Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Gerçek Deri Koltuk Boyama Mudo Marka Deri Koltuk Boyama Cekmeköy

Mudo marka deri koltuk boyama Cekmeköy Selin Hanım gerçek deri koltuk takımı boyama işi atölye ortamına alınarak boyama işlemi yapılmıştır. Gerçek deri koltuk boyama işlemi sıradan bir işlem değildir.

Tuncer Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0538 835 82 06 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Gerçek Deri Koltuk Boyama Mudo Marka Deri Koltuk Boyama Cekmeköy

Kodu: 6882 - Gerçek Deri Koltuk Boyama Mudo Marka Deri Koltuk Boyama Cekmeköy

Kodu: 9651 - Gerçek-deri-koltuk-boyama-bakımı-mudo Marka Modern Kanepe Boyama Bakımı

Kodu: 9651 - Gerçek-deri-koltuk-boyama-bakımı-mudo Marka Modern Kanepe Boyama Bakımı

Kodu: 9650 - Modern Gerçek Deri Koltuk Boyama Mudo Kanepe Modeli

Kodu: 9650 - Modern Gerçek Deri Koltuk Boyama Mudo Kanepe Modeli

Kodu: 9648 - Modern Gerçek Deri Koltuk Boyama Mudo Kanepe Modeli

Kodu: 9648 - Modern Gerçek Deri Koltuk Boyama Mudo Kanepe Modeli

Kodu: 9645 - Mudo Marka Gerçek Deri Chester Kanepe Boyama Bakımı

Kodu: 9645 - Mudo Marka Gerçek Deri Chester Kanepe Boyama Bakımı

Kodu: 9644 - Mudo Marka Gerçek Deri Chester Kanepe Boyama

Kodu: 9644 - Mudo Marka Gerçek Deri Chester Kanepe Boyama

0538 835 82 06 0534 473 29 60 Kodu 6882

Gerçek Deri Koltuk Boyama Mudo Marka Deri Koltuk Boyama Cekmeköy

Mudo marka deri koltuk boyama Cekmeköy Selin Hanım gerçek deri koltuk takımı boyama işi atölye ortamına alınarak boyama işlemi yapılmıştır.
Hakiki deri koltuk boyama işlemi atölye ortamına alınarak profesyonel el işçiliği ile atölye ortamına alınarak deri koltuk boyama işlemi uygulanır.

Hakiki Deri Koltuk Boyama İşi Sıradan İşlem Değildir. Hakiki Deri Koltuk Boyama İşi Sıradan İşlem Değildir. Atölye Ortamında Yapılır.
Deri doğal bir kaplama ürünü olduğundan kumaş kaplama ile kıyaslanması kullanım hatasına yol açar.

Gerçek deri koltuk boyama da aynı oranda profesyonel atölye ortamına alınmalı ve Hakiki deri koltuk boyama profesyonel atölye ortamına alınarak yapılan bir iştir.

Gerçek deri takımlarınızı Yanlış ürünler deri koltuk derinizi de geriye dönülmez tahribatlara yol açabilir. Hakiki Deri Koltuk Boyama, doğru ürünler kullanıldığında daha kolay ve etkilidir. Hijyen ise ön plandadır.

DERİ KOLTUK TAKIM HAKİKİ DERİ KOLTUK BOYAMA BAKIMI UYGULAMASI ATÖLYE ORTAMINDA YAPILAN İŞLEMDİR?

Bu kadar doğal ve sağlıklı bir materyali uygun olmayan ürünler kullanarak tahrip etmek, hem derimize hem kendimize yapabileceğimiz büyük bir yanlıştır.
Bu kadar büyük bir sektörde mutlaka Deriye uygun olduğu söylenen bir çok ürün de olacaktır.

ÖNEMLİ OLAN EN UYGUN ÜRÜNÜ, EN DOĞRU ŞEKİLDE KULLANMAKTIR.
Nasıl deri üretimi Profesyonel bir iş ise; Gerçek Deri Koltuk Boyama Temizliği de Aynı oranda profesyonel bir iştir. Yanlış ürünler deriniz de geriye dönülmez tahribatlara yol açabilir.

(UYARI: Deri koltuklarınızda oluşan gerçek deri koltuk takımlarında gerçek deri koltuk yüz değişimi ve deri koltuk döşeme hakiki deri koltuk tamiri döşeme ve gerçek deri koltuk boyaması için; müdahale etmeden hemen bizi arayın.)

DERİ KOLTUK TAKIMI HAKİKİ DERİ KOLTUK BOYAMA ÇEKMEKÖY
Deri Koltuk Boyanması Özellikle ele alınması gereken öneme sahip bir konudur.
Deri koltuk takım da uygulanan yanlış boyalar kısa süre sonra ( ilk gün çok güzel görünebilir )

Koltuk Takımı Gerçek Deriyi kurutmakta ve çatlamasına yol açmaktadır. Oysa ki, Deri Boyasının deriyi beslemesi gerekir. Eğer Deri,
Orijinal boyasıyla ( SU BAZLI Boyalar ) boyanır ise, İlk günkü gibi canlı ve yumuşak olacaktır. Bu nedenle Gerçek Deri Koltuk Takım da Derinin Boyanması sadece güzel görünmesini sağlamakla kalmaz, Derinizin ömrünü uzatır. Hakiki deri koltuk boyama işlemi atölye ortamına alınarak profesyonel el işçiliği ile atölye ortamına alınarak deri koltuk boyama işlemi uygulanır.

Notu: 4,9 Yıldız - Toplam Oy: 125

6882 - Tuncer Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Koltuk Boyama

Hakiki Deri Koltuk boyama ve gerçek deri koltuk yüz değişimi işlerinizde beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak işinin uzmanı Tuncer Koltuk, Modoko'da hizmet vermektedir. Hakiki Deri koltuk boyama işlerinde sadece boyama işlemi değil aynı zamanda bollaşma, yırtık tamiratları, renk değişimi konusunda da koltuklarınızı sıfır ayarında yeniliyoruz.
Hakiki derilerin gerekli bakımları yapılmadığında kumaş vb. ürünlerden farklı çürümeler meydana gelir, canlılığını yitirir. Hakiki Deri, bir koltuk takımının maliyetini üç-dört misline çıkaracak kadar yüksek fiyatlı ürünlerdir. Bu nedenle hakiki deri işi özenle yapılması gereken riskli bir iştir.
Şimdiye kadar pek çok müşterilerimizin hakiki deri koltuklarının tamir ve boyama işlerini titizlikle yaptık, büyük beğeniler aldık. Sorunsuz işçiliğimizle olması gerekenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.
Whatsapp veya e-posta aracılığı ile bize hakiki deri koltuklarınızın resimlerini yollayıp bilgi alabilirsiniz.
Yapılacak olan işin resimlerini mutlaka görmemiz gerekiyor. Hakiki deri koltuktuklarınızın ilk günkü gibi olmasını istiyorsanız bugün bizimle iletişime geçiniz.

Hakiki Deri Koltuk Boyama

kozyatağı deri koltuk boyama erenköy gerçek deri koltuk boyama maltepe gerçek deri koltuk boyama erenköy deri koltuk yüz değişimi koşuyolu gerçek deri koltuk boyama ataşehir gerçek deri koltuk boyama etiler gerçek deri koltuk boyama ümraniye gerçek deri koltuk boyama ortaköy gerçek deri koltuk boyama cekmeköy gerçek deri koltuk boyama maslak gerçek deri koltuk boyama sarıyer deri koltuk boyama bostancı deri koltuk boyama sarıyer deri koltuk boyama cekmeköy gerçek deri koltuk boyama
MesajYaz