Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Klasik Deri Koltuk Takımlar Hakiki Deri Kanepe Modeli İtalyan Deri

Tuncer Luxury olarak kişiye özel kupon ürün çalışmakta olduğumuz, Gerçek deri kanepe modeli birinci sınıf işçilik ve italyan marka gerçek deri renk seçenekleriyle sipariş üzeri adetli modern kanepe üretilmektedir. Firmamız Modoko bölgesinde uzun yıllardır faaliyet göstermektedir

Tuncer Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0538 835 82 06 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Klasik Deri Koltuk Takımlar Hakiki Deri Kanepe Modeli İtalyan Deri

Kodu: 8440 - Klasik Deri Koltuk Takımlar Hakiki Deri Kanepe Modeli İtalyan Deri

Kodu: 13782 - Klasik Deri Koltuk Takımlar

Kodu: 13782 - Klasik Deri Koltuk Takımlar

Kodu: 12598 - Gerçek Deri Chesterfield Kanepe Amerikan Model Şık Tasarım

Kodu: 12598 - Gerçek Deri Chesterfield Kanepe Amerikan Model Şık Tasarım

Kodu: 12596 - Gerçek Deri Koltuk Amerikan Kanepe Modeller

Kodu: 12596 - Gerçek Deri Koltuk Amerikan Kanepe Modeller

0538 835 82 06 0534 473 29 60 Kodu 8440

Klasik Deri Koltuk Takımlar Hakiki Deri Kanepe Modeli İtalyan Deri

Tuncer Luxury olarak kişiye özel kupon ürün çalışmakta olduğumuz, Gerçek deri kanepe modeli birinci sınıf işçilik ve italyan marka gerçek deri renk seçenekleriyle sipariş üzeri adetli modern kanepe üretilmektedir. Firmamız Modoko bölgesinde uzun yıllardır faaliyet göstermektedir.

Hakiki deri kanepe modeli italyan gerçek deri çalışması klasik deri koltuk takımları sipariş üzeri deri döşemeli klasik tasarım ile odanıza özel bir şıklık görünüm ile ihtişamlı alanlar için rahatlama ve uyum atmosferinin sığınağına dönüştürün zamansız tarzı koltuk modeli olup trendleri aşarak kalıcı bir lüks sıcaklık duygusu yaratacaktır.

Klasik Deri Koltuk Takımlar, Sizde sipariş üzeri klasik kanepe modeli üç kişilik ile tarzı ayakları alt çizgisi boyunca güzelce özel el yapımı tasarım ile yüksek kalite iskelet kısmı gürgen ağaç olup imalat yapım aşamasında kullanılan klasik koltuk takım olup üçlü kanepe model döşeme kısmında ise kullanılan malzeme alt yapı yüksek kalite kullanılmış olup amerikan modeli koltuk da kullanılan gerçek deri ile uygulanmıştır.

Üç kişilik klasik takım teslim edilen deri kanepe üründür. Sizde sipariş üzeri size özel bu güzel ihtişamlı görünüm ve tasarım ile klasik koltuk deri kanepe modeli ile mevcut salonunuza veya oturma odanıza ayrı bir stil katın ve odanıza rahat bir amerikan tarzı model kanepe ile doldurun. Kişiye özel üç kişilik, ikili deri koltuk istenilen ölçüde ve kişiye özel deri renk seçeneği ile sipariş üzeri adetli üretim uygulaması.

Klasik deri koltuk özel ölçü imkanı imalat seçeneği, farklı deri ve kumaş renk seçeneği, İtalyan tarzı kapitone orta, büyüklük kapitone el işçilik, deri koltuk tarzı kanepe model, oturum 35 veya 36 soft oturum, İskelet kısmı kayın gürgen ağaç olup kişiye özel sipariş üzeri adetli üretim klasik deri koltuk takım sipariş üzeri üretimi. Tuncer Luxury ile en iyi işçiliği keşfedin. Sizde bu güzel üç kişilik özel iki kişilik, dört kişilik, deri kanepe tasarım ile sipariş üzerine sahip olun.
Klasik Takımları, dörtlü, kanepe, özel ölçü imkanı imalat seçeneği farklı deri veya kumaş renk seçeneği İtalyan tarzı kapitone orta büyüklük kapitone el işçilik klasik deri koltuk tasarım sizde sipariş üzeri adetli üretim uygulanır.

Notu: 5,0 Yıldız - Toplam Oy: 7

8440 - Tuncer Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

Hakiki Deri Koltuk modelleri geniş bir arşive sahiptir. Burada sizlere tüm dünyada gelmiş geçmiş tüm zamanların en iyi tasarımlarını sunuyoruz. Hakiki deri koltuk yaptırmayı düşünenler için ilk düşünmeleri gereken şekil veya kombinasyon değil model olmalıdır.
Evet, yanlış okumadınız. Nasıl bir model/tasarım olmalı? Örneğin bir üçlü kanepe modeli beğendiniz. Ancak siz köşe takımı arıyorsunuz. Modeli beğendiniz fakat köşe takımı olmadığı için vazgeçtiniz.
Hayır, vazgeçmeyin! O model zaten hem koltuk takımıdır, hem köşe takımıdır hem de çok daha fazlasıdır.
İşte biz Tuncer Luxury, özel üretim yapıyoruz. Exclusive çalışıyoruz. Tamamen müşteriye özel üretim yaptığımız için beğendiğiniz bir model sadece bir kanepe (istediğiniz uzunlukta), bir oturma grubu, bir köşe takımı olarak üretilmektedir. Yuvarlak gibi şekillerde de düşünebilirsiniz.
Hakiki deri seçeneklerimiz oldukça zengindir. İtalyan ve yerli hakiki deri seçenekleride yüzlerce desen ve renk mevcuttur.
Gödüğünüz modellerin tümü;

  • İstediğiniz renklerde hakiki deri seçenekleri
  • İstediğiniz tür hakiki deri çeşitleri
  • Yerli veya ithal hakiki deri seçenekleri
  • Tekli, İkili, Üçlü, Dörtlü veya daha uzun kanepe
  • Köşe koltuk
  • Oturma grubu/Koltuk takımı
  • C şeklinde, U Şeklinde, S Şeklinde üretim
  • Yatak sandık entegrasyonları
gibi, aklınıza gelebilecek her şeye uygun üretimi yapılmaktadır.

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

klasik deri kanepe modelleri deri kanepe modeli hakiki deri İtalya kanepe modeli amerikan üçlü deri koltuk modelleri genuine leather couches genuine leather sofas luxury leather sofas lüks deri koltuk modelleri amerikan kanepe modeller dörtlü deri kanepe modelleri üçlü deri kanepe çeşitleri klasik ikili deri koltuk takımları deri kanepe çeşitleri klasik deri koltuk takımlar
MesajYaz