Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Taba Renk Gerçek Deri Koltuk Komple Kapitoneli Chester Kanepe

Deri Koltuk Komple Kapitoneli Chester Kanepe Tuncer Luxury olarak Komple Baklava dilimli kanepe İtalyan tasarım, Taba Renk İtalyan Gerçek Deri Koltuk Komple Kapitoneli Chester Kanepe işçilik Orijinal el İşçilik ile en iyi kalite de hakiki deri ile kaplanmış bu mükemmel kanepeyi istediğiniz renklerde ve ölçülerde yaptırabilmeniz için sipariş üzeri biz buradayız.

Tuncer Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0538 835 82 06 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Taba Renk Gerçek Deri Koltuk Komple Kapitoneli Chester Kanepe

Kodu: 9954 - Taba Renk Gerçek Deri Koltuk Komple Kapitoneli Chester Kanepe

Kodu: 18407 - Taba Renk Gerçek Deri Koltuk Komple Kapitoneli Chester Kanepe

Kodu: 18407 - Taba Renk Gerçek Deri Koltuk Komple Kapitoneli Chester Kanepe

0538 835 82 06 0534 473 29 60 Kodu 9954

Taba Renk Gerçek Deri Koltuk Komple Kapitoneli Chester Kanepe

Deri Koltuk Komple Kapitoneli Chester Kanepe Tuncer Luxury olarak Komple Baklava dilimli kanepe İtalyan tasarım, Taba Renk İtalyan Gerçek Deri Koltuk Komple Kapitoneli Chester Kanepe işçilik Orijinal el İşçilik ile en iyi kalite de hakiki deri ile kaplanmış bu mükemmel kanepeyi istediğiniz renklerde ve ölçülerde yaptırabilmeniz için sipariş üzeri biz buradayız. Tuncer Luxury olarak kişiye özel ölçü ve deri renk seçenekleri ile sipariş üzeri üretilir.
Gövde: Materyal Gürgen ağacı, Koltuk Tipi: Üçlü Koltuk, Tasarım: İtalyan Chester Kapitone, El İşçilik Örgü Baklava Desen, Renk: Taba Renk Deri: Sipariş üzeri istediğiniz renk ile yapılmaktadır. Fonksiyon: Sabit Çalışması. Genişlik: 220 cm: istediğiniz ölçü ile yapılmaktadır. Derinlik: 95 ve 100 cm: yapılmaktadır. Oturum Yumuşaklığı: Orta Sert: Orta yumuşak, kaliteli olarak yapılmaktadır. Ayak Malzemesi: Ahşap /Gürgen/Ağaç.
TABA RENK GERÇEK DERİ KOLTUK ORİJİNAL CHESTER.
Ürünlerimizin tamamında HR kalitesinde süngerler (şu anda en kalitelisidir) kullanılır. Bizimle Çalışmaktan Kusursuz işçilik İle Bizleri Tanıdıktan Sonra Anlayacaksınız? Chester kanepe İtalyan tasarımı, Sizde sipariş vermek için Tuncer Luxury olarak bizlere sipariş vermek için arayabilirsiniz özel işçilik ile teslim edilen deri kanepe ürünler olup sizlere de bu kaliteli tasarımları. Tuncer Luxury olarak kişiye özel ölçü ve deri renk seçenekleri ile adetli sipariş üzeri üretilir.

Notu: 4,2 Yıldız - Toplam Oy: 23

9954 - Tuncer Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

Hakiki Deri Koltuk modelleri geniş bir arşive sahiptir. Burada sizlere tüm dünyada gelmiş geçmiş tüm zamanların en iyi tasarımlarını sunuyoruz. Hakiki deri koltuk yaptırmayı düşünenler için ilk düşünmeleri gereken şekil veya kombinasyon değil model olmalıdır.
Evet, yanlış okumadınız. Nasıl bir model/tasarım olmalı? Örneğin bir üçlü kanepe modeli beğendiniz. Ancak siz köşe takımı arıyorsunuz. Modeli beğendiniz fakat köşe takımı olmadığı için vazgeçtiniz.
Hayır, vazgeçmeyin! O model zaten hem koltuk takımıdır, hem köşe takımıdır hem de çok daha fazlasıdır.
İşte biz Tuncer Luxury, özel üretim yapıyoruz. Exclusive çalışıyoruz. Tamamen müşteriye özel üretim yaptığımız için beğendiğiniz bir model sadece bir kanepe (istediğiniz uzunlukta), bir oturma grubu, bir köşe takımı olarak üretilmektedir. Yuvarlak gibi şekillerde de düşünebilirsiniz.
Hakiki deri seçeneklerimiz oldukça zengindir. İtalyan ve yerli hakiki deri seçenekleride yüzlerce desen ve renk mevcuttur.
Gödüğünüz modellerin tümü;

  • İstediğiniz renklerde hakiki deri seçenekleri
  • İstediğiniz tür hakiki deri çeşitleri
  • Yerli veya ithal hakiki deri seçenekleri
  • Tekli, İkili, Üçlü, Dörtlü veya daha uzun kanepe
  • Köşe koltuk
  • Oturma grubu/Koltuk takımı
  • C şeklinde, U Şeklinde, S Şeklinde üretim
  • Yatak sandık entegrasyonları
gibi, aklınıza gelebilecek her şeye uygun üretimi yapılmaktadır.

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

italyan chester koltuk modelleri baxter chester koltuk modelleri modern luxury chesterfield sofas modern chester koltuk modelleri luxury chesterfield deri chester dekoratif chester koltuk modelleri komple kapitoneli chester koltuk tasarımları baxter kanepe koltuk modeli komple baklava dilimli koltuk modeli kapitone italyan koltuk tasarım chester kanepe orijinal işçilik
MesajYaz