Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Deri Tekli Koltuk Modeller Berjer Model Gerçek Taba Renk Deri

Berjer model gerçek taba renk deri döşemeli olup oturma odanıza şık ve rahat bir minyon tekli olup hakiki deri ile sırt kısmı sabit döşemeli olup oturum çıkabilen minderli döşemeli olup bu tekli vıntage koltuk sıcak ve rahat bir his veren şık minyon tekli koltuk döşemesine sahiptir.

Tuncer Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0538 835 82 06 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Deri Tekli Koltuk Modeller Berjer Model Gerçek Taba Renk Deri

Kodu: 8511 - Deri Tekli Koltuk Modeller Berjer Model Gerçek Taba Renk Deri

Kodu: 12806 - Vıntage Tekli Koltuk Modeller

Kodu: 12806 - Vıntage Tekli Koltuk Modeller

Kodu: 12805 - Vıntage Tekli Koltuk Modeller

Kodu: 12805 - Vıntage Tekli Koltuk Modeller

Kodu: 12804 - Vıntage Tekli Koltuk Modeller

Kodu: 12804 - Vıntage Tekli Koltuk Modeller

Kodu: 12803 - Vıntage Tekli Koltuk

Kodu: 12803 - Vıntage Tekli Koltuk

Kodu: 12802 - Taba Renk Modern Vıntage Tekli Modeller

Kodu: 12802 - Taba Renk Modern Vıntage Tekli Modeller

0538 835 82 06 0534 473 29 60

Deri Tekli Koltuk Modeller Berjer Model Gerçek Taba Renk Deri

Berjer modeli gerçek taba renk deri döşemeli olup oturma odanıza şık ve rahat bir minyon tekli olup hakiki deri ile sırt kısmı sabit döşemeli olup oturum çıkabilen minderli döşemeli olup bu tekli vıntage koltuk sıcak ve rahat bir his veren şık minyon tekli koltuk döşemesine sahiptir.
Bu zarif koltuk klasik olarak şıktır ve her türlü iç mekanı kesinlikle güzelleştirir.
Berjer Modeli, Sizde bu minyon berjere sipariş üzeri istenilen kumaş ve deri renk seçeneği ile sahip olabilirsiniz.
Oturma odanız, Deri tekli koltuk, Sizde sipariş üzeri istenilen kumaş renk seçeneği ile sahip olabilirsiniz.
Çağdaş yaşam alanlarınız için yatak odanız ve çalışma alanlarınız için kitap okumak için dinlendirici rahat yumuşak model olan klasik model tekli modern koltuk kollu kanatlı modası geçmeyen vıntage tekli koltuk.
Dayanıklı ve iskelet kısmı çerçeve olarak gürgen ağaç.
Deri berjer, Tamamı pürüzsüz hakiki deri berjer döşeme. Ahşap ayak kaplama sağlam, kısa ayaklarla desteklenir. Vıntage bir görünüm yumuşak oturum şık tasarım.
Geleneksel kollu kanat sırtlı sabitli tekli tasarımı, sırt desteği ve rahat bir oturum sunar. Yoğun, rahat bir minder ile birlikte gelir. İstenilen gerçek deri renk seçeneği ile kişiye özel mevcuttur. Kişiye özel kumaş ve deri renk seçeneği ile sipariş üzeri adetli üretim uygulanır. Deri Tekli koltuk modeller.

Notu: 5,0 Yıldız - Toplam Oy: 2

8511 - Tuncer Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Deri Berjer Koltuk Ve Vıntage Tekliler

Tuncer Luxury olarak istanbul ümraniye modoko yanında bulunan kişiye özel deri tekli hakiki deri berjer modelleri sipariş üzeri üretim atölyemizde kişiye özel istenilen adetle üretimi uygulanır.
Yüksek ayak berjer, Farklı cila renk seçeneği, Farklı hakiki deri renk seçenekleri, Ağaç kayın Gürgen Ahşap ağaç, Klasik Oymasız Tekli, 35 Oturum yumuşaklık Oturum, El işçilik kapitone sırtı kısmı Deri tekli koltuk berjer modelleri ve deri berjer koltuk deri berjer modelleri üretimden zengin renk seçenekleri ile. Hakiki deri Vıntage ve berjer koltuklar istediğiniz adetlerde üretilir. Ev, ofis, cafe, otel her türlü iç mekan dekorasyonu için berjer, tekli koltuklar ve sandalye modellerinden beğendiklerinizi size özel istediğiniz adetlerde ve renklerde üretmemizi istiyorsanız bize ulaşın. İster hakiki deri isterseniz diğer deri çeşitlerinden ya da kumaş seçenekleri ile size özel üretim yapıyoruz. Hakiki deri koltuk, berjer, sandalye üretimi konusunda profesyonel hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda mevcut kullanmakta olduğunuz hakiki deri koltuklarınızın bakım ve boyama işleri için de bize ulaşınız. Hakiki deri koltuk üretimi için profesyonel kadroları tercih edin.

Deri Berjer Koltuk Ve Vıntage Tekliler

deri berjer koltuk modelleri tekli deri koltuk modelleri hakiki deri berjer minyon koltuklar hakiki deri tekli modeller deri berjer koltuk modelleri deri tekli koltuk adetli üretim taba renk deri berjer koltuklar vıntage tekli koltuk modeller deri tekli koltuk modeller
MesajYaz