Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Deri Koltuk Takımı Modern Oturma Grubu Üçlü Kanepe Modeli

Tuncer Luxury olarak kişiye özel kupon ürün çalışmakta olduğumuz, Gerçek deri kanepelerimiz birinci sınıf işçilik ve gerçek deri renk seçenekleriyle sipariş üzeri adetli üçlü kanepe kanepe modeli üretilmektedir.

Tuncer Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0538 835 82 06 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Deri Koltuk Takımı Modern Oturma Grubu Üçlü Kanepe Modeli

Kodu: 9325 - Deri Koltuk Takımı Modern Oturma Grubu Üçlü Kanepe Modeli

Kodu: 14230 - Üçlü Kanepe Modeli Siyah Renk

Kodu: 14230 - Üçlü Kanepe Modeli Siyah Renk

Kodu: 14229 - Üçlü Kanepe Modeli Siyah Renk

Kodu: 14229 - Üçlü Kanepe Modeli Siyah Renk

Kodu: 14228 - Üçlü Kanepe Modeli Siyah Renk

Kodu: 14228 - Üçlü Kanepe Modeli Siyah Renk

0538 835 82 06 0534 473 29 60 Kodu 9325

Deri Koltuk Takımı Modern Oturma Grubu Üçlü Kanepe Modeli

Tuncer Luxury olarak kişiye özel kupon ürün çalışmakta olduğumuz, Gerçek deri kanepelerimiz birinci sınıf işçilik ve gerçek deri renk seçenekleriyle sipariş üzeri adetli üçlü kanepe kanepe modeli üretilmektedir. Deri Koltuk Takımı ise gerçek deri çalışması ile lüks konforlu modern tasarımı olup deri kanepe ile oturuma grubu istenilen kişiye özel ölçü imkanı ve zevkinize göre deri renk seçenekleri ile istediğiniz adetlerde ve ölçülerde sipariş üzeri üretilmektedir.

Deri koltuk takımı, olup kişiye özel sipariş üzeri istenilen gerçek deri renk seçeneği ile üretilir.
Modern oturma grubu üçlü deri kanepe modeli, gerçek deri koltuk döşemeli, olup bu ürünlerimiz de kullanılan malzeme ağaç kısmı gürgen iskelet olup, deri koltuk model ise işçilik kısmı ise malzeme ise birinci sınıf malzeme ile üretilir.

Hakiki deri koltuk takımı, ise oturum minder, şiltesi kalitesi kullanılan malzeme önem taşır yüksek kalite olmalı, deri kanepe modeli üretimi olarak şuan Hr sünger kalitesi olup yumuşaklığı ise soft yumuşaklık olup konfor katmaktadır.

Deri koltuk modern deri takımda, ise deri hakiki deri çalışmasında ise işçilikte ise ise dikiş özelliği ve ustalık en çok önemi taşımaktadır.
Hakiki deri koltuk takımları lüks zengin gerçek deri renk seçenekleri ile
İstediğiniz adetlerde ve ölçülerde yerinize göre sipariş üzeri üretilmektedir.

Gerçek deri koltuk, kanepe deri, gerçek deri koltuk, deri takım, hakiki deri kanepe modeli adetli olarak veya kanepe olarak yaptırılabilir. Deri koltuk takımı. Örneğin bir gerçek deri kanepe modeli veya istenilen adetli ve özel ölçü sipariş üzeri yapılabilir.

Tuncer Luxury olarak kişiye özel kupon ürün çalışmakta olduğumuz, Gerçek deri kanepelerimiz birinci sınıf işçilik ve gerçek deri renk seçenekleriyle sipariş üzeri adetli üçlü kanepe kanepe modeli üretilmektedir

Notu: 4,5 Yıldız - Toplam Oy: 16

9325 - Tuncer Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

Hakiki Deri Koltuk modelleri geniş bir arşive sahiptir. Burada sizlere tüm dünyada gelmiş geçmiş tüm zamanların en iyi tasarımlarını sunuyoruz. Hakiki deri koltuk yaptırmayı düşünenler için ilk düşünmeleri gereken şekil veya kombinasyon değil model olmalıdır.
Evet, yanlış okumadınız. Nasıl bir model/tasarım olmalı? Örneğin bir üçlü kanepe modeli beğendiniz. Ancak siz köşe takımı arıyorsunuz. Modeli beğendiniz fakat köşe takımı olmadığı için vazgeçtiniz.
Hayır, vazgeçmeyin! O model zaten hem koltuk takımıdır, hem köşe takımıdır hem de çok daha fazlasıdır.
İşte biz Tuncer Luxury, özel üretim yapıyoruz. Exclusive çalışıyoruz. Tamamen müşteriye özel üretim yaptığımız için beğendiğiniz bir model sadece bir kanepe (istediğiniz uzunlukta), bir oturma grubu, bir köşe takımı olarak üretilmektedir. Yuvarlak gibi şekillerde de düşünebilirsiniz.
Hakiki deri seçeneklerimiz oldukça zengindir. İtalyan ve yerli hakiki deri seçenekleride yüzlerce desen ve renk mevcuttur.
Gödüğünüz modellerin tümü;

  • İstediğiniz renklerde hakiki deri seçenekleri
  • İstediğiniz tür hakiki deri çeşitleri
  • Yerli veya ithal hakiki deri seçenekleri
  • Tekli, İkili, Üçlü, Dörtlü veya daha uzun kanepe
  • Köşe koltuk
  • Oturma grubu/Koltuk takımı
  • C şeklinde, U Şeklinde, S Şeklinde üretim
  • Yatak sandık entegrasyonları
gibi, aklınıza gelebilecek her şeye uygun üretimi yapılmaktadır.

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

iki kişilik deri koltuk takımlar deri kanepe modelleri modern kanepe çeşitleri gerçek deri koltuklar ofis deri koltuk modelleri üç kişilik deri kanepeler hakiki deri ofis koltuk takımları gerçek deri takımları modern ofis hakiki deri koltuk takımları genuine modern sofas dört kişilik kanepe modeller altı kişilik kanepe çeşitleri modern deri koltuk takım üçlü deri kanepe modeli deri kanepe çeşitler deri koltuk takımı
MesajYaz