Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Deri Koltuk Takımı Deri Koltuk Boyama

Deri doğal bir kaplama ürünü olduğundan kumaş kaplama ile kıyaslanması yapılamaz deri koltuk boyama işlemi kesinlikle atölye ortamına alınarak yapılan bir işlemdir.

Deri Koltuk Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0532 691 00 95 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Deri Koltuk Takımı Deri Koltuk Boyama

Kodu: 11428 - Deri Koltuk Takımı Deri Koltuk Boyama

0216 313 00 35 0532 691 00 95 Kodu 11428

Deri Koltuk Takımı Deri Koltuk Boyama

Deri doğal bir kaplama ürünü olduğundan kumaş kaplama ile kıyaslanması yapılamaz deri koltuk boyama işlemi kesinlikle atölye ortamına alınarak yapılan bir işlemdir.
DERİ KOLTUK TAKIMI BOYAMA
deri koltuk boyama zamanı geldiğinde bakımı ve deri boyama yapılmaz ise kullanım hatasına yol açar. Deride boyama temizlik, doğru ürünler kullanıldığında daha kolay ve etkili'dir. Hijyen ise ön plandadır.
DERİ KOLTUK BOYAMA TEMİZLİĞİ
Bu kadar doğal ve sağlıklı bir materyali uygun olmayan ürünler kullanarak tahrip etmek, hem derimize hem kendimize yapabileceğimiz büyük bir yanlıştır. Bu kadar büyük bir sektörde mutlaka, Deriye uygun olduğu söylenen bir çok ürün de olacaktır önemli olan en uygun ürünü, en dogru şekilde kullanılmalıdır. Nasıl deri koltuk takımı üretimi Profesyonel bir iş ise, deri koltuk boyama işide atölye ortamına alınarak yapılmalı olup yanlış ürünler derinizin geriye dönülmez hatalara ve kullanılmaz hale getirir.

Notu: 4,2 Yıldız - Toplam Oy: 58

11428 - Deri Koltuk Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Koltuk Boyama

Hakiki Deri Koltuk boyama ve gerçek deri koltuk yüz değişimi işlerinizde beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak işinin uzmanı Tuncer Koltuk, Modoko'da hizmet vermektedir. Hakiki Deri koltuk boyama işlerinde sadece boyama işlemi değil aynı zamanda bollaşma, yırtık tamiratları, renk değişimi konusunda da koltuklarınızı sıfır ayarında yeniliyoruz.
Hakiki derilerin gerekli bakımları yapılmadığında kumaş vb. ürünlerden farklı çürümeler meydana gelir, canlılığını yitirir. Hakiki Deri, bir koltuk takımının maliyetini üç-dört misline çıkaracak kadar yüksek fiyatlı ürünlerdir. Bu nedenle hakiki deri işi özenle yapılması gereken riskli bir iştir.
Şimdiye kadar pek çok müşterilerimizin hakiki deri koltuklarının tamir ve boyama işlerini titizlikle yaptık, büyük beğeniler aldık. Sorunsuz işçiliğimizle olması gerekenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.
Whatsapp veya e-posta aracılığı ile bize hakiki deri koltuklarınızın resimlerini yollayıp bilgi alabilirsiniz.
Yapılacak olan işin resimlerini mutlaka görmemiz gerekiyor. Hakiki deri koltuktuklarınızın ilk günkü gibi olmasını istiyorsanız bugün bizimle iletişime geçiniz.

Hakiki Deri Koltuk Boyama

ataşehir deri koltuk boyama etiler deri koltuk boyama bostancı deri koltuk yüzdeğişimi deri koltuk döşeme hakiki deri koltuk boyama erenköy deri koltuk döşeme şerifali deri koltuk döşeme ortaköy deri koltuk boyama suadiye deri koltuk boyama kozyatağı deri koltuk boyama kuruçeşme deri koltuk döşeme mecidiyeköy deri koltuk döşeme ümraniye deri koltuk döşeme tatlısu deri koltuk yüz değişim şerifali koltuk döşeme
MesajYaz