Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Üç Kişilik Deri Koltuk Takımlar Modern Kanepe Üç Minderli Model

Modern kanepe üç minderli model gerçek deri tasarım ile maksimum konfor için ekstra geniş istirahat kısmı dinlendirici şeklinde olup aile odası, oturma odası, salon alanlarınız, ofis yaşam alanlarınız, lüks alanlarınız için hakiki deri modern koltuk olup oturum kısmı sabit döşemeli olup sırt minderler seyyar olup bu güzel deri üç kişilik koltuk sipariş üzeri sahip olabilirsiniz.

Tuncer Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0538 835 82 06 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Üç Kişilik Deri Koltuk Takımlar Modern Kanepe Üç Minderli Model

Kodu: 8776 - Üç Kişilik Deri Koltuk Takımlar Modern Kanepe Üç Minderli Model

Kodu: 13801 - Deri Koltuk Modern Üç Kişilik Oturum Gerçek Deri

Kodu: 13801 - Deri Koltuk Modern Üç Kişilik Oturum Gerçek Deri

Kodu: 13800 - Deri Koltuk Modern Üç Kişilik Oturum Gerçek Deri

Kodu: 13800 - Deri Koltuk Modern Üç Kişilik Oturum Gerçek Deri

Kodu: 13799 - Deri Koltuk Modern Üç Kişilik Oturum Gerçek Deri

Kodu: 13799 - Deri Koltuk Modern Üç Kişilik Oturum Gerçek Deri

Kodu: 13798 - Deri Koltuk Modern Üç Kişilik Oturum Gerçek Deri

Kodu: 13798 - Deri Koltuk Modern Üç Kişilik Oturum Gerçek Deri

Kodu: 13435 - Modern Deri Koltuk Üç Kişilik Oturum

Kodu: 13435 - Modern Deri Koltuk Üç Kişilik Oturum

Kodu: 13433 - Modern Deri Koltuk Üç Kişilik Oturum

Kodu: 13433 - Modern Deri Koltuk Üç Kişilik Oturum

0538 835 82 06 0534 473 29 60

Üç Kişilik Deri Koltuk Takımlar Modern Kanepe Üç Minderli Model

Modern kanepe üç minderli model gerçek deri tasarım ile maksimum konfor için ekstra geniş istirahat kısmı dinlendirici şeklinde olup aile odası, oturma odası, salon alanlarınız, ofis yaşam alanlarınız, lüks alanlarınız için hakiki deri modern koltuk olup oturum kısmı sabit döşemeli olup sırt minderler seyyar olup bu güzel deri üç kişilik koltuk sipariş üzeri sahip olabilirsiniz. Bölme kısmı ile kanepe halinde yüksek kalite konforlu oturum ile yumuşaklık hr yüksek kalite oturum minder seyyar olup ile yumuşak bir görünüm ve rahatlık için sırt kısmı yumuşak silikon dolgu halinde seyyar çıkabilen kılıflı olup oturum kısmı modern kanepe döşeme imalat çalışmasında yumuşaklık ve dayanıklı görünüme sahiptir. Modern hakiki deri koltuk, üç kişilik takım imalat çalışmasında döşeme yapılmış olup ve teslim edilmiştir. Oturum yerden yaklaşık olarak ahşap ayak ve temizlik için alçak ayakları ile tasarlanmış olup sabit kaplama ile birleştirilerek küçük kırlent ile süslemeler ile sırt yastıkları ile rahatça keyifli oturum sağlar. Ev dekorunuz için gerçek deri üç kişilik koltuk en iyi şekilde kanepe deri koltuk, üç kişilik koltuk, istirahat etmeniz içi istenilirse dört kişilik koltuk ile eğlenceli ve konforlu bir üç kişilik üç minderli modelidir. Sizde sipariş üzerine bu modern hakiki deri koltuk sipariş vererek istenilen gerçek deri renk seçeneği ile sahip olabilirsiniz. Üç kişilik modern koltuklarımız, istediğiniz alana uyması için en yüksek kalitede tasarlanmıştır. Çok çeşitli lüks deri kanepe kişilik koltuklarımız için sipariş üzeri ve bizi online veya atölyemizde ziyaret edin. Deri modern deri kanepe üç kişilik koltuk her odaya inanılmaz konfor ve alan optimizasyonu getiriyor. Özel ölçü üretim üç kişilik koltuk, modern deri üç minderli oturum takım modeli istediğiniz ölçüde ve zengin renk seçenekleri ile size özel üretilir. Zengin kumaş ve deri seçenekleri özellikler eklenir. Ve sipariş üzeri sizde sahip olabilirsiniz. En güzel üç kişilik deri modelleri ve gerçek deri çalışması ile sipariş üzeri sahip olabilirsiniz. Üç kişilik deri koltuk takımlar.

Notu: 5,0 Yıldız - Toplam Oy: 3

8776 - Tuncer Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

Hakiki Deri Koltuk modelleri geniş bir arşive sahiptir. Burada sizlere tüm dünyada gelmiş geçmiş tüm zamanların en iyi tasarımlarını sunuyoruz. Hakiki deri koltuk yaptırmayı düşünenler için ilk düşünmeleri gereken şekil veya kombinasyon değil model olmalıdır.
Evet, yanlış okumadınız. Nasıl bir model/tasarım olmalı? Örneğin bir üçlü kanepe modeli beğendiniz. Ancak siz köşe takımı arıyorsunuz. Modeli beğendiniz fakat köşe takımı olmadığı için vazgeçtiniz.
Hayır, vazgeçmeyin! O model zaten hem koltuk takımıdır, hem köşe takımıdır hem de çok daha fazlasıdır.
İşte biz Tuncer Luxury, özel üretim yapıyoruz. Exclusive çalışıyoruz. Tamamen müşteriye özel üretim yaptığımız için beğendiğiniz bir model sadece bir kanepe (istediğiniz uzunlukta), bir oturma grubu, bir köşe takımı olarak üretilmektedir. Yuvarlak gibi şekillerde de düşünebilirsiniz.
Hakiki deri seçeneklerimiz oldukça zengindir. İtalyan ve yerli hakiki deri seçenekleride yüzlerce desen ve renk mevcuttur.
Gödüğünüz modellerin tümü;

  • İstediğiniz renklerde hakiki deri seçenekleri
  • İstediğiniz tür hakiki deri çeşitleri
  • Yerli veya ithal hakiki deri seçenekleri
  • Tekli, İkili, Üçlü, Dörtlü veya daha uzun kanepe
  • Köşe koltuk
  • Oturma grubu/Koltuk takımı
  • C şeklinde, U Şeklinde, S Şeklinde üretim
  • Yatak sandık entegrasyonları
gibi, aklınıza gelebilecek her şeye uygun üretimi yapılmaktadır.

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

gerçek deri üçlü koltuk takımları üçlü deri koltuk modelleri hakiki deri üç kişilik koltuk takımları gerçek deri iki kişilik koltuk takımları dörtlü deri koltuk takımları genuine modern sofas üçlü kanepe çeşitleri deri koltuk üç kişilik koltuk fiyatları modern kanepe üç minderli kanepe modelleri üç kişilik koltuk takımlar
MesajYaz