Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Deri Koltuk Modelleri Modern Deri Kanepe Modeli Taba Renk Deri

Modern deri kanepe modeli taba renk deri şık tasarım ile salon oturma odası için ve küçük alanlar için ve büyük alanlar için lüks konforlu üçlü kanepe olup ve dayanıklı ve sizde bu güzel koltuk modele sipariş üzeri sahip olabilirsiniz.

Tuncer Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0538 835 82 06 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Deri Koltuk Modelleri Modern Deri Kanepe Modeli Taba Renk Deri

Kodu: 6329 - Deri Koltuk Modelleri Modern Deri Kanepe Modeli Taba Renk Deri

Kodu: 13238 - Modern Kanepe Taba Renk Koltuk

Kodu: 13238 - Modern Kanepe Taba Renk Koltuk

Kodu: 12373 - Modern Koltuk Taba Renk Gerçek Deri

Kodu: 12373 - Modern Koltuk Taba Renk Gerçek Deri

Kodu: 12372 - Sabit Oturum Modern Geniş Oturum

Kodu: 12372 - Sabit Oturum Modern Geniş Oturum

0538 835 82 06 0534 473 29 60

Deri Koltuk Modelleri Modern Deri Kanepe Modeli Taba Renk Deri

Modern deri kanepe modeli taba renk deri şık tasarım ile salon oturma odası için ve küçük alanlar için ve büyük alanlar için lüks konforlu üçlü kanepe olup ve dayanıklı ve sizde bu güzel koltuk modele sipariş üzeri sahip olabilirsiniz. Modern kanepe taba renk deri döşemeli iyileştirilmiştir. Deri koltuk modelleri, özel ölçü, deri kanepe kişiye özel deri renk seçeneği ile, italyan gerçek deri serisi özel ölçü imkan imalat seçeneği, farklı gerçek deri renk seçeneği, italyan tarzı oturum alçaklık, koltuk takım istenilen renk deri ile üretilir. Modern deri kanepe tribeca, kanepe ise oturum 35 veya 36 soft oturum, iskelet kısmı kayın gürgen ağaç, ayaklar gizli, istenilirse yüksek ayaklar kişiye özgün deri kanepe tasarım. Tuncer Luxury olarak kişiye özel deri kanepe sipariş üzeri adetli üretim. İmalat kısmında ise İşçilikte modern kanepelerde ise dikiş özelliği ustalık ve özen çok önemlidir. Konfor için yüksek kalite kullanılan malzeme ile oturum sabit kaplama ile yoğunluk sünger kullanılmış olup hem de büyük boy koltuk, ister oturun ister dinlendirici bir uzanma bir pozisyonda uzanır olun, size yükseltilmiş rahatlık konfor sağlar. İyi yüksek kaliteye sahip yumuşak kaliteli kadife ailenize rahat oturma deneyimi modern üçlü kanepe şekilde sağlayacaktır. İskelet kısmı sağlamlık açısından gürgen ağaç olup uzun süre kullanım ve sağlamlık katmakta olup kalınlaştırılmış ahşap yere yakın ayakları ile şıklık ve kaliteyi sağlar. Modern koltuk takım şekilli yüksek kalite hakiki deri döşemeyle şık görünüm ile sizi sıkıca destekleyecek ağaç gövde ile sağlamlık sağlar. Modern koltuk şık tasarım, ile büyük veya küçük ferah yaşam alanlarına sizde sipariş üzeri yerinize göre ölçüde yaptırabilirsiniz. Sipariş üzeri sahip olabilirsiniz. Deri koltuk modelleri.

Notu: 5,0 Yıldız - Toplam Oy: 30

6329 - Tuncer Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Kanepe Modelleri

Hakiki deri koltuk kanepe modelleri zengin renk seçenekleri, istenilen adetlerde üretim her mekan için özel tasarımlar modern, chester, klasik, avangart modeller eviniz, ofisiniz için lüks deri koltuk yaptırmak için burada modelleri yakından görün.
Hakiki deri koltukta orijinal işçilik, en iyi kalitede birinci sınıf malzeme ve en önemlisi de profesyonel el işçiliğimizi size sunuyoruz. Kesinlikle birinci sınıf işçilik maksimum müşteri memnuniyeti burada sizi bekliyor. Her bir işimizi vitrinlik yapıyoruz.

Hakiki Deri Kanepe Modelleri

lüks deri koltuk takımları modern deri koltuk modelleri gerçek deri koltuk takımları deri koltuk modelleri genuine leather sofas luxury leather sofas sabit oturum kanepe üç kişilik modelleri modern ofis deri koltuk modelleri kişiye özel deri koltuk takımlar modern deri koltuk modeller gerçek deri koltuklar ofis için deri kanepe modeller koltuk takımları deri koltuk ofis kanepe üçlü modeller özel ölçü deri kanepe tasarım dörtlü deri koltuk modern takımlar deri koltuk modelleri
MesajYaz