Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

İtalyan Deri Kanepe Modeller Gerçek Deri Modern Koltuk Özel Tasarım

Gerçek deri modern koltuk özel tasarım kanepenin bölme elemanları birbirinden bağımsız ve özgürce kullanılabilir. Sırtlar ve kolçaklar, kullanıcının mükemmel bir 'oturma manzarası' oluşturmasını sağlayan halkalar ve karabinalarla donatılmıştır. Kanepe çok rahat ve bu harika parçanın modern İtalyan Deri Kanepe tasarım olması, herhangi bir proje veya oturma odası için sonsuz esnek çözümler sunuyor.

Tuncer Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0538 835 82 06 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
İtalyan Deri Kanepe Modeller Gerçek Deri Modern Koltuk Özel Tasarım

Kodu: 9729 - İtalyan Deri Kanepe Modeller Gerçek Deri Modern Koltuk Özel Tasarım

Kodu: 15171 - İtalyan Deri Kanepe Modeller

Kodu: 15171 - İtalyan Deri Kanepe Modeller

Kodu: 15169 - Gerçek Deri Modern Koltuk Özel Tasarım

Kodu: 15169 - Gerçek Deri Modern Koltuk Özel Tasarım

Kodu: 15168 - Gerçek Deri Modern Koltuk Özel Tasarım

Kodu: 15168 - Gerçek Deri Modern Koltuk Özel Tasarım

Kodu: 15167 - Gerçek Deri Modern Koltuk Özel Tasarım

Kodu: 15167 - Gerçek Deri Modern Koltuk Özel Tasarım

Kodu: 15166 - Gerçek Deri Modern Koltuk Özel Tasarım

Kodu: 15166 - Gerçek Deri Modern Koltuk Özel Tasarım

0538 835 82 06 0534 473 29 60

İtalyan Deri Kanepe Modeller Gerçek Deri Modern Koltuk Özel Tasarım

Gerçek deri modern koltuk özel tasarım kanepenin bölme elemanları birbirinden bağımsız ve özgürce kullanılabilir. Sırtlar ve kolçaklar, kullanıcının mükemmel bir 'oturma manzarası' oluşturmasını sağlayan halkalar ve karabinalarla donatılmıştır.
Kanepe çok rahat ve bu harika parçanın modern İtalyan Deri Kanepe tasarım olması, herhangi bir proje veya oturma odası için sonsuz esnek çözümler sunuyor.
Bu tasarım, Olan tasarım ürün olup sıradan ucuz deri kanepeler ile karıştırmayınız?

Gerçek deri çalışması ile uzun yıllar önce deneyimimiz başladı ve o zamandan beri değerli tasarım dekoratif özel işlerin atölyesi olarak devam etmekteyiz sipariş üzeri kanepenin satışında uzmanlaştık.

Hakiki deri lüks modern tasarım, ile her iki tarafta da çalışır. Sadece tasarım italyan olan kanepesini satmakla kalmıyor, aynı zamanda şık ve zengin kanepelerini de satın alıp orijinal hallerine geri döndürüyoruz. İkonik parçaları özgün orijinal deri çalışması ile hallerine geri getirme konusundaki uzun yılların vermiş olduğu mesleki hayatımızda tecrübe edilmiş çok fazla model yapmış olduğumuz tasarım ürünlerden bir kaçı olup uzun yıllar aşkın deneyimle, restorasyonu çok ciddiye alıyoruz ve bunu yapmadan önce çok fazla araştırma yapıyoruz.

Hakiki deri modern lüks tasarım deri kanepe İtalyan stilinin önde gelen tasarımcılarından biri olan İtalyan tasarım olan bu hızla öne çıkan tasarım gerçek deri ile birleştirince oldukça zengin katmanlar ve ilgi çekici bir lüks tasarım oldu. Deri Kanepe Mobilyalar, Hem malzeme kullanımı hem de tasarımlarının özgünlüğü açısından heyecan verici. Modern tasarımın kesin sınırlarına inanmadı, bunun yerine insan ve çevre ilişkisini tasarladı. Hakiki deri tasarım eseri çok karmaşık ve özgün olduğu için, onun eserlerini gözetlemek mümkün değil.

Özel Ölçü İtalyan Kanepe Koltuk Dekorasyonu Özel Ölçü Deri Renk Seçenekleri
Birbirinden güzel Deri Kanepe tasarımları özel üretim kişiye özel ölçü üretim deri renk seçenekleri ile iş dünyasına hitap eden dekoratif özel tasarım köşe koltuk modelleri.

Oteller, Cafeler, Barlar, Lobiler, Ofis Bekleme Alanları, Bekleme Salonları gibi iş dünyasının ihtiyaç duyduğu koltuk tasarımları burada üretilmektedir.
Sizde sipariş vermek için Tuncer Luxury olarak bizlere sipariş vermek için arayabilirsiniz. İtalyan deri kanepe modeller.

Notu: 5,0 Yıldız - Toplam Oy: 2

9729 - Tuncer Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

Hakiki Deri Koltuk modelleri geniş bir arşive sahiptir. Burada sizlere tüm dünyada gelmiş geçmiş tüm zamanların en iyi tasarımlarını sunuyoruz. Hakiki deri koltuk yaptırmayı düşünenler için ilk düşünmeleri gereken şekil veya kombinasyon değil model olmalıdır.
Evet, yanlış okumadınız. Nasıl bir model/tasarım olmalı? Örneğin bir üçlü kanepe modeli beğendiniz. Ancak siz köşe takımı arıyorsunuz. Modeli beğendiniz fakat köşe takımı olmadığı için vazgeçtiniz.
Hayır, vazgeçmeyin! O model zaten hem koltuk takımıdır, hem köşe takımıdır hem de çok daha fazlasıdır.
İşte biz Tuncer Luxury, özel üretim yapıyoruz. Exclusive çalışıyoruz. Tamamen müşteriye özel üretim yaptığımız için beğendiğiniz bir model sadece bir kanepe (istediğiniz uzunlukta), bir oturma grubu, bir köşe takımı olarak üretilmektedir. Yuvarlak gibi şekillerde de düşünebilirsiniz.
Hakiki deri seçeneklerimiz oldukça zengindir. İtalyan ve yerli hakiki deri seçenekleride yüzlerce desen ve renk mevcuttur.
Gödüğünüz modellerin tümü;

  • İstediğiniz renklerde hakiki deri seçenekleri
  • İstediğiniz tür hakiki deri çeşitleri
  • Yerli veya ithal hakiki deri seçenekleri
  • Tekli, İkili, Üçlü, Dörtlü veya daha uzun kanepe
  • Köşe koltuk
  • Oturma grubu/Koltuk takımı
  • C şeklinde, U Şeklinde, S Şeklinde üretim
  • Yatak sandık entegrasyonları
gibi, aklınıza gelebilecek her şeye uygun üretimi yapılmaktadır.

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

gerçek deri koltuk takımları italyan deri koltuk modelleri hakiki deri koltuk takımları gerçek deri italyan takımları hakiki deri modern tasarım kanepeler modern deri koltuk takımları genuine modern sofas modern kanepe italyan tasarım ürünler italyan tarzı kanepe çeşitleri siyah rengi modern deri kanepe modeller taba rengi deri kanepe modeller italyan deri kanepe modeller
MesajYaz