Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Hakiki Deri Koltuk Takımları Boyama Klasik Deri Koltuk Boyama

Hakiki deri koltuk takımları boyama yapmış olduğumuz işlemleri ise kesinlikle atölye ortamına alınarak deri koltuk boyamasını el işçilik ile yapılıp profesyonel bir şekilde atölye ortamında klasik deri koltuk boyaması yapılmalıdır.

Deri Koltuk Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0532 691 00 95 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Hakiki Deri Koltuk Takımları Boyama Klasik Deri Koltuk Boyama

Kodu: 11571 - Hakiki Deri Koltuk Takımları Boyama Klasik Deri Koltuk Boyama

Kodu: 18643 - Klasik Deri Koltuk Boyama Hakiki Deri Tekli Koltuk

Kodu: 18643 - Klasik Deri Koltuk Boyama Hakiki Deri Tekli Koltuk

0216 313 00 35 0532 691 00 95 Kodu 11571

Hakiki Deri Koltuk Takımları Boyama Klasik Deri Koltuk Boyama

Hakiki deri koltuk takımları boyama yapmış olduğumuz işlemleri ise kesinlikle atölye ortamına alınarak deri koltuk boyamasını el işçilik ile yapılıp profesyonel bir şekilde atölye ortamında klasik deri koltuk boyaması yapılmalıdır. Klasik deri koltuk boyamasını el işçilik ile yapılıp sonra gerçek deriyi beslemesi gerekir.
Hakiki deri koltuk Deri doğal bir kaplama ürünü olduğundan kumaş kaplama ile kıyaslanması kesinlikle yapılmaz ve kullanım hatasına yol açar. Hakiki deri koltuk boyama bakımı ve temizlik, ise doğru ürünler deri kanepe modellerinde ise kullanıldığında daha kolay ve etkilidir. Deri koltuk boyamasında hijyen ise ön plandadır. Deri koltuk döşeme ve deri koltuk boyama, Bu kadar doğal ve sağlıklı bir materyali uygun olmayan ürünler kullanarak tahrip etmek, hem derinize hem kendimize yapabileceğimiz büyük bir yanlıştır. Bu kadar büyük bir sektörde mutlaka Deriye uygun olduğu söylenen bir çok ürün de olacaktır. Deri kanepe döşeme ciddi bir iş ise nasıl deri koltuk takımlar üretimi ve deri kanepe döşeme Profesyonel bir iş ise, Deri koltuk takımlarınızda boyama işlemi ve Aynı zamanda deri kanepe ve deri koltuk takımlarınızı deri koltuk mobilyalarınız kesinlikle profesyonel atölye ortamına alınarak yapılan bir işlem uygulaması yapmaktayız.

Notu: 4,3 Yıldız - Toplam Oy: 46

11571 - Deri Koltuk Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Koltuk Boyama

Hakiki Deri Koltuk boyama ve gerçek deri koltuk yüz değişimi işlerinizde beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak işinin uzmanı Tuncer Koltuk, Modoko'da hizmet vermektedir. Hakiki Deri koltuk boyama işlerinde sadece boyama işlemi değil aynı zamanda bollaşma, yırtık tamiratları, renk değişimi konusunda da koltuklarınızı sıfır ayarında yeniliyoruz.
Hakiki derilerin gerekli bakımları yapılmadığında kumaş vb. ürünlerden farklı çürümeler meydana gelir, canlılığını yitirir. Hakiki Deri, bir koltuk takımının maliyetini üç-dört misline çıkaracak kadar yüksek fiyatlı ürünlerdir. Bu nedenle hakiki deri işi özenle yapılması gereken riskli bir iştir.
Şimdiye kadar pek çok müşterilerimizin hakiki deri koltuklarının tamir ve boyama işlerini titizlikle yaptık, büyük beğeniler aldık. Sorunsuz işçiliğimizle olması gerekenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.
Whatsapp veya e-posta aracılığı ile bize hakiki deri koltuklarınızın resimlerini yollayıp bilgi alabilirsiniz.
Yapılacak olan işin resimlerini mutlaka görmemiz gerekiyor. Hakiki deri koltuktuklarınızın ilk günkü gibi olmasını istiyorsanız bugün bizimle iletişime geçiniz.

Hakiki Deri Koltuk Boyama

etiler gerçek deri koltuk boyama deri koltuk döşeme gerçek deri koltuk modelleri erenköy hakiki deri koltuk boyama maslak deri kanepe modelleri ataşehir deri kanepe takımları acıbadem gerçek deri koltuk boyama şerifali deri koltuk döşeme koşuyolu deri koltuk yüz değişimi suadiye deri koltuk yüz değişim kozyatağı hakiki deri koltuk boyama ataşehir deri koltuk boyama sarıyer deri koltuk takımları boyama etiler deri koltuk boyama şerifali deri koltuk döşeme
MesajYaz