Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Gerçek Deri Koltuk Boyama Mudo Marka Modern Deri Koltuk Boyama

Mudo marka modern deri koltuk boyama uygulama işlemi atölyemizde alınarak uygulanan bir işlem olup gerçek deri boyama atölye ortamına alınarak profesyonel ortamda yapılması gereken bir işlemdir.

Tuncer Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0538 835 82 06 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Gerçek Deri Koltuk Boyama Mudo Marka Modern Deri Koltuk Boyama

Kodu: 6111 - Gerçek Deri Koltuk Boyama Mudo Marka Modern Deri Koltuk Boyama

Kodu: 9444 - Modern Gerçek Deri Koltuk Boyama Mudo Kanepe Modeli

Kodu: 9444 - Modern Gerçek Deri Koltuk Boyama Mudo Kanepe Modeli

Kodu: 9442 - Gerçek Deri Koltuk Boyama, Mudo Kanepe Modeli

Kodu: 9442 - Gerçek Deri Koltuk Boyama, Mudo Kanepe Modeli

Kodu: 9441 - Modern Gerçek Deri Koltuk Boyama, Mudo Modern Gerçek Deri Kanepe Modeli

Kodu: 9441 - Modern Gerçek Deri Koltuk Boyama, Mudo Modern Gerçek Deri Kanepe Modeli

Kodu: 9439 -

Kodu: 9439 -

Kodu: 9351 - American Chesterfield Koltuk Boyama Bakımı

Kodu: 9351 - American Chesterfield Koltuk Boyama Bakımı

Kodu: 9350 - American Chesterfield Koltuk Boyama Hakiki Deri Koltuk

Kodu: 9350 - American Chesterfield Koltuk Boyama Hakiki Deri Koltuk

Kodu: 9346 - American Chesterfield Koltuk Boyama Bakımı

Kodu: 9346 - American Chesterfield Koltuk Boyama Bakımı

Kodu: 9345 - American Chesterfield Koltuk Boyama Bakımı

Kodu: 9345 - American Chesterfield Koltuk Boyama Bakımı

0538 835 82 06 0534 473 29 60

Gerçek Deri Koltuk Boyama Mudo Marka Modern Deri Koltuk Boyama

Mudo marka deri koltuk boyama uygulaması işlemi atölyemizde alınarak uygulanan bir işlem olup gerçek deri boyama atölye ortamına alınarak profesyonel ortamda yapılması gereken bir işlemdir.

Hakiki deri koltuk boyama işlemi sıradan bir işlen değildir atölye ortamına alınarak profesyonel el işçiliği ile atölye ortamına alınarak gerçek deri koltuk takımlarınızın işi boyama işlemi atölyemize alınarak uygulanır.

Hakiki Deri Koltuk Boyama İşi Sıradan İşlem Değildir. Gerçek Deri Koltuk Boyama İşi Sıradan İşlem Değildir. Atölye Ortamına alınarak yapılan bir işlemdir. Mudo Marka Deri koltuk takımı, olup hakiki deri tamir tadilat döşeme işleriniz özenle atölyemizde yapılır.

Deri doğal bir kaplama ürünü olduğundan kumaş kaplama ile kıyaslanması kullanım hatasına yol açar.
Gerçek deri koltuk boyama da aynı oranda profesyonel atölye ortamına alınmalı ve Hakiki deri koltuk boyama profesyonel atölye ortamına alınarak yapılan bir iştir.
Gerçek deri takımlarınızı Yanlış ürünler deri koltuk takımlarında ise derinizi de geriye dönülmez tahribatlara yol açabilir. Hakiki Deri Koltuk Boyama, doğru ürünler kullanıldığında daha kolay ve etkilidir. Hijyen ise ön plandadır.

MUDO MARKA DERİ KOLTUK TAKIM HAKİKİ GERÇEK DERİ KOLTUK BOYAMA BAKIMI UYGULAMASI ATÖLYE ORTAMINDA YAPILAN İŞLEMDİR?

Bu kadar doğal ve sağlıklı bir materyali uygun olmayan ürünler kullanarak tahrip etmek, hem derimize hem kendimize yapabileceğimiz büyük bir yanlıştır.
Bu kadar büyük bir sektörde mutlaka Deriye uygun olduğu söylenen bir çok ürün de olacaktır.

ÖNEMLİ OLAN EN UYGUN ÜRÜNÜ, EN DOĞRU ŞEKİLDE KULLANMAKTIR.
Nasıl deri üretimi Profesyonel bir iş ise; Gerçek deri koltuk boyama ve bakımı Temizliği de Aynı oranda profesyonel bir iştir. Yanlış ürünler deriniz de geriye dönülmez tahribatlara yol açabilir.

(UYARI: Deri koltuklarınızda oluşan gerçek deri koltuk takımlarında gerçek deri koltuk yüz değişimi ve deri koltuk döşeme tamiri boyaması için; müdahale etmeden hemen bizi arayın.)

DERİ KOLTUK TAKIMI BOYAMA MUDO MARKA MODERN GERÇEK DERİ KOLTUK BOYAMA
Deri Koltuk Boyanması Özellikle ele alınması gereken öneme sahip bir konudur.
Deri koltuk takım da uygulanan yanlış boyalar kısa süre sonra ( ilk gün çok güzel görünebilir )

Koltuk Takımı Gerçek Deriyi kurutmakta ve çatlamasına yol açmaktadır. Oysa ki, Deri Boyasının deriyi beslemesi gerekir. Eğer Deri,
Orijinal boyasıyla ( SU BAZLI Boyalar ) boyanır ise, İlk günkü gibi canlı ve yumuşak olacaktır. Bu nedenle Gerçek Deri Koltuk Takım da Derinin Boyanması sadece güzel görünmesini sağlamakla kalmaz, Derinizin ömrünü uzatır. Hakiki deri koltuk boyama işlemi atölye ortamına alınarak profesyonel el işçiliği ile atölye ortamına alınarak deri koltuk boyama işlemi uygulanır.

Notu: 5,0 Yıldız - Toplam Oy: 355

6111 - Tuncer Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Koltuk Boyama

Hakiki Deri Koltuk boyama ve gerçek deri koltuk yüz değişimi işlerinizde beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak işinin uzmanı Tuncer Koltuk, Modoko'da hizmet vermektedir. Hakiki Deri koltuk boyama işlerinde sadece boyama işlemi değil aynı zamanda bollaşma, yırtık tamiratları, renk değişimi konusunda da koltuklarınızı sıfır ayarında yeniliyoruz.
Hakiki derilerin gerekli bakımları yapılmadığında kumaş vb. ürünlerden farklı çürümeler meydana gelir, canlılığını yitirir. Hakiki Deri, bir koltuk takımının maliyetini üç-dört misline çıkaracak kadar yüksek fiyatlı ürünlerdir. Bu nedenle hakiki deri işi özenle yapılması gereken riskli bir iştir.
Şimdiye kadar pek çok müşterilerimizin hakiki deri koltuklarının tamir ve boyama işlerini titizlikle yaptık, büyük beğeniler aldık. Sorunsuz işçiliğimizle olması gerekenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.
Whatsapp veya e-posta aracılığı ile bize hakiki deri koltuklarınızın resimlerini yollayıp bilgi alabilirsiniz.
Yapılacak olan işin resimlerini mutlaka görmemiz gerekiyor. Hakiki deri koltuktuklarınızın ilk günkü gibi olmasını istiyorsanız bugün bizimle iletişime geçiniz.

Hakiki Deri Koltuk Boyama

etiler gerçek deri koltuk boyama sarıyer mudo marka deri koltuk boyama bostancı deri koltuk yüz değişimi ümraniye gerçek deri koltuk boyama erenköy mudo marka deri koltuk boyama maslak gerçek deri koltuk boyama kozyatağı hakiki deri koltuk döşeme suadiye deri koltuk boyama ataşehir mudo deri koltuk boyama maltepe gerçek deri koltuk boyama koşuyolu gerçek deri koltuk boyama cekmeköy gerçek deri koltuk boyama ortaköy mudo gerçek deri koltuk boyama modoko gerçek deri koltuk boyama
MesajYaz