Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Klasik Berjer Fransız Modeli Dekoratif Çivili Vıntage Tekli Koltuk

Dekoratif çivili vıntage tekli koltuk bordo renk hakiki deri döşemeli Sandalye klasik berjer fransız modeli ile kişiye özel deri renk seçenekleri ile Vintage durumda muhteşem klasik berjer.

Tuncer Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0538 835 82 06 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Klasik Berjer Fransız Modeli Dekoratif Çivili Vıntage Tekli Koltuk

Kodu: 9757 - Klasik Berjer Fransız Modeli Dekoratif Çivili Vıntage Tekli Koltuk

Kodu: 15200 - Klasik Berjer Fransız Modeli Bordo Deri Döşemeli

Kodu: 15200 - Klasik Berjer Fransız Modeli Bordo Deri Döşemeli

Kodu: 15199 - Klasik Berjer Fransız Modeli Bordo Deri Döşemeli

Kodu: 15199 - Klasik Berjer Fransız Modeli Bordo Deri Döşemeli

Kodu: 15198 - Klasik Berjer Fransız Modeli Bordo Deri Döşemeli

Kodu: 15198 - Klasik Berjer Fransız Modeli Bordo Deri Döşemeli

Kodu: 15197 - Klasik Berjer Fransız Modeli Bordo Deri Döşemeli

Kodu: 15197 - Klasik Berjer Fransız Modeli Bordo Deri Döşemeli

0538 835 82 06 0534 473 29 60

Klasik Berjer Fransız Modeli Dekoratif Çivili Vıntage Tekli Koltuk

Dekoratif çivili vıntage tekli koltuk bordo renk hakiki deri döşemeli Sandalye klasik berjer fransız modeli ile kişiye özel deri renk seçenekleri ile Vintage durumda muhteşem klasik berjer. Dekoratif için Sağlam ve El oyması Fransız ayakları. Tekli koltuk Rahatlık için tasarlanmış yumuşak sırt ve taban dayanıklı sabit deri döşemeli düz sırtı. Olup kişiye özel Fransız tarzı tasarım tekli sipariş üzeri adetli üretilir.

Güzel Butik Klasik Vıntage Tasarım, Olan Berjer Fransız Model Koltuk Bordo Rengi Deri Döşemeli Lüks %100 Gürgen Ağaç Ahşap Çerçeve, uzman zanaatkarlar tarafından elle oyulmuş Klasik döşemeli Fransız tarzı Madalyon koltuk için sizde. Sipariş üzeri adetli deri tekli berjere gerçek deri renk seçeneği ile Adetli üretilir.
Bu parça çoğu iç tasarıma mükemmel uyum sağlar. Bu güzel rahat koltukla sınıfınızı gösterin.

Ürün Özellikleri
Fonksiyon Klasik berjer minyon koltuk, Materyal Ahşap, Deri Bordo Renk. Tarz, Vıntage Country, Desen, Hakiki Deri, Dekoratif Berjer için Kişiye Özel Sipariş Üzeri Deri Berjer Çalışması Koltuk Vıntage tarzı ile kişiye özel kumaş renk seçenekleri ile sipariş üzeri adetli üretim uygulanır.

Tekli Koltuk Fransız Modeli: Ölçüler Hayal Etmeniz İçin: 60x60, 100. Bildiri İmalat Kısmında 3 İle 5 Cm Oynayabilir?

VINTAGE CİLALI BERJER: YUMUŞAK DOKULU GERÇEK DERİ KAPLAMALI, GÜRGEN İSKELET, AHŞAP KISMI % 100 EL YAPIMI, PARLAK VEYA MAT BOYAMA YAPILIR. SİPARİŞ ÜZERİ. ADETLİ ÜRETİM.
Dekoratif için Sağlam ve El oyması Fransız ayakları. Tekli koltuk Rahatlık için tasarlanmış yumuşak sırt ve taban dayanıklı sabit deri döşemeli düz sırtı. Olup kişiye özel Fransız tarzı tasarım tekli sipariş üzeri adetli üretilir.

Notu: 5,0 Yıldız - Toplam Oy: 3

9757 - Tuncer Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Deri Berjer Koltuk Ve Vıntage Tekliler

Tuncer Luxury olarak istanbul ümraniye modoko yanında bulunan kişiye özel deri tekli hakiki deri berjer modelleri sipariş üzeri üretim atölyemizde kişiye özel istenilen adetle üretimi uygulanır.
Yüksek ayak berjer, Farklı cila renk seçeneği, Farklı hakiki deri renk seçenekleri, Ağaç kayın Gürgen Ahşap ağaç, Klasik Oymasız Tekli, 35 Oturum yumuşaklık Oturum, El işçilik kapitone sırtı kısmı Deri tekli koltuk berjer modelleri ve deri berjer koltuk deri berjer modelleri üretimden zengin renk seçenekleri ile. Hakiki deri Vıntage ve berjer koltuklar istediğiniz adetlerde üretilir. Ev, ofis, cafe, otel her türlü iç mekan dekorasyonu için berjer, tekli koltuklar ve sandalye modellerinden beğendiklerinizi size özel istediğiniz adetlerde ve renklerde üretmemizi istiyorsanız bize ulaşın. İster hakiki deri isterseniz diğer deri çeşitlerinden ya da kumaş seçenekleri ile size özel üretim yapıyoruz. Hakiki deri koltuk, berjer, sandalye üretimi konusunda profesyonel hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda mevcut kullanmakta olduğunuz hakiki deri koltuklarınızın bakım ve boyama işleri için de bize ulaşınız. Hakiki deri koltuk üretimi için profesyonel kadroları tercih edin.

Deri Berjer Koltuk Ve Vıntage Tekliler

vıntage tekli koltuk modelleri klasik tekli berjer modelleri berjer koltuk fransız modelleri ahşap berjer koltuk modelleri berjer klasik tekli koltuk modelleri berjer tekli koltuk modeller tekli koltuk oymasız modelleri klasik koltuk berjer modeli fransız berjer koltuk modelleri minyon fransız tekli koltuklar klasik berjer koltuk klasik berjer fransız modeli
MesajYaz