Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Modern Koltuk Takımlar Üçlü Kişilik Deri Kanepe Modeli Taba Renk

Üç kişilik deri kanepe modeli taba renk gerçek deri olup doğal mükemmel bir deri üçlü kanepe, her ortama modası asla geçemeyen kusursuz bir hava katacağı kesin olan kusursuz ve anında tanınan bir hakiki deri kanepe tasarım.

Tuncer Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0538 835 82 06 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Modern Koltuk Takımlar Üçlü Kişilik Deri Kanepe Modeli Taba Renk

Kodu: 8780 - Modern Koltuk Takımlar Üçlü Kişilik Deri Kanepe Modeli Taba Renk

Kodu: 13769 - Üç Kişilik Deri Kanepe Modeli Taba Renk

Kodu: 13769 - Üç Kişilik Deri Kanepe Modeli Taba Renk

Kodu: 13768 - Modern Üç Kişilik Kanepe Taba Renk Gerçek Deri

Kodu: 13768 - Modern Üç Kişilik Kanepe Taba Renk Gerçek Deri

Kodu: 13767 - Üç Kişilik Modern Kanepe Taba Renk Deri

Kodu: 13767 - Üç Kişilik Modern Kanepe Taba Renk Deri

Kodu: 13766 - Modern Koltuk Takımlar

Kodu: 13766 - Modern Koltuk Takımlar

0538 835 82 06 0534 473 29 60

Modern Koltuk Takımlar Üçlü Kişilik Deri Kanepe Modeli Taba Renk

Üç kişilik deri kanepe modeli taba renk gerçek deri olup doğal mükemmel bir deri üçlü kanepe, her ortama modası asla geçemeyen kusursuz bir hava katacağı kesin olan kusursuz ve anında tanınan bir hakiki deri kanepe tasarım. Kişiye özel üç kişilik kanepe, istenilen ölçü ve uzunluğunda sizde sipariş üzeri sahip olabilirsiniz. Modern lüks alanlarınız için dört kişilik olsun kişiye özel özel ölçü kanepe döşemeli olup sırt minderler seyyar olup bu güzel deri koltuk sipariş üzeri sahip olabilirsiniz. Bölme kısmı ile kanepe halinde yüksek kalite konforlu oturum ile yumuşaklık hr yüksek kalite oturum minder kısmı yumuşak oturum ile rahat görünüm için rahatlık için sırt kısmı yumuşak silikon dolgu halinde seyyar çıkabilen kılıflı olup oturum kısmı olup gerçek deri ile döşeme imalat çalışmasında yumuşaklık ve dayanıklı görünüme sahiptir. Modern koltuk, hakiki deri üç kişilik oturum takım imalat çalışmasında döşeme yapılmış olup ve teslim edilmiştir. Oturum yerden yaklaşık olarak ahşap ayak için alçak ayakları ile tasarlanmış olup sabit kaplama ile birleştirilerek küçük kırlent ile süslemeler ile sırt yastıkları ile rahatça keyifli oturum sağlar. Ev dekorunuz için gerçek deri üç kişilik koltuk en iyi şekilde, gerçek deri kişilik koltuk, deri koltuk istirahat etmeniz içi istenilirse dört kişilik koltuk ile eğlenceli ve konforlu bir üç kişilik üç minderli modelidir. Çok çeşitli lüks deri modern koltuklarımız için sipariş üzeri ve bizi online veya atölyemizde ziyaret edin. Deri modern koltuk üç kişilik kanepe, iki kişilik koltuk her odaya inanılmaz konfor ve alan için özel ölçü optimizasyonu getiriyor. Özel ölçü deri koltuk üretim istediğiniz ölçüde ve zengin deri renk seçenekleri ile size özel üretilir. Zengin gerçek deri renk seçenekleri özellikler eklenir. En güzel üç kişilik Modern koltuk takımlar. gerçek deri çalışması ile sipariş üzeri sahip olabilirsiniz.

Notu: 5,0 Yıldız - Toplam Oy: 22

8780 - Tuncer Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

Hakiki Deri Koltuk modelleri geniş bir arşive sahiptir. Burada sizlere tüm dünyada gelmiş geçmiş tüm zamanların en iyi tasarımlarını sunuyoruz. Hakiki deri koltuk yaptırmayı düşünenler için ilk düşünmeleri gereken şekil veya kombinasyon değil model olmalıdır.
Evet, yanlış okumadınız. Nasıl bir model/tasarım olmalı? Örneğin bir üçlü kanepe modeli beğendiniz. Ancak siz köşe takımı arıyorsunuz. Modeli beğendiniz fakat köşe takımı olmadığı için vazgeçtiniz.
Hayır, vazgeçmeyin! O model zaten hem koltuk takımıdır, hem köşe takımıdır hem de çok daha fazlasıdır.
İşte biz Tuncer Luxury, özel üretim yapıyoruz. Exclusive çalışıyoruz. Tamamen müşteriye özel üretim yaptığımız için beğendiğiniz bir model sadece bir kanepe (istediğiniz uzunlukta), bir oturma grubu, bir köşe takımı olarak üretilmektedir. Yuvarlak gibi şekillerde de düşünebilirsiniz.
Hakiki deri seçeneklerimiz oldukça zengindir. İtalyan ve yerli hakiki deri seçenekleride yüzlerce desen ve renk mevcuttur.
Gödüğünüz modellerin tümü;

  • İstediğiniz renklerde hakiki deri seçenekleri
  • İstediğiniz tür hakiki deri çeşitleri
  • Yerli veya ithal hakiki deri seçenekleri
  • Tekli, İkili, Üçlü, Dörtlü veya daha uzun kanepe
  • Köşe koltuk
  • Oturma grubu/Koltuk takımı
  • C şeklinde, U Şeklinde, S Şeklinde üretim
  • Yatak sandık entegrasyonları
gibi, aklınıza gelebilecek her şeye uygun üretimi yapılmaktadır.

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

üç kişilik deri koltuk modelleri iki kişilik gerçek koltuk modelleri corner sofa models genuine sofa models gerçek deri koltuk yüz değişimi kişiye özel deri koltuk üretimi modern gerçek deri koltuk modelleri vintage sofa models hakiki deri kanepe modelleri genuine modern sofas models deri kanepe fiyatları deri koltuk ikili fiyatları genuine leather üçlü deri koltuk modelleri deri koltuk takım çeşitleri deri kanepeler modern koltuk takımlar
MesajYaz