Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Deri Köşe Kanepe Modeller Modern Deri Chesterfield Vıntage

Modern deri chesterfield vıntage serisinden geniş köşe kanepe modelleri, oturma odasının tasarım mücevheri olacak. İngiliz tasarımındaki tasarım kanepe, kare hatlardaki masif şekli ile öne çıkıyor. Koltuğun yüzeyi, Chesterfield tarzında tüm çevre boyunca kapitone olan katı gerçek deri ile kaplanırken, oturma için iki şilte pürüzsüz bir yüzeye sahiptir.

Tuncer Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0538 835 82 06 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Deri Köşe Kanepe Modeller Modern Deri Chesterfield Vıntage

Kodu: 9377 - Deri Köşe Kanepe Modeller Modern Deri Chesterfield Vıntage

Kodu: 14346 - Modern Deri Chesterfield Vıntage

Kodu: 14346 - Modern Deri Chesterfield Vıntage

Kodu: 14345 - Modern Deri Chesterfield Vıntage

Kodu: 14345 - Modern Deri Chesterfield Vıntage

Kodu: 14344 - Modern Deri Chesterfield Vıntage

Kodu: 14344 - Modern Deri Chesterfield Vıntage

Kodu: 14343 - Deri Köşe Kanepe Modeller Modern Deri Chesterfield Vıntage

Kodu: 14343 - Deri Köşe Kanepe Modeller Modern Deri Chesterfield Vıntage

Kodu: 14342 - Deri Köşe Kanepe Modeller Modern Deri Chesterfield Vıntage

Kodu: 14342 - Deri Köşe Kanepe Modeller Modern Deri Chesterfield Vıntage

0538 835 82 06 0534 473 29 60

Deri Köşe Kanepe Modeller Modern Deri Chesterfield Vıntage

Modern deri chesterfield vıntage serisinden geniş köşe kanepe modelleri, oturma odasının tasarım mücevheri olacak. İngiliz tasarımındaki tasarım kanepe, kare hatlardaki masif şekli ile öne çıkıyor. Koltuğun yüzeyi, Chesterfield tarzında tüm çevre boyunca kapitone olan katı gerçek deri ile kaplanırken, oturma için iki şilte pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Deri köşe chesterfield, Sağlam görünüm, parlak tasarımlı sağlam metal ayaklarla tamamlanır. Vıntage Kanepe, yoğun bir günün ardından veya bir hafta sonu tatilinde, kitap okumak, TV izlemek veya aileniz ve arkadaşlarınızla vakit geçirmek için gerekli rahatlığı sağlayacaktır.

Sizde sipariş vermek için Tuncer Luxury olarak bizlere sipariş vermek için arayabilirsiniz.
Deri köşe kanepe modelleri, kanepe modelleri istediğiniz deri chesterfield kanepe olarak istediğiniz renklerde deri veya kumaş olarak sipariş verebilirsiniz.

İş dünyasına hitap eden vıntage deri koltuk modelleri mekana özel renk, ölçü ve tasarım seçenekleri ile üretilmektedir. Geniş köşe ve kanepe modelleri, İş dünyasının geniş yelpazesinde yer alan Oteller, Hastaneler, Cafeleri Barlar, Yaşam alanları, Ofis alanları ve Özel yaşam alanlarının dekorasyonu için olmazsa olmazları olan koltuk ev rahatlığında yüksek kalite arayanlara hitap etmektedir.

Vıntage chesterfield deri modern, Geniş köşe olup Lüks yaşam alanlarının dekorasyonunda Zengin koltuk tasarımları tüm seçenekleri ile özel ölçü ile kişiye özel özenle üretilmektedir.
Deri chesterfield Vıntage, İstediğiniz ölçü ve hakiki deri renklerde ısmarlama yaptırmak için Sizde sipariş vermek için Tuncer Luxury olarak bizlere sipariş vermek için arayabilirsiniz. Deri köşe kanepe modeller.

Notu: 5,0 Yıldız - Toplam Oy: 2

9377 - Tuncer Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

Hakiki Deri Koltuk modelleri geniş bir arşive sahiptir. Burada sizlere tüm dünyada gelmiş geçmiş tüm zamanların en iyi tasarımlarını sunuyoruz. Hakiki deri koltuk yaptırmayı düşünenler için ilk düşünmeleri gereken şekil veya kombinasyon değil model olmalıdır.
Evet, yanlış okumadınız. Nasıl bir model/tasarım olmalı? Örneğin bir üçlü kanepe modeli beğendiniz. Ancak siz köşe takımı arıyorsunuz. Modeli beğendiniz fakat köşe takımı olmadığı için vazgeçtiniz.
Hayır, vazgeçmeyin! O model zaten hem koltuk takımıdır, hem köşe takımıdır hem de çok daha fazlasıdır.
İşte biz Tuncer Luxury, özel üretim yapıyoruz. Exclusive çalışıyoruz. Tamamen müşteriye özel üretim yaptığımız için beğendiğiniz bir model sadece bir kanepe (istediğiniz uzunlukta), bir oturma grubu, bir köşe takımı olarak üretilmektedir. Yuvarlak gibi şekillerde de düşünebilirsiniz.
Hakiki deri seçeneklerimiz oldukça zengindir. İtalyan ve yerli hakiki deri seçenekleride yüzlerce desen ve renk mevcuttur.
Gödüğünüz modellerin tümü;

  • İstediğiniz renklerde hakiki deri seçenekleri
  • İstediğiniz tür hakiki deri çeşitleri
  • Yerli veya ithal hakiki deri seçenekleri
  • Tekli, İkili, Üçlü, Dörtlü veya daha uzun kanepe
  • Köşe koltuk
  • Oturma grubu/Koltuk takımı
  • C şeklinde, U Şeklinde, S Şeklinde üretim
  • Yatak sandık entegrasyonları
gibi, aklınıza gelebilecek her şeye uygun üretimi yapılmaktadır.

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

chesterfield deri koltuk modelleri deri chesterfield vıntage takımlar chesterfield kanepe modelleri hakiki deri ofis kanepe modelleri deri chesterfield kanepe üretimi ofis deri koltuk chesterfield modelleri sofa models producer corner sofa models ofis deri kanepe modelleri chesterfield koltuk modelleri deri koltuk modelleri ofis için chesterfield deri koltuk modelleri deri takım kanepe modelleri leather chesterfield sofa chesterfield koltuk takımlar deri köşe kanepe modeller
MesajYaz