Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Deri Koltuk Takımları Modern Konforlu Kanepe Modeli Gerçek Deri

Gerçek deri koltuk modern kanepe modeli lüks koltuk takımı istediğiniz ölçülerde ve renklerde sipariş üzeri yapıyoruz. Modern koltuk takımları en iyi işçilik garantisi ile özenle üretilmektedir.

Tuncer Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0538 835 82 06 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Deri Koltuk Takımları Modern Konforlu Kanepe Modeli Gerçek Deri

Kodu: 6298 - Deri Koltuk Takımları Modern Konforlu Kanepe Modeli Gerçek Deri

Kodu: 10339 - Leather Sofa Models

Kodu: 10339 - Leather Sofa Models

Kodu: 10093 - Modern Koltuk Modelleri, Mavi Renk Kanepe

Kodu: 10093 - Modern Koltuk Modelleri, Mavi Renk Kanepe

Kodu: 10092 - Leather Sofa Models

Kodu: 10092 - Leather Sofa Models

Kodu: 9779 - Leather Sofa Models

Kodu: 9779 - Leather Sofa Models

Kodu: 9778 - Leather Sofa Models

Kodu: 9778 - Leather Sofa Models

Kodu: 9777 - Chesterfield Sofa Models

Kodu: 9777 - Chesterfield Sofa Models

0538 835 82 06 0534 473 29 60

Deri Koltuk Takımları Modern Konforlu Kanepe Modeli Gerçek Deri

Modern kanepe modeli gerçek deri çalışması ile birleştirerek konforlu şık kanepe sabit oturum yüksek ayak koltuk özel ile istenilirse alçak ayak özeliği ile bir renk profili ile geniş ve derinliğe sahip olan konforu ile kanepe modeli gerçek deri şık tasarım oturma odası, aile odası apartman odası için uygun az yer kaplayan güvenilir. Sizde sipariş üzeri konfor ve modern koltuk oturum için sahip olabilirsiniz. Modern konforlu Kanepe tasarım dayanıklık açısında iskelet kısmı gürgen ağaç olup modern koltuk konforlu döşeme kısmında ise uzun yıllar kullanılması için kullanılan malzeme kısmı yüksek kalite hr sünger olmalıdır. Modern koltuk konfor olması açısından döşeme kısmında gerçek deri veya suni deriye göre malzeme ve ustalık çok önem taşımakta olup lüks ve konfor ortaya çıkarabilsin. Modern koltuk sırt kısmı el işçilik pitone olup kat halinde süsleme vererek sonrasında düğmeli süsleme yapılıp el işçilik ile modern koltuk konfor oturum alanına yine pitone el işçilik yapılıp kat halini vererek süsleme olup mükemmel bir modern koltuk konforlu kanepe gerçek deri çalışması sabit oturum için sizde sahip sipariş üzeri olabilirsiniz. Deri koltuk takımları zengin deri renk seçenekleri ile istediğiniz adetlerde ve ölçülerde üretilmektedir.
Hakiki deri koltuk takımları lüks zengin gerçek deri renk seçenekleri ile
İstediğiniz adetlerde ve ölçülerde yerinize göre sipariş üzeri üretilmektedir. Modern koltuk konforlu, gerçek deri, suni, deri, takım, adetli sipariş üzeri modern koltuk şık kanepe olarak yaptırılabilir. Deri koltuk takımları.

Notu: 5,0 Yıldız - Toplam Oy: 118

6298 - Tuncer Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

Hakiki Deri Koltuk modelleri geniş bir arşive sahiptir. Burada sizlere tüm dünyada gelmiş geçmiş tüm zamanların en iyi tasarımlarını sunuyoruz. Hakiki deri koltuk yaptırmayı düşünenler için ilk düşünmeleri gereken şekil veya kombinasyon değil model olmalıdır.
Evet, yanlış okumadınız. Nasıl bir model/tasarım olmalı? Örneğin bir üçlü kanepe modeli beğendiniz. Ancak siz köşe takımı arıyorsunuz. Modeli beğendiniz fakat köşe takımı olmadığı için vazgeçtiniz.
Hayır, vazgeçmeyin! O model zaten hem koltuk takımıdır, hem köşe takımıdır hem de çok daha fazlasıdır.
İşte biz Tuncer Luxury, özel üretim yapıyoruz. Exclusive çalışıyoruz. Tamamen müşteriye özel üretim yaptığımız için beğendiğiniz bir model sadece bir kanepe (istediğiniz uzunlukta), bir oturma grubu, bir köşe takımı olarak üretilmektedir. Yuvarlak gibi şekillerde de düşünebilirsiniz.
Hakiki deri seçeneklerimiz oldukça zengindir. İtalyan ve yerli hakiki deri seçenekleride yüzlerce desen ve renk mevcuttur.
Gödüğünüz modellerin tümü;

  • İstediğiniz renklerde hakiki deri seçenekleri
  • İstediğiniz tür hakiki deri çeşitleri
  • Yerli veya ithal hakiki deri seçenekleri
  • Tekli, İkili, Üçlü, Dörtlü veya daha uzun kanepe
  • Köşe koltuk
  • Oturma grubu/Koltuk takımı
  • C şeklinde, U Şeklinde, S Şeklinde üretim
  • Yatak sandık entegrasyonları
gibi, aklınıza gelebilecek her şeye uygun üretimi yapılmaktadır.

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

deri koltuk modelleri ofis için gerçek deri koltuk takımları modern deri koltuk modelleri gerçek deri köşe koltuk takımları gerçek deri koltuk modelleri ofis deri koltuk modelleri hakiki deri koltuk takımları deri koltuk modelleri ofis için deri kanepe takımları modern kanepe modelleri deri chester koltuk modelleri ofis deri koltuk modelleri gerçek deri takımları deri koltuk modelleri üretimi hakiki deri takımları genuine modern sofas deri koltuk takımları
MesajYaz