Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Modern Koltuk Taba Üçlü Deri Kanepe Hakiki Deri

Tuncer Luxury Olarak Kişiye Özel Kupon Ürün Çalışması Yaparak Modern Koltuk Kişiye özel renk hakiki deri renk seçenekleri ile sipariş üzeri istenilen ölçüde adetli Taba Üçlü Kanepe Hakiki Deri çalışması ile yaşam alanınızı davetkar, konforlu ve tamamen şık hale getirin.

Tuncer Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0538 835 82 06 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Modern Koltuk Taba Üçlü Deri Kanepe Hakiki Deri

Kodu: 10672 - Modern Koltuk Taba Üçlü Deri Kanepe Hakiki Deri

Kodu: 16562 - Taba Üçlü Deri Kanepe Hakiki Deri Üçlü Kanepe Teknik Ölçüleri

Kodu: 16562 - Taba Üçlü Deri Kanepe Hakiki Deri Üçlü Kanepe Teknik Ölçüleri

Kodu: 16561 - Taba Üçlü Deri Kanepe Hakiki Deri

Kodu: 16561 - Taba Üçlü Deri Kanepe Hakiki Deri

Kodu: 16559 - Taba Üçlü Deri Kanepe Hakiki Deri

Kodu: 16559 - Taba Üçlü Deri Kanepe Hakiki Deri

0538 835 82 06 0534 473 29 60 Kodu 10672

Modern Koltuk Taba Üçlü Deri Kanepe Hakiki Deri

Tuncer Luxury Olarak Kişiye Özel Kupon Ürün Çalışması Yaparak Modern Koltuk Kişiye özel renk hakiki deri renk seçenekleri ile sipariş üzeri istenilen ölçüde adetli Taba Üçlü Kanepe Hakiki Deri çalışması ile yaşam alanınızı davetkar, konforlu ve tamamen şık hale getirin. Bu zarif deri kanepe kesit, deri kanepe çağdaş veya geçiş tarzı eviniz için hem stil hem de konfor sunar. Modern kanepe, yumuşak oturum koltuk hakiki deri ve yumuşak bir sabit döşeme sırtlığa sahiptir.

üçlü deri koltuk yumuşak oturum ve iskelet kısmı ahşap gürgen ağaç çerçeve, mobilyayı dayanıklı kılar ve diğer malzemeler de özenle seçilir. Bu şık deri taba kanepe, çok çeşitli iç stillere uyar ve kesinlikle kaliteli bir seçimdir!

Krom renk deri kanepe metal ayaklar bütüne ferahlık getiriyor ve sonuç hiç de ağır değil, hafif ve hafif. Size en uygun kumaş ve renk hakiki deri kombinasyonunu sipariş üzeri seçin!

Resimdeki kanepe gerçek deri üzerinedir. Sizde sayfamızdan yapılan teslim edilen ürünlerden yüzlerce diğer döşeme seçeneğine göz atın!

Modern Deri Kanepe, hakiki deri oturma odasının beğenilmesi gereken en önemli parçası! Hem dayanıklı hem de güzel bir seçim olduğu için bu muhteşem Modern kanepeye aşık olamazsınız.

Malzemeler: İskelet kısmı gürgen yapraklı gövde, Yüksek Kalite Oturum Minder pedler, Şık metal ayaklı gerçek deri kanepe, Modern 2'li taba kanepeyi aynı serideki diğer ürünlerle kombinleyin ve oturma odanız için son derece şık bir bütün yaratın! Modern Koltuk Sipariş üzeri istenilen renk gerçek deri seçenekleri ile adetli üretim mevcuttur: Koltuk 2 kişilik kanepe 3'lü kanepe sipariş üzeri modern koltuk adetli üretilir.

Notu: 5,0 Yıldız - Toplam Oy: 2

10672 - Tuncer Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Kanepe Modelleri

Hakiki deri koltuk kanepe modelleri zengin renk seçenekleri, istenilen adetlerde üretim her mekan için özel tasarımlar modern, chester, klasik, avangart modeller eviniz, ofisiniz için lüks deri koltuk yaptırmak için burada modelleri yakından görün.
Hakiki deri koltukta orijinal işçilik, en iyi kalitede birinci sınıf malzeme ve en önemlisi de profesyonel el işçiliğimizi size sunuyoruz. Kesinlikle birinci sınıf işçilik maksimum müşteri memnuniyeti burada sizi bekliyor. Her bir işimizi vitrinlik yapıyoruz.

Hakiki Deri Kanepe Modelleri

hakiki deri kanepe modelleri modern deri üçlü kanepe gerçek deri kanepe hakiki deri koltuk modelleri genuine leather couches genuine leather sofas luxury leather sofas lüks deri koltuk modelleri taba deri koltuk üçlü deri kanepe çeşitleri modern koltuk
MesajYaz