Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Tasarım Koltuk Modeller Gerçek Deri Mest Kanepe Modeli

Gerçek Deri Mest Kanepe Modeli, Tuncer Luxury olarak en yeni tasarımlarından olan Mest Kanepe; şık tasarımı detayı, ile rahat ve konforlu oturumu ile yaşam alanlarınız için yepyeni bir soluk getiriyor. Yüzlerce farklı renk ve deri seçenekleriyle evinize heyecan katabileceğiniz Mest Kanepe, uzun seneler boyunca en sevdiğiniz ürünler arasında olacaktır.

Tuncer Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0538 835 82 06 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Tasarım Koltuk Modeller Gerçek Deri Mest Kanepe Modeli

Kodu: 9763 - Tasarım Koltuk Modeller Gerçek Deri Mest Kanepe Modeli

Kodu: 15223 - Tasarım Koltuk Deri Kanepe Modeller

Kodu: 15223 - Tasarım Koltuk Deri Kanepe Modeller

Kodu: 15222 - Tasarım Koltuk Deri Kanepe Modeller

Kodu: 15222 - Tasarım Koltuk Deri Kanepe Modeller

Kodu: 15221 - Tasarım Koltuk Modeller

Kodu: 15221 - Tasarım Koltuk Modeller

0538 835 82 06 0534 473 29 60

Tasarım Koltuk Modeller Gerçek Deri Mest Kanepe Modeli

Gerçek Deri Mest Kanepe Modeli Tuncer Luxury olarak en yeni tasarımlarından olan Mest Kanepe; şık tasarımı detayı, ile rahat ve konforlu oturumu ile yaşam alanlarınız için yepyeni bir soluk getiriyor. Yüzlerce farklı renk ve deri seçenekleriyle evinize heyecan katabileceğiniz Mest Kanepe, uzun seneler boyunca en sevdiğiniz ürünler arasında olacaktır.
Tasarım koltuk modeli olup ile sırtlar ve kolçaklar, deri mest modern koltuk kullanıcının mükemmel bir 'oturma manzarası' oluşturmasını sağlayan halkalar ve karabinalarla donatılmıştır.
Sizde Sipariş üzeri bu tasarım ürüne sahip olabilirsiniz. Oteller, Cafeler, Barlar, Lobiler, Ofis Bekleme Alanları, Bekleme Salonları gibi iş dünyasının ihtiyaç duyduğu koltuk tasarımları burada üretilmektedir.
Sizde sipariş vermek için Tuncer Luxury olarak bizlere sipariş vermek için arayabilirsiniz. Tasarım koltuk modelleri.

Notu: 5,0 Yıldız - Toplam Oy: 3

9763 - Tuncer Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

Hakiki Deri Koltuk modelleri geniş bir arşive sahiptir. Burada sizlere tüm dünyada gelmiş geçmiş tüm zamanların en iyi tasarımlarını sunuyoruz. Hakiki deri koltuk yaptırmayı düşünenler için ilk düşünmeleri gereken şekil veya kombinasyon değil model olmalıdır.
Evet, yanlış okumadınız. Nasıl bir model/tasarım olmalı? Örneğin bir üçlü kanepe modeli beğendiniz. Ancak siz köşe takımı arıyorsunuz. Modeli beğendiniz fakat köşe takımı olmadığı için vazgeçtiniz.
Hayır, vazgeçmeyin! O model zaten hem koltuk takımıdır, hem köşe takımıdır hem de çok daha fazlasıdır.
İşte biz Tuncer Luxury, özel üretim yapıyoruz. Exclusive çalışıyoruz. Tamamen müşteriye özel üretim yaptığımız için beğendiğiniz bir model sadece bir kanepe (istediğiniz uzunlukta), bir oturma grubu, bir köşe takımı olarak üretilmektedir. Yuvarlak gibi şekillerde de düşünebilirsiniz.
Hakiki deri seçeneklerimiz oldukça zengindir. İtalyan ve yerli hakiki deri seçenekleride yüzlerce desen ve renk mevcuttur.
Gödüğünüz modellerin tümü;

  • İstediğiniz renklerde hakiki deri seçenekleri
  • İstediğiniz tür hakiki deri çeşitleri
  • Yerli veya ithal hakiki deri seçenekleri
  • Tekli, İkili, Üçlü, Dörtlü veya daha uzun kanepe
  • Köşe koltuk
  • Oturma grubu/Koltuk takımı
  • C şeklinde, U Şeklinde, S Şeklinde üretim
  • Yatak sandık entegrasyonları
gibi, aklınıza gelebilecek her şeye uygun üretimi yapılmaktadır.

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

deri kanepe modeli deri tasarım kanepe çeşitleri deri koltuk tasarım koltuk tasarım deri kanepe ofis deri kanepe modeller tasarım taba renk deri kanepe modelleri tasarım deri koltuk çeşitleri iki kişilik deri kanepe çeşitleri deri koltuk çeşitleri ofis deri kanepe çeşitler lüks deri koltuk takımları italyan tarzı deri kanepeler italyan deri kanepe modeli mest kanepe modeller tasarım koltuk modeller
MesajYaz