Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Hakiki Deri Koltuk Yüz Değişim Ataşehir Deri Koltuk Boyama El Emeği

Ataşehir deri koltuk boyama el emeği İşi ile yapılan işlem olup atölye ortamına alınarak Hakiki deri koltuk yüz değişim, işi ise sıradan bir işlem değildir. Kesinlikle Deri koltuk mobilyalarınız ve yüz değişimi yapılması gereken deri koltuk takımlerınız atölye ortamına alınarak profesyonel bir şekilde atölye ortamında yapılmalıdır.

Deri Koltuk Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0532 691 00 95 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Hakiki Deri Koltuk Yüz Değişim Ataşehir Deri Koltuk Boyama El Emeği

Kodu: 11398 - Hakiki Deri Koltuk Yüz Değişim Ataşehir Deri Koltuk Boyama El Emeği

0216 313 00 35 0532 691 00 95 Kodu 11398

Hakiki Deri Koltuk Yüz Değişim Ataşehir Deri Koltuk Boyama El Emeği

Ataşehir deri koltuk boyama el emeği işi ile yapılan işlem olup atölye ortamına alınarak Hakiki deri koltuk yüz değişim, işi ise sıradan bir işlem değildir. Kesinlikle Deri koltuk mobilyalarınız ve yüz değişimi yapılması gereken deri koltuk takımlerınız atölye ortamına alınarak profesyonel bir şekilde atölye ortamında yapılmalıdır.
Gerçek geri koltuk boyama bakımı, El meği ile yapılan uzun süren bir işlemdir. Deri koltuk boyama işi el emeği ile yapılan ve atölye ortamında uygulanan bir işlemdir. Hakiki deri koltuk ise doğal bir kaplama ürünü olduğundan kumaş kaplama ile kıyaslanması kullanım hatasına yol açar.


Gerçek deri koltuk takımları, Nasıl deri koltuk üretimi Profesyonel el emeği ile bir iş ise kesinlikle hakiki deri koltuk boyama ve bakımı işide atölye ortamına alınarak yapılan bir işlemdir. Ümraniye Modoko Yanında bulunan butik kişiye özel çalışmakta olduğumuz deri koltuk boyama işi kesinlikle atölye ortamına alınarak yapılması gereken bir işlemdir.

Notu: 4,3 Yıldız - Toplam Oy: 37

11398 - Deri Koltuk Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Koltuk Boyama

Hakiki Deri Koltuk boyama ve gerçek deri koltuk yüz değişimi işlerinizde beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak işinin uzmanı Tuncer Koltuk, Modoko'da hizmet vermektedir. Hakiki Deri koltuk boyama işlerinde sadece boyama işlemi değil aynı zamanda bollaşma, yırtık tamiratları, renk değişimi konusunda da koltuklarınızı sıfır ayarında yeniliyoruz.
Hakiki derilerin gerekli bakımları yapılmadığında kumaş vb. ürünlerden farklı çürümeler meydana gelir, canlılığını yitirir. Hakiki Deri, bir koltuk takımının maliyetini üç-dört misline çıkaracak kadar yüksek fiyatlı ürünlerdir. Bu nedenle hakiki deri işi özenle yapılması gereken riskli bir iştir.
Şimdiye kadar pek çok müşterilerimizin hakiki deri koltuklarının tamir ve boyama işlerini titizlikle yaptık, büyük beğeniler aldık. Sorunsuz işçiliğimizle olması gerekenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.
Whatsapp veya e-posta aracılığı ile bize hakiki deri koltuklarınızın resimlerini yollayıp bilgi alabilirsiniz.
Yapılacak olan işin resimlerini mutlaka görmemiz gerekiyor. Hakiki deri koltuktuklarınızın ilk günkü gibi olmasını istiyorsanız bugün bizimle iletişime geçiniz.

Hakiki Deri Koltuk Boyama

deri koltuk takımı deri kanepe deri kanepe döşeme hakiki deri koltuk döşeme gerçek deri koltuk yüz değişimi gerçek deri koltuk boyama hakiki deri koltuk boyama deri koltuk boyama deri koltuk yüz değiştirme hakiki deri koltuk boyama
MesajYaz