Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Deri Kanepe Yüz Değişimi Deri Koltuk Döşeme Etiler

Deri kanepe yüz değişimi yapmış olduğumuz müşterimiz servet beyin Deri koltuk döşeme etiler deki müşterimiz bizleri tercih edip antrasit renk döşeme yapılarak suni deri ile yüz değişimi uygulanmış ve deri kalitesini bizlere bırakarak yapmiş olduğumuz kaliteli deri kanepesi teslim edilmiştir.

Deri Koltuk Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0532 691 00 95 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Deri Kanepe Yüz Değişimi Deri Koltuk Döşeme Etiler

Kodu: 11518 - Deri Kanepe Yüz Değişimi Deri Koltuk Döşeme Etiler

0216 313 00 35 0532 691 00 95 Kodu 11518

Deri Kanepe Yüz Değişimi Deri Koltuk Döşeme Etiler

Deri kanepe yüz değişimi yapmış olduğumuz müşterimiz servet beyin Deri koltuk döşeme etiler deki müşterimiz bizleri tercih edip antrasit renk döşeme yapılarak suni deri ile yüz değişimi uygulanmış ve deri kalitesini bizlere bırakarak yapmiş olduğumuz kaliteli deri kanepesi yüz değişim yapılıp teslim edilmiştir.
Deri kanepe be deri koltuk kolay temizlenmesi nedeni ile bir çok ev hanımı tarafından tercih edilmektedir.
Özellikle koltuklarınız ve deri kanepelerinizin deri döşeme kısımlarında çok fazla kirlenme olduğu için hem daha az deformasyon olması hemde rahat temizlenmesinden dolayı komple deri kanepe yüz değişimi tercih edilmektedir. Deri koltuk döşeme neden tercih edilmeli artısı ve eksisi nelerdir buyrun makalemizde açıklayalım.
Deri Kanepe Yüz Değişimi
Döşemelik deri kanepe yüz değişimi ve deri koltuk kumaşlarda olduğu gibi deri koltuklarda da kalite açısından deri kanepe yüz değişimi için önerebileceğimiz ve önermeyeceğimiz deri seçenekleri vardır. Bu nedenle eğer ki koltuklarınızın ve kanepeleriniz ise kumaşını veya derisini komple deri olarak yeniletecekseniz ve derisini de siz gelip göreceksiniz, ki derinin kalitesinden emin olmadığınız durumlarda mutlaka iyi bir kaliteli deri koltuk döşeme ustanıza danışınız. Bizim önereceğimiz deri seçeneklerinide değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Notu: 4,3 Yıldız - Toplam Oy: 81

11518 - Deri Koltuk Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Koltuk Boyama

Hakiki Deri Koltuk boyama ve gerçek deri koltuk yüz değişimi işlerinizde beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak işinin uzmanı Tuncer Koltuk, Modoko'da hizmet vermektedir. Hakiki Deri koltuk boyama işlerinde sadece boyama işlemi değil aynı zamanda bollaşma, yırtık tamiratları, renk değişimi konusunda da koltuklarınızı sıfır ayarında yeniliyoruz.
Hakiki derilerin gerekli bakımları yapılmadığında kumaş vb. ürünlerden farklı çürümeler meydana gelir, canlılığını yitirir. Hakiki Deri, bir koltuk takımının maliyetini üç-dört misline çıkaracak kadar yüksek fiyatlı ürünlerdir. Bu nedenle hakiki deri işi özenle yapılması gereken riskli bir iştir.
Şimdiye kadar pek çok müşterilerimizin hakiki deri koltuklarının tamir ve boyama işlerini titizlikle yaptık, büyük beğeniler aldık. Sorunsuz işçiliğimizle olması gerekenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.
Whatsapp veya e-posta aracılığı ile bize hakiki deri koltuklarınızın resimlerini yollayıp bilgi alabilirsiniz.
Yapılacak olan işin resimlerini mutlaka görmemiz gerekiyor. Hakiki deri koltuktuklarınızın ilk günkü gibi olmasını istiyorsanız bugün bizimle iletişime geçiniz.

Hakiki Deri Koltuk Boyama

antrasit renk deri kanepe deri koltuk yüz değişimi deri kanepe döşeme modern deri koltuk yüz değişimi deri koltuk yüzletmek gerçek deri koltuk boyama hakiki deri koltuk boyama deri koltuk döşeme deri koltuk kaplama hakiki deri koltuk döşeme etiler deri kanepe yüz değişim antrasit renk deri kanepe döşeme deri kanepe döşeme etiler
MesajYaz