Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Deri Kanepe Dekorasyonu Özel Ölçü Chesterfield Tarzı Deri Kanepe

Özel ölçü chesterfield tarzı deri kanepe, serisinden büyük deri kanepe, oturma odasının tasarım mücevheri olacak. İngiliz tasarımındaki tasarım kanepe, kare hatlardaki masif şekli ile öne çıkıyor. Deri koltuğun yüzeyi, Chesterfield tarzında tüm çevre boyunca kapitone olan güçlü ve dayanıklı gerçek deri ile kaplanırken, oturma için iki şilte pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Sağlam görünüm, siyah renkt

Tuncer Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0538 835 82 06 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Deri Kanepe Dekorasyonu Özel Ölçü Chesterfield Tarzı Deri Kanepe

Kodu: 9379 - Deri Kanepe Dekorasyonu Özel Ölçü Chesterfield Tarzı Deri Kanepe

Kodu: 14348 - Deri Kanepe Dekorasyonu Özel Ölçü Chesterfield

Kodu: 14348 - Deri Kanepe Dekorasyonu Özel Ölçü Chesterfield

Kodu: 14347 - Deri Kanepe Dekorasyonu Özel Ölçü Chesterfield Tarzı Deri Kanepe

Kodu: 14347 - Deri Kanepe Dekorasyonu Özel Ölçü Chesterfield Tarzı Deri Kanepe

0538 835 82 06 0534 473 29 60

Deri Kanepe Dekorasyonu Özel Ölçü Chesterfield Tarzı Deri Kanepe

Özel ölçü chesterfield tarzı deri kanepe, serisinden büyük deri kanepe, oturma odasının tasarım mücevheri olacak. İngiliz tasarımındaki tasarım kanepe, kare hatlardaki masif şekli ile öne çıkıyor. Deri koltuğun yüzeyi, Chesterfield tarzında tüm çevre boyunca kapitone olan güçlü ve dayanıklı gerçek deri ile kaplanırken, oturma için iki şilte pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Sağlam görünüm, siyah renkte sağlam metal ayaklarla tamamlanır.

Deri kanepe dekorasyonu, yoğun bir günün ardından veya bir hafta sonu tatilinde, kitap okumak, TV izlemek veya aileniz ve arkadaşlarınızla vakit geçirmek için gerekli rahatlığı sağlayacaktır. Seriden bir tabure ve bir koltuk ile birleştiriniz. Deri kanepe dekorasyonu, özel ölçü ve chesterfield tarzı deri kanepe, istenilen gerçek deri renk seçenekleri, ile kişiye ısmarlama ürün chesterfield kanepeye sipariş vererek sizde sahip olabilirsiniz.

Birbirinden güzel Koltuk modelleri, özel ölçü deri chesterfield tasarımları özel üretim kişiye özel ölçü üretim deri renk seçenekleri ile iş dünyasına hitap eden dekoratif koltuk modelleri. Oteller, Cafeler, Barlar, Lobiler, Ofis Bekleme Alanları, Bekleme Salonları gibi iş dünyasının ihtiyaç duyduğu koltuk tasarımları burada üretilmektedir.

Sizde deri chesterfield deri kanepe sipariş vermek için Tuncer Luxury olarak bizlere sipariş vermek için arayabilirsiniz. Kanepe hakiki deri koltuk modelleri istediğiniz kanepe olarak istediğiniz renklerde deri veya kumaş olarak sipariş verebilirsiniz. İş dünyasına hitap eden Lüks deri koltuk modelleri mekana özel renk, ölçü ve tasarım özel ölçü deri kanepe ile deri renk seçenekleri ile üretilmektedir.

Deri Kanepe Dekorasyonu. İş dünyasının geniş yelpazesinde yer alan Oteller, Hastaneler, Cafeleri Barlar, Yaşam alanları, Ofis alanları ve Özel yaşam alanlarının dekorasyonu için olmazsa olmazları olan koltuk ev rahatlığında yüksek kalite arayanlara hitap etmektedir.

Özel Ölçü Chesterfield Tarzı Deri Kanepe, Lüks yaşam alanlarının dekorasyonunda Zengin koltuk tasarımları tüm seçenekleri ile özel ölçü ile kişiye özel özenle üretilmektedir. İstediğiniz ölçü ve renklerde yaptırmak için Sizde sipariş vermek için Tuncer Luxury olarak bizlere sipariş vermek için arayabilirsiniz. Deri kanepe dekorasyonu.

Notu: 5,0 Yıldız - Toplam Oy: 2

9379 - Tuncer Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

Hakiki Deri Koltuk modelleri geniş bir arşive sahiptir. Burada sizlere tüm dünyada gelmiş geçmiş tüm zamanların en iyi tasarımlarını sunuyoruz. Hakiki deri koltuk yaptırmayı düşünenler için ilk düşünmeleri gereken şekil veya kombinasyon değil model olmalıdır.
Evet, yanlış okumadınız. Nasıl bir model/tasarım olmalı? Örneğin bir üçlü kanepe modeli beğendiniz. Ancak siz köşe takımı arıyorsunuz. Modeli beğendiniz fakat köşe takımı olmadığı için vazgeçtiniz.
Hayır, vazgeçmeyin! O model zaten hem koltuk takımıdır, hem köşe takımıdır hem de çok daha fazlasıdır.
İşte biz Tuncer Luxury, özel üretim yapıyoruz. Exclusive çalışıyoruz. Tamamen müşteriye özel üretim yaptığımız için beğendiğiniz bir model sadece bir kanepe (istediğiniz uzunlukta), bir oturma grubu, bir köşe takımı olarak üretilmektedir. Yuvarlak gibi şekillerde de düşünebilirsiniz.
Hakiki deri seçeneklerimiz oldukça zengindir. İtalyan ve yerli hakiki deri seçenekleride yüzlerce desen ve renk mevcuttur.
Gödüğünüz modellerin tümü;

  • İstediğiniz renklerde hakiki deri seçenekleri
  • İstediğiniz tür hakiki deri çeşitleri
  • Yerli veya ithal hakiki deri seçenekleri
  • Tekli, İkili, Üçlü, Dörtlü veya daha uzun kanepe
  • Köşe koltuk
  • Oturma grubu/Koltuk takımı
  • C şeklinde, U Şeklinde, S Şeklinde üretim
  • Yatak sandık entegrasyonları
gibi, aklınıza gelebilecek her şeye uygun üretimi yapılmaktadır.

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

deri kanepe ofis modelleri chester deri kanepe özel ölçü modelleri chesterfield deri koltuk takımları deri kanepe chester modelleri deri özel ölçü chester koltuk takımları gerçek deri koltuk modelleri deri koltuk modelleri deri koltuk takım fiyatlar deri kanepe çeşitler deri chesterfield koltuk üç kişilik modeller hakiki deri kanepe chesterfield çeşitler taba renk chester kanepe modelleri deri chesterfield koltuk tasarımlar chesterfield tarzı deri koltuklar deri kanepe dekorasyonu
MesajYaz