Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Deri Köşe Takımlar Modern Köşe Koltuk Taba Renk Gerçek Deri

Modern köşe koltuk taba renk gerçek deri l koltuk tasarım ile maksimum konfor için ekstra geniş istirahat kısmı dinlendirici şeklinde olup aile odası, oturma odası, salon alanlarınız, ofis alanlarınız, lüks alanlarınız için hakiki deri modern koltuk olup oturum kısmı sabit döşemeli olup sırt minderler seyyar olup bu güzel köşeye sipariş üzeri sahip olabilirsiniz.

Tuncer Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0538 835 82 06 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Deri Köşe Takımlar Modern Köşe Koltuk Taba Renk Gerçek Deri

Kodu: 8770 - Deri Köşe Takımlar Modern Köşe Koltuk Taba Renk Gerçek Deri

Kodu: 13772 - Köşe Takım Modern Koltuk Taba Renk

Kodu: 13772 - Köşe Takım Modern Koltuk Taba Renk

Kodu: 13771 - Köşe Koltuk Takım Taba Renk Gerçek Deri

Kodu: 13771 - Köşe Koltuk Takım Taba Renk Gerçek Deri

Kodu: 13770 - Köşe Koltuk Deri Takım

Kodu: 13770 - Köşe Koltuk Deri Takım

Kodu: 13408 - Taba Renk Köşe Koltuk Hakiki Deri

Kodu: 13408 - Taba Renk Köşe Koltuk Hakiki Deri

Kodu: 13407 - Taba Renk Köşe Koltuk Hakiki Deri

Kodu: 13407 - Taba Renk Köşe Koltuk Hakiki Deri

Kodu: 13406 - Taba Renk Köşe Koltuk Hakiki Deri

Kodu: 13406 - Taba Renk Köşe Koltuk Hakiki Deri

Kodu: 13405 - Taba Renk Köşe Koltuk Hakiki Deri

Kodu: 13405 - Taba Renk Köşe Koltuk Hakiki Deri

Kodu: 13404 - Taba Renk Köşe Koltuk Hakiki Deri

Kodu: 13404 - Taba Renk Köşe Koltuk Hakiki Deri

0538 835 82 06 0534 473 29 60

Deri Köşe Takımlar Modern Köşe Koltuk Taba Renk Gerçek Deri

Modern köşe koltuk taba renk gerçek deri tasarım ile maksimum konfor için ekstra geniş istirahat kısmı dinlendirici şeklinde olup aile odası, oturma odası, salon alanlarınız, ofis alanlarınız, lüks alanlarınız için hakiki deri modern koltuk olup oturum kısmı sabit döşemeli olup sırt minderler seyyar olup bu güzel köşeye sipariş üzeri sahip olabilirsiniz.

Deri köşe takımlar, Bölme kısmı ile kanepe halinde yüksek kalite konforlu oturum ile yumuşaklık hr yüksek kalite oturum minder kısmı sabit ile ile yumuşak bir görünüm ve rahatlık için sırt kısmı kalıp sünger yumuşak silikon dolgu halinde seyyar çıkabilen kılıflı olup oturum kısmı sabit döşeme imalat çalışmasında yumuşaklık ve dayanıklı görünüme sahiptir.
Modern taba renk gerçek deri, tasarım ile kişiye özel ölçü, köşe takım imalat çalışmasında döşeme yapılmış olup ve teslim edilmiştir. Oturum yerden yaklaşık olarak ahşap ayak olup yere yakın alçak ayaklı ile tasarlanmış olup sabit kaplama ile birleştirilerek küçük kırlent ile süslemeler ile sırt yastıkları ile rahatça keyifli oturum sağlar.
Ev dekorunuz için gerçek deri köşe en iyi şekilde modern koltuk, istirahat kısmı ile eğlenceli ve konforlu bir taba renk gerçek deri l koltuk model tasarım. Sizde sipariş üzerine bu modern köşe hakiki deri koltuk sipariş vererek istenilen kumaş ve deri renk seçeneği ile sahip olabilirsiniz. Köşe deri koltuklarımız, istediğiniz alana uyması için en yüksek kalitede tasarlanmıştır. Çok çeşitli, Köşe koltuk, gerçek deri model tasarım için sipariş üzeri ve bizi online veya atölyemizde ziyaret edin.
Deri veya hakiki deri, köşe modüler, olup köşe koltuk her odaya inanılmaz konfor ve alan optimizasyonu getiriyor.
Köşe koltuk takımı, Özel ölçü üretim köşe deri takım modeli istediğiniz ölçüde ve zengin renk seçenekleri ile size özel üretilir. Zengin deri köşe takımlar, hakiki deri renk seçenekleri özellikler eklenir. Ve sipariş üzeri sizde sahip olabilirsiniz. En güzel köşe modelleri ve gerçek deri çalışması ile sipariş üzeri sahip olabilirsiniz. Deri köşe takımlar.

Notu: 5,0 Yıldız - Toplam Oy: 6

8770 - Tuncer Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

Hakiki Deri Koltuk modelleri geniş bir arşive sahiptir. Burada sizlere tüm dünyada gelmiş geçmiş tüm zamanların en iyi tasarımlarını sunuyoruz. Hakiki deri koltuk yaptırmayı düşünenler için ilk düşünmeleri gereken şekil veya kombinasyon değil model olmalıdır.
Evet, yanlış okumadınız. Nasıl bir model/tasarım olmalı? Örneğin bir üçlü kanepe modeli beğendiniz. Ancak siz köşe takımı arıyorsunuz. Modeli beğendiniz fakat köşe takımı olmadığı için vazgeçtiniz.
Hayır, vazgeçmeyin! O model zaten hem koltuk takımıdır, hem köşe takımıdır hem de çok daha fazlasıdır.
İşte biz Tuncer Luxury, özel üretim yapıyoruz. Exclusive çalışıyoruz. Tamamen müşteriye özel üretim yaptığımız için beğendiğiniz bir model sadece bir kanepe (istediğiniz uzunlukta), bir oturma grubu, bir köşe takımı olarak üretilmektedir. Yuvarlak gibi şekillerde de düşünebilirsiniz.
Hakiki deri seçeneklerimiz oldukça zengindir. İtalyan ve yerli hakiki deri seçenekleride yüzlerce desen ve renk mevcuttur.
Gödüğünüz modellerin tümü;

  • İstediğiniz renklerde hakiki deri seçenekleri
  • İstediğiniz tür hakiki deri çeşitleri
  • Yerli veya ithal hakiki deri seçenekleri
  • Tekli, İkili, Üçlü, Dörtlü veya daha uzun kanepe
  • Köşe koltuk
  • Oturma grubu/Koltuk takımı
  • C şeklinde, U Şeklinde, S Şeklinde üretim
  • Yatak sandık entegrasyonları
gibi, aklınıza gelebilecek her şeye uygun üretimi yapılmaktadır.

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

deri taba renk köşe koltuk takımları köşe koltuk takım taba renk deri modern köşe koltuk modelleri hakiki deri köşe koltuk takımları deri köşe modüler köşe deri koltuk çeşitleri hakiki deri modern köşe koltuk fiyatlar genuine modern sofas. l köşe modüler deri köşe modüler fiyatlar gerçek deri köşe takımlar deri köşe takımlar
MesajYaz