Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Modern Tekli Koltuk Modelleri Berjer Koltuk Tasarımları

Ev dekorasyonunda en çok kullanılan mobilyalar arasında modern tekli koltuk modelleri yer alıyor. Koltuk takımının bir parçası olarak alınabileceği gibi kişinin zevkine uygun olarak ayrıca da alınabiliyor. Berjer koltuk tasarımları rahatına düşkün aynı zamanda modern tekli koltuk bir dekorasyon stili tercih eden kişilerin seçimi oluyor.

Tuncer Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0538 835 82 06 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Modern Tekli Koltuk Modelleri Berjer Koltuk Tasarımları

Kodu: 9662 - Modern Tekli Koltuk Modelleri Berjer Koltuk Tasarımları

Kodu: 15041 - Klasik Deri Tekli Modeli

Kodu: 15041 - Klasik Deri Tekli Modeli

Kodu: 15040 - Klasik Deri Tekli Modeli

Kodu: 15040 - Klasik Deri Tekli Modeli

Kodu: 15039 - Klasik Deri Tekli Modeli Berjer

Kodu: 15039 - Klasik Deri Tekli Modeli Berjer

Kodu: 15038 - Klasik Deri Tekli Modeli Berjer

Kodu: 15038 - Klasik Deri Tekli Modeli Berjer

0538 835 82 06 0534 473 29 60

Modern Tekli Koltuk Modelleri Berjer Koltuk Tasarımları

Ev dekorasyonunda en çok kullanılan mobilyalar arasında modern tekli koltuk modelleri yer alıyor. Koltuk takımının bir parçası olarak alınabileceği gibi kişinin zevkine uygun olarak ayrıca da alınabiliyor. Berjer koltuk tasarımları rahatına düşkün aynı zamanda modern tekli koltuk bir dekorasyon stili tercih eden kişilerin seçimi oluyor. Oturumu rahat bel ve sırt ağrısı olmadan oturulan ve uzun sohbetler, uzun çalışma zamanlarında rahatsızlık hissedilmeden kullanılıyor. Berjer koltuklar sadece salonlarda değil ayrıca çalışma odalarında, yatak odalarında, hatta balkon ve teraslarda da kullanılıyor. Kişinin uzun zaman geçirdiği ve rahatça oturmak istediği mekanlarda yerini buluyor. Deri Renk ve tarz berjer seçimi ise evin dekorasyonu ile uyumlu olması zorunluluğu içinde yapılıyor. Sipariş üzeri kişiye özel istenilen adetli üretim uygulaması.
Berjer Koltuk Tasarımları
En çok tercih edilen tasarım olarak Deri berjer modelleri şık görünümleri ile dikkat çekiyor. Bu berjerler genellikle tek bir renk olacak şekilde tasarlanıyor. Tekli deri tek renkli olması ile dekorasyonun rengine uygun olarak seçilebiliyor. Ayakları yüksek olması ile altınında kolayca temizlenmesi mümkün oluyor. Sırt yaslama alanı olduğu gibi kolların koyulduğu bölümlerde gerçek deri kaplanmış ve oturum içi süngerli olarak üretiliyor. Bu sayede de berjere oturulduğunda adeta kişiyi kavrıyor ve kucaklıyormuş hissi yaşanıyor. Dilendiği takdirde ise kolçakları olmadan da üretilmiş olan modern tekli koltuk modelleri tercih edilebilir ve otururken kişinin kendini daha özgür hissetmesi sağlanabilir.. Sipariş üzeri berjer koltuk tasarıma sizde sipariş vermek için bizleri arayabilirsiniz?

Notu: 5,0 Yıldız - Toplam Oy: 4

9662 - Tuncer Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Deri Berjer Koltuk Ve Vıntage Tekliler

Tuncer Luxury olarak istanbul ümraniye modoko yanında bulunan kişiye özel deri tekli hakiki deri berjer modelleri sipariş üzeri üretim atölyemizde kişiye özel istenilen adetle üretimi uygulanır.
Yüksek ayak berjer, Farklı cila renk seçeneği, Farklı hakiki deri renk seçenekleri, Ağaç kayın Gürgen Ahşap ağaç, Klasik Oymasız Tekli, 35 Oturum yumuşaklık Oturum, El işçilik kapitone sırtı kısmı Deri tekli koltuk berjer modelleri ve deri berjer koltuk deri berjer modelleri üretimden zengin renk seçenekleri ile. Hakiki deri Vıntage ve berjer koltuklar istediğiniz adetlerde üretilir. Ev, ofis, cafe, otel her türlü iç mekan dekorasyonu için berjer, tekli koltuklar ve sandalye modellerinden beğendiklerinizi size özel istediğiniz adetlerde ve renklerde üretmemizi istiyorsanız bize ulaşın. İster hakiki deri isterseniz diğer deri çeşitlerinden ya da kumaş seçenekleri ile size özel üretim yapıyoruz. Hakiki deri koltuk, berjer, sandalye üretimi konusunda profesyonel hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda mevcut kullanmakta olduğunuz hakiki deri koltuklarınızın bakım ve boyama işleri için de bize ulaşınız. Hakiki deri koltuk üretimi için profesyonel kadroları tercih edin.

Deri Berjer Koltuk Ve Vıntage Tekliler

deri berjer koltuk modelleri deri berjer tasarımı tekli deri koltuk modelleri hakiki deri berjer koltuk vıntage deri tekli model deri berjer modelleri deri tekli koltuk imalat vıntage tekli koltuk üretim berjer tasarımları döşemeli koltuk klasik deri tekli modeller modern tekli koltuk modelleri
MesajYaz