Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Deri Koltuk Modelleri Chester Kanepe Modeli

Tuncer Luxury Olarak Kişiye özel sipariş üzeri Chester Kanepe Modeli Kişiye özel ölçü imkanı ile Deri Chester Koltuk Modelleri ile lüks mekanınıza şık, tasarım chester modeli kaliteli, lüks bir hava katabilirsiniz. Sizler de sipariş vermek için Deri chester koltuk modeli hakkında ayrıntılı bilgiyi aşağıda paylaştık.

Tuncer Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0538 835 82 06 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Deri Koltuk Modelleri Chester Kanepe Modeli

Kodu: 6446 - Deri Koltuk Modelleri Chester Kanepe Modeli

Kodu: 13681 - Chesterfield Zımbalı Model Taba Renk Gerçek Deri

Kodu: 13681 - Chesterfield Zımbalı Model Taba Renk Gerçek Deri

Kodu: 13680 - Chesterfield Zımbalı Model Taba Renk Gerçek Deri

Kodu: 13680 - Chesterfield Zımbalı Model Taba Renk Gerçek Deri

Kodu: 13679 - Chesterfield Koltuk Taba Renk Gerçek Deri

Kodu: 13679 - Chesterfield Koltuk Taba Renk Gerçek Deri

Kodu: 13678 - Chesterfield Model Taba Renk Gerçek Deri

Kodu: 13678 - Chesterfield Model Taba Renk Gerçek Deri

0538 835 82 06 0534 473 29 60 Kodu 6446

Deri Koltuk Modelleri Chester Kanepe Modeli

Tuncer Luxury Olarak Kişiye özel sipariş üzeri Chester Kanepe Modeli Kişiye özel ölçü imkanı ile Deri Chester Koltuk Modelleri ile lüks mekanınıza şık, tasarım chester modeli kaliteli, lüks bir hava katabilirsiniz. Sizler de sipariş vermek için Deri chester koltuk modeli hakkında ayrıntılı bilgiyi aşağıda paylaştık. Kişiye özel Sipariş üzeri gerçek deri renk seçeneği ile adetli üretilir.

Chester koltuk takımının geçmişi çok eskilere dayanır. Chester kanepe ikili olarak algılansa da aslında bir akımdır. Chester koltuk oldukça dayanıklıdır, kapitone işçiliği ile üretilir, düğmeler kullanılır ve baklava dilimi desenler oluşturulur. Chester koltuk modelinde ise gerçek deri kadife ve hakiki deri kumaşlar tercih edilir.

Chester koltuk modelleri üçlü, ikili, tekli, dörtlü veya sipariş üzeri köşe koltuk olarak kullanılabilir. Chester koltuk deri, gerçek deri ve hakiki deri kumaşlar döşemelik kumaş olarak tercih edilir. Koltuk modellerinin tarihi 400 yıl önceye dayanır ve İngiltere’den dünyaya yayılmıştır. Chester koltuk modelleri yastıksız olarak kullanılır. Chester koltuk model en önemli özelliği kapitone detayları, düğmeleri ve zımba detaylarıdır. Koltuk modelleri yerden yüksek tasarımları ile son derece kullanımı pratik mobilyalardandır.

Deri chester koltuk daha çok ofis ve iş yerlerinde tercih edilirken, hakiki deri chester koltuk modelleri ev dekorasyonunda kullanılır. Chester koltuk, modern, klasik, retro Ürünlerimizin tamamında HR kalitesinde süngerler (şu anda en kalitelisidir) kullanılır. Bizimle Çalışmaktan Kusursuz işçilik İle Deri chester koltuk için Sipariş Verdikten Bizleri Tanıdıktan Sonra Anlayacaksınız? Sizde sipariş vermek için Tuncer Luxury olarak bizlere sipariş vermek için arayabilirsiniz.

Notu: 5,0 Yıldız - Toplam Oy: 194

6446 - Tuncer Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

Hakiki Deri Koltuk modelleri geniş bir arşive sahiptir. Burada sizlere tüm dünyada gelmiş geçmiş tüm zamanların en iyi tasarımlarını sunuyoruz. Hakiki deri koltuk yaptırmayı düşünenler için ilk düşünmeleri gereken şekil veya kombinasyon değil model olmalıdır.
Evet, yanlış okumadınız. Nasıl bir model/tasarım olmalı? Örneğin bir üçlü kanepe modeli beğendiniz. Ancak siz köşe takımı arıyorsunuz. Modeli beğendiniz fakat köşe takımı olmadığı için vazgeçtiniz.
Hayır, vazgeçmeyin! O model zaten hem koltuk takımıdır, hem köşe takımıdır hem de çok daha fazlasıdır.
İşte biz Tuncer Luxury, özel üretim yapıyoruz. Exclusive çalışıyoruz. Tamamen müşteriye özel üretim yaptığımız için beğendiğiniz bir model sadece bir kanepe (istediğiniz uzunlukta), bir oturma grubu, bir köşe takımı olarak üretilmektedir. Yuvarlak gibi şekillerde de düşünebilirsiniz.
Hakiki deri seçeneklerimiz oldukça zengindir. İtalyan ve yerli hakiki deri seçenekleride yüzlerce desen ve renk mevcuttur.
Gödüğünüz modellerin tümü;

  • İstediğiniz renklerde hakiki deri seçenekleri
  • İstediğiniz tür hakiki deri çeşitleri
  • Yerli veya ithal hakiki deri seçenekleri
  • Tekli, İkili, Üçlü, Dörtlü veya daha uzun kanepe
  • Köşe koltuk
  • Oturma grubu/Koltuk takımı
  • C şeklinde, U Şeklinde, S Şeklinde üretim
  • Yatak sandık entegrasyonları
gibi, aklınıza gelebilecek her şeye uygun üretimi yapılmaktadır.

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

deri koltuk chesterfield chesterfield dörtlü koltuk modelleri deri koltuk chester modelleri ofis için chesterfield modeller dört kişilik deri chester koltuk modeller chesterfield ofis chester koltuklar genuine leather couches genuine leather sofas luxury leather sofas chester ofis deri kanepe modelleri hakiki deri chesterfield modeller gerçek deri ofis takımlar üçlü chesterfield modelleri chester renk modelleri 2 li deri chester koltuk modeller deri koltuk modelleri
MesajYaz