Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Chesterfield Koltuk Takımlar Gerçek Deri Kanepe Model Özel Üretim

Gerçek deri kanepe model özel üretim 280 cm özel ölçü çalışması kişiye özel tasarımı ile odanıza klasik koltuk ile rahatlama ve uyum atmosferinin sığınağına dönüştürün zamansız amerikan tarzı koltuk modeli olup trendleri aşarak kalıcı bir lüks sıcaklık duygusu yaratacaktır.

Tuncer Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0538 835 82 06 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Chesterfield Koltuk Takımlar Gerçek Deri Kanepe Model Özel Üretim

Kodu: 8061 - Chesterfield Koltuk Takımlar Gerçek Deri Kanepe Model Özel Üretim

Kodu: 11825 - Chesterfield Sofa Models

Kodu: 11825 - Chesterfield Sofa Models

Kodu: 11824 - Chesterfield Sofa Models

Kodu: 11824 - Chesterfield Sofa Models

Kodu: 11823 - Chesterfield Sofa Models

Kodu: 11823 - Chesterfield Sofa Models

Kodu: 11817 - Chesterfield Kanepe Modeli 280 Cm

Kodu: 11817 - Chesterfield Kanepe Modeli 280 Cm

0538 835 82 06 0534 473 29 60

Chesterfield Koltuk Takımlar Gerçek Deri Kanepe Model Özel Üretim

Gerçek deri kanepe model özel üretim 280 cm özel ölçü çalışması kişiye özel tasarımı ile odanıza klasik koltuk ile rahatlama ve uyum atmosferinin sığınağına dönüştürün zamansız amerikan tarzı koltuk modeli olup trendleri aşarak kalıcı bir lüks sıcaklık duygusu yaratacaktır. Klasik koltuk tarzı chesterfield kanepe modeli kişilik ile ayakları alt çizgisi boyunca güzelce özel el yapımı tasarım ile yüksek kalite iskelet kısmı gürgen ağaç olup imalat yapım aşamasında kullanılan klasik koltuk takım modeli olup döşeme kısmında ise kullanılan malzeme gerçek deriye göre alt yapı malzeme kullanılmış olup hakiki deri koltuk da kullanılan deri birinci sınıf gerçek deri ile uygulanmıştır. klasik koltuk chesterfield kişiye özel deri renk seçeneği ve istenilen ölçüde klasik koltuk üretim sağlanır. Sizde sipariş üzeri bu güzel tasarım klasik koltuk takım mevcut salonunuza veya ofis için kullanılan şık tasarımı ile oturma odanıza ayrı bir stil katın ve odanıza rahat bir klasik chesterfield kanepe modeli ile doldurun. Kişiye özel üç kişilik ve özel ölçü imkanı koltuk istenilen deri renk seçeneği ile üretilir ve sipariş üzeri adetli üretim uygulaması sağlanır. Kişiye özel veya farklı şekillerde ve ölçülerde kişiye özel adetlerde yapıyoruz. Exclusive üretim. Müşterilerimize özel üretim zengin hakiki deri renk ve çeşitlerle. Hakiki deri chesterfield tek kanepe halinde veya takım olarak veya deri kanepe olarak yaptırılabilir. Gerçek deri hakiki deri koltuklar. Örneğin bir chesterfield ofis için deri kanepe sipariş olarak yapılabileceği gibi adetli gerçek koltuk modeli olarak da sipariş üzeri adetli üretim yaptırabilirsiniz. Chesterfield koltuk takımlar.

Notu: 5,0 Yıldız - Toplam Oy: 2

8061 - Tuncer Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Kanepe Modelleri

Hakiki deri koltuk kanepe modelleri zengin renk seçenekleri, istenilen adetlerde üretim her mekan için özel tasarımlar modern, chester, klasik, avangart modeller eviniz, ofisiniz için lüks deri koltuk yaptırmak için burada modelleri yakından görün.
Hakiki deri koltukta orijinal işçilik, en iyi kalitede birinci sınıf malzeme ve en önemlisi de profesyonel el işçiliğimizi size sunuyoruz. Kesinlikle birinci sınıf işçilik maksimum müşteri memnuniyeti burada sizi bekliyor. Her bir işimizi vitrinlik yapıyoruz.

Hakiki Deri Kanepe Modelleri

hakiki deri chesterfield kanepe modelleri ofis chesterfield deri koltuk modelleri genuine leather couches genuine leather sofas luxury leather sofas lüks deri koltuk modelleri hakiki deri kanepe koltuk chesterfield koltuk takımlar
MesajYaz