Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Chesterfield Takımları Deri Chester Koltuk Modelleri

Deri chester koltuk modelleri günümüzde chester koltuk olarak ifade edilir. Sipariş üzeri gerçek deri ile üretilir. Sizde sipariş vermek için Tuncer Luxury olarak bizlere sipariş vermek için arayabilirsiniz.

Tuncer Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0538 835 82 06 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Chesterfield Takımları Deri Chester Koltuk Modelleri

Kodu: 6947 - Chesterfield Takımları Deri Chester Koltuk Modelleri

Kodu: 14019 - Chesterfield Deri Kanepe Taba Renk

Kodu: 14019 - Chesterfield Deri Kanepe Taba Renk

Kodu: 9923 - Chesterfield-sofa

Kodu: 9923 - Chesterfield-sofa

Kodu: 9922 - Chesterfield-sofa

Kodu: 9922 - Chesterfield-sofa

Kodu: 9880 - Chesterfield Models

Kodu: 9880 - Chesterfield Models

0538 835 82 06 0534 473 29 60

Chesterfield Takımları Deri Chester Koltuk Modelleri

Deri chester koltuk modelleri günümüzde chester koltuk olarak ifade edilir. Sipariş üzeri gerçek deri ile üretilir. Sizde sipariş vermek için Tuncer Luxury olarak bizlere sipariş vermek için arayabilirsiniz.
Chester koltuk takımının geçmişi çok eskilere dayanır. Chester koltuk olarak algılansa da aslında bir akımdır. Chester koltuk takımları oldukça dayanıklıdır, kapitone işçiliği ile üretilir, düğmeler kullanılır ve baklava dilimi desenler oluşturulur. Deri Chester Koltuk Modelleri ile mekanınıza şık, kaliteli, lüks bir hava katabilirsiniz. Sizler de sipariş vermek için Chester koltuk modelleri hakkında ayrıntılı bilgiyi aşağıda paylaştık
Chester koltuk takımlarında kadife ve hakiki deri kumaşlar tercih edilir. Chester koltuk takımları geniş alan dekorasyonunda çokça tercih edilir. Chester koltuk takımı ve adet kanepe halinde tercih edebilirsiniz. Chester koltuk takımı lüks dekor önerileri arasında yer alır, son derece gösterişli, kaliteli ve dayanıklı mobilyalardır.
Chester koltuk modelleri üçlü, ikili, tekli, köşe ya da kanepe halinde olarak kullanılabilir. Chester koltuk modellerinde deri, gerçek deri ve hakiki deri kumaşlar döşemelik kumaş olarak tercih edilir. Chester koltuk modellerinin tarihi 400 yıl önceye dayanır ve İngiltere’den dünyaya yayılmıştır. Chester koltuk modelleri yastıksız olarak kullanılır. Chester koltuk modellerinin en önemli özelliği kapitone detayları, düğmeleri ve zımba detaylarıdır. Chester koltuk modelleri yerden yüksek tasarımları ile son derece kullanımı pratik mobilyalardandır. Deri chester koltuk modelleri daha çok ofis ve iş yerlerinde Ve lüks yaşam alanlarınız, için tercih edilirken, hakiki deri chester koltuk modelleri ev dekorasyonunda kullanılır.
Chester koltuk modelleri modern, klasik, retro Ürünlerimizin tamamında HR kalitesinde süngerler (şu anda en kalitelisidir) kullanılır. Bizimle Çalışmaktan Kusursuz işçilik İle Bizleri Tanıdıktan Sonra Anlayacaksınız?
Sizde sipariş vermek için Tuncer Luxury olarak bizlere sipariş vermek için arayabilirsiniz. Geleneksel tarz dekorasyonda rahatlıkla kullanılabilir. Chester koltuk takımı üretimi yapan atölyelerde renk, kumaş ve ölçü seçeneklerini kendiniz belirleyerek kendi tasarımınız olan Chester koltuk takımı ürettirebilirsiniz.

Notu: 4,9 Yıldız - Toplam Oy: 49

6947 - Tuncer Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

Hakiki Deri Koltuk modelleri geniş bir arşive sahiptir. Burada sizlere tüm dünyada gelmiş geçmiş tüm zamanların en iyi tasarımlarını sunuyoruz. Hakiki deri koltuk yaptırmayı düşünenler için ilk düşünmeleri gereken şekil veya kombinasyon değil model olmalıdır.
Evet, yanlış okumadınız. Nasıl bir model/tasarım olmalı? Örneğin bir üçlü kanepe modeli beğendiniz. Ancak siz köşe takımı arıyorsunuz. Modeli beğendiniz fakat köşe takımı olmadığı için vazgeçtiniz.
Hayır, vazgeçmeyin! O model zaten hem koltuk takımıdır, hem köşe takımıdır hem de çok daha fazlasıdır.
İşte biz Tuncer Luxury, özel üretim yapıyoruz. Exclusive çalışıyoruz. Tamamen müşteriye özel üretim yaptığımız için beğendiğiniz bir model sadece bir kanepe (istediğiniz uzunlukta), bir oturma grubu, bir köşe takımı olarak üretilmektedir. Yuvarlak gibi şekillerde de düşünebilirsiniz.
Hakiki deri seçeneklerimiz oldukça zengindir. İtalyan ve yerli hakiki deri seçenekleride yüzlerce desen ve renk mevcuttur.
Gödüğünüz modellerin tümü;

  • İstediğiniz renklerde hakiki deri seçenekleri
  • İstediğiniz tür hakiki deri çeşitleri
  • Yerli veya ithal hakiki deri seçenekleri
  • Tekli, İkili, Üçlü, Dörtlü veya daha uzun kanepe
  • Köşe koltuk
  • Oturma grubu/Koltuk takımı
  • C şeklinde, U Şeklinde, S Şeklinde üretim
  • Yatak sandık entegrasyonları
gibi, aklınıza gelebilecek her şeye uygun üretimi yapılmaktadır.

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

chesterfield koltuk modelleri deri chesterfield takımları deri koltuk modelleri ofis için deri chesterfield kanepe üretimi ofis için deri chesterfield kanepe modelleri sofa models producer corner sofa models deri kanepe modelleri deri chesterfield kanepe modelleri gerçek deri modern koltuk modelleri ofis için chesterfield kanepeler deri koltuk modelleri deri kanepe modelleri üretimi gerçek deri kanepe modelleri deri chester kanepe modelleri deri chesterfield takımlar
MesajYaz