Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Deri Köşe Koltuk Modelleri Gerçek Deri Köşe Koltuk Takım

Gerçek deri köşe koltuk takımlarının bir ya da iki köşesi bulunmaktadır. Geniş alanlarda büyük gerçek deri köşe koltuk takımları kullanılması oldukça şık bir görünüm sağlar. Özellikle L şeklindeki köşe takım kullanımı geniş alan dekorasyonu için siyah renk gerçek deri uygundur. Sipariş üzeri kişiye özel üretilir.

Tuncer Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0538 835 82 06 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Deri Köşe Koltuk Modelleri Gerçek Deri Köşe Koltuk Takım

Kodu: 9440 - Deri Köşe Koltuk Modelleri Gerçek Deri Köşe Koltuk Takım

Kodu: 14566 - Hakiki Deri Kanepe Dekorasyonu Özel Ölçü

Kodu: 14566 - Hakiki Deri Kanepe Dekorasyonu Özel Ölçü

Kodu: 14565 - Hakiki Deri Kanepe Dekorasyonu Özel Ölçü

Kodu: 14565 - Hakiki Deri Kanepe Dekorasyonu Özel Ölçü

0538 835 82 06 0534 473 29 60

Deri Köşe Koltuk Modelleri Gerçek Deri Köşe Koltuk Takım

Gerçek deri köşe koltuk takımlarının bir ya da iki köşesi bulunmaktadır. Geniş alanlarda büyük gerçek deri köşe koltuk takımları kullanılması oldukça şık bir görünüm sağlar. Özellikle L şeklindeki köşe takım kullanımı geniş alan dekorasyonu için gerçek deri uygundur. Sipariş üzeri kişiye özel üretilir. Köşe koltuk takımı hakiki deri kullanılması uzun zaman kullanıma uygundur. Kullanacağınız alanın büyüklüğüne göre farklı boyutlarda, istenilen koltuk süngeri sertliği, yerden yüksekliği, istenilen renk gerçek deri köşe koltuk takımı ürettirebilirsiniz. Köşe koltuk takımı son dönemlerde popüler mobilyalardandır. Her alana uyum sağlayabilmesi köşe koltuk takımlarını tercih sebebi yapmaktadır. Köşe koltuk takımları oldukça rahat mobilyalardandır.

Köşe koltukları evinizin her odasında tercih ederek kendinize rahat köşeler yaratabilirsiniz. Modern tarz tercih eden bireylerin seçimi olan köşe koltukları özellikle dar alanların dekorasyonunda kullanılır. Deri köşe koltuklarının en önemli özellikleri rahat olmalarıdır. Köşe takımının oturma alanı geniş, süngerlerinin ve dolgu malzemelerinin yeterli olması gerekir. Köşe koltukları istenilen ebatta üretilebilir. Gerçek Deri L Köşe takım koltuk, modern, şık, konforlu oturum, deri modern birçok tarzda koltuk takımı sipariş üzeri üretilebilir. Kendi üretimini yapan atölyelerde köşe takımı ürettirirken kumaş ve deri kartelası sayesinde istediğiniz deri renk, ve kalitede köşe koltukları elde sipariş vererek edebilirsiniz.

Modern Gerçek Deri L Köşe Koltuk Ebatları?
Koltuk derinliği kalan Oturum 63 cm
Genişlik 220 cm
Oturum yüksekliği 45 cm
Dinlenme kısım sedir derinliği 180 cm
Kolçak yüksekliği 65 cm
Kolçak genişliği 24 cm
Ayakların yüksekliği 15 cm
Çerçevenin yüksekliği 18 cm.

Bizi Tercih Eden Müşterilerimiz İçin Üretici Firma Olarak Ölçü Katmanlarını Hayal Edebilmesi İçin Konuldu İmalat kısmında 3 cm veya 5 cm Oynayabilir.

Deri köşe takımları, Modern köşe deri koltuk modeli, Kişiye özel, Deri Kanepe, İstediğiniz ölçü ve hakiki deri istenilen renklerde yaptırmak için Sizde deri köşe koltuk modellerinden birine sipariş vermek için Tuncer Luxury olarak bizlere sipariş vermek için arayabilirsiniz.

Notu: 5,0 Yıldız - Toplam Oy: 3

9440 - Tuncer Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

Hakiki Deri Koltuk modelleri geniş bir arşive sahiptir. Burada sizlere tüm dünyada gelmiş geçmiş tüm zamanların en iyi tasarımlarını sunuyoruz. Hakiki deri koltuk yaptırmayı düşünenler için ilk düşünmeleri gereken şekil veya kombinasyon değil model olmalıdır.
Evet, yanlış okumadınız. Nasıl bir model/tasarım olmalı? Örneğin bir üçlü kanepe modeli beğendiniz. Ancak siz köşe takımı arıyorsunuz. Modeli beğendiniz fakat köşe takımı olmadığı için vazgeçtiniz.
Hayır, vazgeçmeyin! O model zaten hem koltuk takımıdır, hem köşe takımıdır hem de çok daha fazlasıdır.
İşte biz Tuncer Luxury, özel üretim yapıyoruz. Exclusive çalışıyoruz. Tamamen müşteriye özel üretim yaptığımız için beğendiğiniz bir model sadece bir kanepe (istediğiniz uzunlukta), bir oturma grubu, bir köşe takımı olarak üretilmektedir. Yuvarlak gibi şekillerde de düşünebilirsiniz.
Hakiki deri seçeneklerimiz oldukça zengindir. İtalyan ve yerli hakiki deri seçenekleride yüzlerce desen ve renk mevcuttur.
Gödüğünüz modellerin tümü;

  • İstediğiniz renklerde hakiki deri seçenekleri
  • İstediğiniz tür hakiki deri çeşitleri
  • Yerli veya ithal hakiki deri seçenekleri
  • Tekli, İkili, Üçlü, Dörtlü veya daha uzun kanepe
  • Köşe koltuk
  • Oturma grubu/Koltuk takımı
  • C şeklinde, U Şeklinde, S Şeklinde üretim
  • Yatak sandık entegrasyonları
gibi, aklınıza gelebilecek her şeye uygun üretimi yapılmaktadır.

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

hakiki deri köşe koltuk tasarımı deri köşe koltuk çeşitler köşe deri koltuk tasarım taba renk deri köşe koltuk modelleri gerçek deri köşe modeller modern deri köşe takımları deri köşe koltuk takımı taba köşe koltuk modeller tasarım deri köşe koltuklar deri köşe koltuk çeşitleri amerikan deri köşe takımlar klasik deri köşe takımlar deri köşe koltuk modelleri
MesajYaz