Hakiki Deri Koltuk üretim & tamir ve bakım

Üye Ol veya Giriş Yap

Kahve Rengi Deri Koltuklar Modern Deri Kanepe Modeli Hakiki Deri

Tuncer Luxury olarak kişiye özel kupon ürün çalışmakta olduğumuz, Modern Deri Kanepe Kahve Rengi, gerçek deri kanepelerimiz birinci sınıf işçilik ve gerçek deri renk seçenekleriyle sipariş üzeri adetli modern deri kanepe üretilmektedir. Firmamız Modoko bölgesinde uzun yıllardır faaliyet göstermektedir.

Tuncer Luxury

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0538 835 82 06 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Kahve Rengi Deri Koltuklar Modern Deri Kanepe Modeli Hakiki Deri

Kodu: 10394 - Kahve Rengi Deri Koltuklar Modern Deri Kanepe Modeli Hakiki Deri

Kodu: 16164 - Kahve Rengi Deri Kanepe Sabit Oturum Modeli Gerçek Deri

Kodu: 16164 - Kahve Rengi Deri Kanepe Sabit Oturum Modeli Gerçek Deri

Kodu: 16163 - Kahve Rengi Deri Kanepe Sabit Oturum Modeli Gerçek Deri

Kodu: 16163 - Kahve Rengi Deri Kanepe Sabit Oturum Modeli Gerçek Deri

Kodu: 16162 - Kahve Rengi Deri Kanepe Sabit Oturum Modeli Gerçek Deri

Kodu: 16162 - Kahve Rengi Deri Kanepe Sabit Oturum Modeli Gerçek Deri

Kodu: 16161 - Kahve Rengi Deri Kanepe Sabit Oturum Modeli Gerçek Deri

Kodu: 16161 - Kahve Rengi Deri Kanepe Sabit Oturum Modeli Gerçek Deri

Kodu: 16160 - Kahve Rengi Deri Kanepe Sabit Oturum Modeli Gerçek Deri

Kodu: 16160 - Kahve Rengi Deri Kanepe Sabit Oturum Modeli Gerçek Deri

0538 835 82 06 0534 473 29 60 Kodu 10394

Kahve Rengi Deri Koltuklar Modern Deri Kanepe Modeli Hakiki Deri

Tuncer Luxury olarak kişiye özel kupon ürün çalışmakta olduğumuz, Modern Deri Kanepe Kahve Rengi, gerçek deri kanepelerimiz birinci sınıf işçilik ve gerçek deri renk seçenekleriyle sipariş üzeri adetli modern deri kanepe üretilmektedir. Firmamız Modoko bölgesinde uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Deri Kanepe Modeli Hakiki Deri üretimi ve Fiyat detaylar için mutlaka arayınız.

Gerçek Deri Koltuk Modern Kanepe Kahve Rengi Deri Koltuklar
Modern koltuklar kişiye özel üretim özel ölçü seçenekleriyle üretilmektedir. Tüm modellerde tekli, ikili, üçlü veya daha uzun ölçülü sipariş üzeri isteyebilirsiniz. Hakiki deri, kadife, kumaş seçenekleri sizin tercihinizdedir. İstediğiniz renklerde ve markalarda kumaş deri seçenekleri kartelalardan seçiminize sunulur. Kanepe deri modern kanepe Tüm modellerde deri takım, kanepe, adetli olarak istediğiniz gibi yaptırabilirsiniz. Siz isteyin biz size üretelim.

Modern deri koltuk takımlarında ise Ürünlerimizin tamamında gürgen iskelet kullanılmaktadır.
Doldurma minderlerde Minder içlerine %90 silikon %10 kırpıntı kullanılır. Minder Yumuşaklığı isteğinize göre ayarlanır.
Her çeşit minder ve dikiş alternatifleri sizlere sunulur.
Kullanılan tüm döşemelik malzemeler 1. sınıf malzemelerdir.
Ürünlerimizin tamamında HR kalitesinde süngerler (şu anda en kalitelisidir)kullanılır. Uzun seneye kadar minder çökmeleri kolay kolay yaşanmaz.

Özel tasarım gerçek deri koltukları sizler için sipariş üzeri özel ölçülü kupun ürün özel ürünler kişiye özel sipariş üzeri üretiyoruz. Deri Kanepe farkımız kalite ve müşteri memnuniyetinin tam anlamıyla sağlanması.
Tuncer Luxury olarak bir modoko yanında butik atölyemizde kupon ürün çalışma firması olup, uzun yıllardır müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek kesintisiz üretime devam etmektedir. Modern kanepe deri cinsine göre değişken fiyat politikamız, hakiki deri kanepe maksimum kalite ve maksimum memnuniyetiyle orantılıdır.

Hakiki Deri Koltuklar
İstenilen ölçü ve deri ile zevkinize göre deri koltuklarınızı üretiyoruz. Sipariş tarihinden itibaren maksimum 21 günde evinize teslim. Özel ölçü kanepe ve ölçülü modern koltuk sipariş üzeri alınır. Ürünlerimiz birinci sınıf işçilik ve birinci sınıf malzeme ile üretilmektedir.
Baktığınız ve beğendiğiniz tüm koltuk modellerinde, lüks modern kanepe, kişiye özgün büyük boy deri kanepe ve küçük ölçülü deri koltuk düşünebilirsiniz.

Biz imalatçı firma olduğumuz için tüm modellerde resimlerde gördüğünüz koltukları teslim olan ürünler olup kişiye özel butik ve özel ölçülü kupon modern deri koltuk Tuncer Luxury olarak kişiye özel kupon ürün çalışmakta olduğumuz, Gerçek deri kanepelerimiz birinci sınıf işçilik ve gerçek deri renk seçenekleriyle sipariş üzeri adetli deri modern kanepe üretilmektedir.

Notu: 5,0 Yıldız - Toplam Oy: 2

10394 - Tuncer Luxury

Sizin için seçtiklerimiz

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

Hakiki Deri Koltuk modelleri geniş bir arşive sahiptir. Burada sizlere tüm dünyada gelmiş geçmiş tüm zamanların en iyi tasarımlarını sunuyoruz. Hakiki deri koltuk yaptırmayı düşünenler için ilk düşünmeleri gereken şekil veya kombinasyon değil model olmalıdır.
Evet, yanlış okumadınız. Nasıl bir model/tasarım olmalı? Örneğin bir üçlü kanepe modeli beğendiniz. Ancak siz köşe takımı arıyorsunuz. Modeli beğendiniz fakat köşe takımı olmadığı için vazgeçtiniz.
Hayır, vazgeçmeyin! O model zaten hem koltuk takımıdır, hem köşe takımıdır hem de çok daha fazlasıdır.
İşte biz Tuncer Luxury, özel üretim yapıyoruz. Exclusive çalışıyoruz. Tamamen müşteriye özel üretim yaptığımız için beğendiğiniz bir model sadece bir kanepe (istediğiniz uzunlukta), bir oturma grubu, bir köşe takımı olarak üretilmektedir. Yuvarlak gibi şekillerde de düşünebilirsiniz.
Hakiki deri seçeneklerimiz oldukça zengindir. İtalyan ve yerli hakiki deri seçenekleride yüzlerce desen ve renk mevcuttur.
Gödüğünüz modellerin tümü;

  • İstediğiniz renklerde hakiki deri seçenekleri
  • İstediğiniz tür hakiki deri çeşitleri
  • Yerli veya ithal hakiki deri seçenekleri
  • Tekli, İkili, Üçlü, Dörtlü veya daha uzun kanepe
  • Köşe koltuk
  • Oturma grubu/Koltuk takımı
  • C şeklinde, U Şeklinde, S Şeklinde üretim
  • Yatak sandık entegrasyonları
gibi, aklınıza gelebilecek her şeye uygun üretimi yapılmaktadır.

Hakiki Deri Koltuk Modelleri

kahve rengi deri koltuklar modern deri koltuklar modern deri kanepeler chester deri koltukları modern gerçek deri koltuk takımları modern deri koltuk takımları modern deri oturma grupları modern deri kanepe modelleri modern deri kanepe tasarımları modern deri kanepe koltuk tasarımları modern deri lüks kanepe çeşitleri gerçek deri kanepe çeşitler hakiki deri kanepe modeller deri koltuk takımı
MesajYaz