataşehir deri koltuk döşeme koşuyolu deri koltuk boyama erenköy deri koltuk boyama şerifali deri koltuk döşeme suadiye deri koltuk boyama cekmeköy deri koltuk döşeme bostancı deri koltuk döşeme ümraniye deri koltuk kaplama kozyatağı deri koltuk boyama gerçek deri koltuk boyama sarıyer deri koltuk boyama etiler deri koltuk döşeme çiftehavuzlar gerçek deri koltuk boyama hakiki deri koltuk boyama
MesajYaz