Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Deri Tekli Koltuk Klasik Berjer Minyon Modeli

Tuncer Luxury olarak istanbul ümraniye modoko yanında bulunan atölyemizde kişiye özel Deri tekli koltuk kişiye özel gerçek deri renk seçeneği ile adetli klasik tekli koltuk minyon modeli üretim.

Deri Koltuk Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0532 691 00 95 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Deri Tekli Koltuk Klasik Berjer Minyon Modeli

Kodu: 11100 - Deri Tekli Koltuk Klasik Berjer Minyon Modeli

Kodu: 17402 - Deri Tekli Koltuk Klasik Berjer Minyon Modeli

Kodu: 17402 - Deri Tekli Koltuk Klasik Berjer Minyon Modeli

0216 313 00 35 0532 691 00 95 Kodu 11100

Deri Tekli Koltuk Klasik Berjer Minyon Modeli

Tuncer Luxury olarak istanbul ümraniye modoko yanında bulunan atölyemizde kişiye özel Deri tekli koltuk kişiye özel gerçek deri renk seçeneği ile adetli klasik berjer minyon modeli üretim.
Klasik b erjer koltuk oymasız kapitoneli minyon model ile yoğun iş temposundan sonra evde dinlenmek için seçilebilecek en iyi eşya olarak nitelendirilen çay içmek için minyon tekli model çalışması ile eskimeyen model olup klasik berjer ile modası geçmeyen minyon yeşil deri berjer.
Tekli koltuk modeli, lüks yaşam ofis veya tüm yaşam alanlarınız için deri tekli kapitoneli döşemeli olup sırt kısmı koltuk salon köşesinde dinlenmeniz için lüks alanlarınız için ideal klasik tasarım.
KLASİK MİNYON SIRTI KAPİTONELİ DÖŞEMELİ GÜRGEN İSKELET, % 100 EL YAPIMI, PARLAK VEYA MAT. CİLA SİPARİŞ ÜZERİ.
Klasik berjer Ürün Özellikleri: Hayal Etmeniz İçin Ölçüleri. 61x55x101. İmalat Kısmında 3 İle 5 cm Oynayabilir.
Fonksiyon Klasik Berjer Minyon Koltuk, Materyal Ahşap, Tekli Yeşil Renk Deri. Tarz, Country, Klasik Berjer Desen, Mat Deri Koltuk Minyon kapitone tarzı ile kişiye özel kumaş renk seçenekleri ile sipariş üzeri adetli üretim uygulanır.
Tekli Kapitoneli Koltuklar, Sipariş Üzeri Farklı Cila Renk Seçeneği, Ve Gerçek Deri Renk Seçeneği İle,
Tuncer Luxury olarak istanbul ümraniye modoko yanında bulunan atölyemizde kişiye özel deri tekli koltuk adetli üretim.

Notu: 4,3 Yıldız - Toplam Oy: 472

11100 - Deri Koltuk Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Deri Berjer Koltuk Ve Vintage Tekliler

Tuncer Luxury olarak istanbul ümraniye modoko yanında bulunan kişiye özel deri tekli hakiki deri berjer modelleri sipariş üzeri üretim atölyemizde kişiye özel istenilen adetle üretimi uygulanır.
Yüksek ayak berjer, Farklı cila renk seçeneği, Farklı hakiki deri renk seçenekleri, Ağaç kayın Gürgen Ahşap ağaç, Klasik Oymasız Tekli, 35 Oturum yumuşaklık Oturum, El işçilik kapitone sırtı kısmı Deri tekli koltuk berjer modelleri ve deri berjer koltuk deri berjer modelleri üretimden zengin renk seçenekleri ile. Hakiki deri Vıntage ve berjer koltuklar istediğiniz adetlerde üretilir. Ev, ofis, cafe, otel her türlü iç mekan dekorasyonu için berjer, tekli koltuklar ve sandalye modellerinden beğendiklerinizi size özel istediğiniz adetlerde ve renklerde üretmemizi istiyorsanız bize ulaşın. İster hakiki deri isterseniz diğer deri çeşitlerinden ya da kumaş seçenekleri ile size özel üretim yapıyoruz. Hakiki deri koltuk, berjer, sandalye üretimi konusunda profesyonel hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda mevcut kullanmakta olduğunuz hakiki deri koltuklarınızın bakım ve boyama işleri için de bize ulaşınız. Hakiki deri koltuk üretimi için profesyonel kadroları tercih edin.

Deri Berjer Koltuk Ve Vintage Tekliler

klasik tekli koltuk tekli deri berjer yeşil renk döşemeli klasik berjer modelleri klasik tekli oymasız modeller vıntage deri tekli modelleri minyon deri tekli modelleri berjer deri koltuk kapitoneli modelleri ahşap deri berjer koltuk modelleri berjer koltuk modelleri berjer deri tekli koltuk modeller tekli koltuk oymasız modelleri klasik deri berjer modelleri klasik berjer koltuk modelleri minyon tekli koltuklar klasik berjer koltuk klasik tekli koltuk modelleri deri tekli koltuk
MesajYaz